Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Dział skarg i zażalen na pracę Teamu

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Większość moderatorów nie ma pojęcia, od czego są. Mają mniej wiedzy o grze niż większość graczy. Zapytałem dzisiaj moderatora, skąd mam wiedzieć, od którego poziomu mogę rozpocząć przygodę. Nie wiedział, jak mi odpowiedzieć, więc powiedział, że takie informacje dostanę w sklepie, w którym nie ma wszystkich przygód. Kiedy zwróciłem mu na to uwagę, powiedział, że mam pytać o takie rzeczy graczy. Kolejna sprawa, raz pomyliłem okna chatu, który zmienił mi się automatycznie z 7. na 1. Nie miałem o tym pojęcia i napisałem tam RAZ swoją ofertę sprzedaży jakiegoś przedmiotu. Ten sam moderator, bez żadnego upomnienia czy zwrócenia uwagi, zapytał mnie czy mam na głowie kask, bo bardzo mi się zaraz przyda. Bezczelność i brak jakiejkolwiek wiedzy o tym, do czego są, to tylko dwie z paru cech moderatorów tej gry. Szkoda gadać. Masz problem, musisz go rozwiązywać z innymi graczami, bo moderator i tak nie będzie wiedział, jak Ci pomóc.

  2. #12
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pilnowanie =/= wiedza o grze, zrozumcie to. Wałkowane 1000 razy (nawet w tym temacie), ale widać niektórzy maja klapki na oczach i tego nie zauważają.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    @set2g, uważasz pytanie "masz na sobie kask?" za dobry sposó na pilnowanie graczy? To bardzo dojrzałe ze strony moderatora.

  4. #14
    nemesisiatko
    Cytat Zamieszczone przez AlanG93 Zobacz posta
    Większość moderatorów nie ma pojęcia, od czego są. Mają mniej wiedzy o grze niż większość graczy. Zapytałem dzisiaj moderatora, skąd mam wiedzieć, od którego poziomu mogę rozpocząć przygodę. Nie wiedział, jak mi odpowiedzieć, więc powiedział, że takie informacje dostanę w sklepie, w którym nie ma wszystkich przygód. Kiedy zwróciłem mu na to uwagę, powiedział, że mam pytać o takie rzeczy graczy. Kolejna sprawa, raz pomyliłem okna chatu, który zmienił mi się automatycznie z 7. na 1. Nie miałem o tym pojęcia i napisałem tam RAZ swoją ofertę sprzedaży jakiegoś przedmiotu. Ten sam moderator, bez żadnego upomnienia czy zwrócenia uwagi, zapytał mnie czy mam na głowie kask, bo bardzo mi się zaraz przyda. Bezczelność i brak jakiejkolwiek wiedzy o tym, do czego są, to tylko dwie z paru cech moderatorów tej gry. Szkoda gadać. Masz problem, musisz go rozwiązywać z innymi graczami, bo moderator i tak nie będzie wiedział, jak Ci pomóc.

    Miałem tak samo wyrzuciło mnie z 7 na 1 i od razu ban za ofertę handlowa. Moderatorzy robią co chcą i za nic maja graczy. Na czacie leca bluzgi a moderatorów BRAK , ale jak ktos przez BUG-a walnie oferta handlowa nie na tym globalu to od razu się zjawiają.

    Co do Supportu... Odpowiedz w 48h to nie jest to o czym mysle. Na forum szybciej odpiszą mam nadzieje bo na szybki support nie ma co liczyć.
    Team niech sie ogarnie albo zmieni skład bo bez regulaminu i bez zasad działa BEZPRAWNIE.

    Tyle odemie

  5. #15
    Monlisea
    48h?
    Ja chciałabym CI przypomnieć że zgłaszając grę z jednego IP nie miałeś dostępu do czata przez 4 dni bo support nie odpowiadał
    W weekendy chyba nie pracują Albo coś...
    Zresztą, nie istotne, sprawy tego typu do supportu zgłaszać trzeba, jeśli nie chcemy by sytuacje się powtarzały. Jeśli chodzi o MODów - są różni, w końcu to ludzie. Nam zdarzają się lepsze i gorsze dni, im też. Tylko że MODzi powinni umieć się opanować nawet w te złe dni.

    Napisałam PW do Cormaxa, bardzo grzeczne, bo zasadniczo mi krzywdy żadnej nie zrobił. Zwróciłam uwagę na fakt iż zamykanie tematów mających charakter informacyjny (prezentacje gildii) z barku aktywności - jest raczej słabym pomysłem. Muszą popracować troszkę nad forum, zanim to "ruszy" jak należy
    Ostatnio edytowane przez Monlisea ; 13.05.2012 o 13:39

  6. #16
    nemesisiatko
    Cytat Zamieszczone przez Monlisea Zobacz posta
    48h?
    Ja chciałabym