Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Dział skarg i zażalen na pracę Teamu

  1. #21
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja jestem przeciwko. Sam jak mam zażalenie na pracę jakiegoś moda lub admina, to piszę do supportu. Tam zajmuje się sprawą odpowiednia osoba.

    Niestety taki dział negatywnie wpływałby na atmosferę w grze itp. Poza tym jak Herr_Uther napisał zaroiłoby się od pseudo-zażaleń. Po drugie zaraz pojawiłyby się żale graczy łamiących regulamin w inny sposób: multikonta, przekazywanie haseł, itp. a te nie mogą być (a przynajmniej nie powinny) publicznie rozpatrywane, bo admini zaraz rzucaliby wszystkim co na gracza mają a to ujawnia ich narzędzia działań (przynajmniej jest tak w niektórych grach) i przy okazji różne powiązania gracza z innymi kontami - tu na szczęście nie dochodzi jeszcze do walk między sojuszami i podsyłania sobie kretów więc może to mało istotny argument.

    pozostałe 10% pochodzi od niedorozwojów handlujących na global-1 którzy niby nie zauwazyli że ich "samo przełączyło" na z g-1 na g-7.
    oj zdarza się często zwłaszcza po konserwacjach... albo z rozpędu... czasem człowiek zapomni, że odświeżał stronę i przełączyło go na G-1. No ale większość modów jest wyrozumiała i po prostu daje upomnienie za pierwszym razem. Oczywiście jak ktoś nie posłucha upomnienia, powinien zostać ukarany.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  2. #22
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Dozymetryczny co do 10% niedorozwojów to mogłeś tę cechę zatrzymać dla siebie, bo global na jakim jesteś jest zapisany o wylogowaniu i trafiasz na niego z powrotem po zalogowaniu więc niedorozwojem to jesteś ty że nie potrafisz rozpatrzyć wszystkich kwestii.
    A ty HErr_Uther ta gra jest od 7 roku życia więc zastanów się zanim napiszesz o dorosłości...
    Piotru70 a ty zastanów się komu przypisujesz słowa i kogo obrażasz przypisując je. Te 10% to cytat z wypowiedzi Herr_Uther'a. Ja pisałem o przełączaniu z 7 na 1 przy konserwacji (tak jest zawsze!) a człowiek jak to człowiek - czasem zrobi coś z rozpędu. Mi jak odświeżam stronę przełącza na g-1 (przed chwila sprawdzałem) więc nie mów o trafianiu z powrotem na g-7.

    Jak wyżej widać są gracze, którzy nie rozumieją dlaczego zostali zbanowani, mimo, że bana dostali słusznie (sam nie przepadam za Kaczyńskimi ale takich słów bym nie użył). Takich skarg będzie masa jeśli taki dział powstanie. Modzi dają po kilka banów dziennie. Mnożąc liczbę banów przez liczbę modów dostać możemy sporo tematów do rozpatrzenia a jak dodamy bany za inne przewinienia (multi, przekazywania haseł, itd) to forum zasypie dziesiątki tematów dziennie.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  3. #23
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sorka ale ja już nie pamiętam o czym jest ten temat bo jest trochę nie świeży wiem jednak że zapewne miałem racje. ^^
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 25.05.2012 o 23:23

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar Wargassis
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W dniu dzisiejszym niejaki(a) Mod_liszka zaserwował(a) mi bana na czat. Skutkiem tego jest brak możliwości prowadzenia wymiany handlowej co uniemożliwia prawidłową grę. Wszystko przesz to że zasugerowałem sprzedaż konta. Brak wcześniejszego ostrzeżenia. Brak info w regulaminach o zakazie żartowania na ten temat na czacie. W związku z powyższym uważam iż Mod_liszka nadużyła swojej pozycji w grze. Domagam się oficjalnych przeprosin z jej strony i rekompensaty za straty moralne jak i finansowe gdyż kupuję klejnoty za polskie zł. Nie może być takiej sytuacji że osoba która ma pilnować porządku nadużywa swojej władzy. Nie pozostawię tego faktu bez odzewu.

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Wargassis Zobacz posta
    W dniu dzisiejszym niejaki(a) Mod_liszka zaserwował(a) mi bana na czat. Skutkiem tego jest brak możliwości prowadzenia wymiany handlowej co uniemożliwia prawidłową grę. Wszystko przesz to że zasugerowałem sprzedaż konta. Brak wcześniejszego ostrzeżenia. Brak info w regulaminach o zakazie żartowania na ten temat na czacie. W związku z powyższym uważam iż Mod_liszka nadużyła swojej pozycji w grze. Domagam się oficjalnych przeprosin z jej strony i rekompensaty za straty moralne jak i finansowe gdyż kupuję klejnoty za polskie zł. Nie może być takiej sytuacji że osoba która ma pilnować porządku nadużywa swojej władzy. Nie pozostawię tego faktu bez odzewu.
    Mod nie ma obowiązku każdemu wyciągać paragraf za który go zbanuje. Akceptując regulamin tej gry informujesz Moda, admina każdego z twórców gry, że ZAPOZNAŁEŚ się z regulaminem. Ponad to jeśli nadal nie rozumiesz swojego bana to zacytuję:

    "Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione. " - Zasady gry punkt 3.

    Dodatkowo mogę dorzucić do tego:
    "Administracja i zespół moderatorów zastrzega sobie prawo do określenia, czy dana treść jest obraźliwa/nieodpowiednia czy nie." Zasady gry pkt 2.

    Oraz:
    "Wszelkiego rodzaju naruszenia obowiązujących zasad będą karane. W zależności od zaistniałych okoliczności, nałożona kara może mieć formę ostrzeżenia, tymczasowej blokady a nawet wykluczenia z całej oferty. Administracja i zespół moderatorów decyduje o formie i czasie trwania kary."

    Dyskusja na ten temat tutaj na forum jest jałowa, ponieważ może ci przynieść tylko bana na forum. A jeśli według ciebie ban jest niesłuszny a MOD zachowuje się nieodpowiednio to też na to jest punkt:
    "Gracze, którzy pragną złożyć zażalenie na zachowanie moderatorów, zarówno na czacie jak i na forum, proszeni są o kontaktowanie się bezpośrednio z zespołem wsparcia technicznego (Support). Wszelkie wątki o tej tematyce na forum (czacie) są niedozwolone i będą natychmiast zamykane lub kasowane. " Zasady Ogólne paragraf 4. punkt 3.

    To chyba tyle w temacie.

  6. #26
    Początkujący Osadnik Awatar Wargassis
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    "Przypominamy, że dzielenie oraz opiekowanie się kontami innych graczy jest niedozwolone. Przekazywanie swoich danych dostępowych (login i hasło) innym osobom jest również zabronione. " - Zasady gry punkt 3.
    podzieliłem się z kimś lub oddałem hasło ? nie wydaje mi się.

    dyskusja na ten temat tutaj na forum jest jałowa, ponieważ może ci przynieść tylko bana na forum.
    straszysz mnie? Jeśli tak to jest to nieodpowiednie zachowanie z twojej strony może bana powinieneś dostać? Na marginesie nie omieszkałem wysłać do supportu informacji o sytuacji z moim zbanowaniem, znam swoje prawa . Po drugie nie neguję moderatorów za ich działania, ale w niektórych przypadkach przesadzają. Jednocześnie zwracam uwagę na pewną niedoskonałość gry powodującą w przypadku bana na czat brak możliwości handlu, rozmowy wcale nie są mi potrzebne skoro za żarty można zostać zbanowanym.

  7. #27
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To o czym pisałeś:
    Wszystko przesz to że zasugerowałem sprzedaż konta
    można bardzo łatwo podciągnąć pod punkt:
    Administracja i zespół moderatorów zastrzega sobie prawo do określenia, czy dana treść jest obraźliwa/nieodpowiednia czy nie
    Nie wiem co dokładnie pisałeś, ale jeżeli sugerowałeś komuś złamanie zasad, to jest to treść, którą można wrzucić do worka z napisem "nieodpowiedni treści". I zamiast użalać się na forum zgłoś sprawę do supportu. Tak się robi w większości gier, ta jak widać nie jest wyjątkiem w tej kwestii. Przy okazji widać jak wyglądałby proponowany dział - masa zgłoszeń osób, które nawet jednego punktu regulaminu nie znają. Takich osób jest cała masa w grach przeglądarkowych. Zdziwionych, że nie można wchodzić na cudze konta, że przecież mając konta na różnych światach w TSO nie czerpie się żadnych korzyści, więc dlaczego ma bana za multi, itp.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar Wargassis
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na marginesie nie omieszkałem wysłać do supportu informacji o sytuacji z moim zbanowaniem,
    przecież napisałem że wysłałem do supportu, mija 4 dzień i nikt nie odpowiedział.

  9. #29
    Osadnik Awatar Sedzia_Dredd
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    157
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sprawdź spam na poczcie btw ponoć 4 doby to u nich limit na odpowiedź. Ja miałem szczęście i po 1-2 dniach odpisywali.
    ::. .:: Emotions... There oughta be a law against them ::. .::

  10. #30
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skargi na moderatora prosze kierowac poprzez support.
    Temat zamykam.

    Cormax

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.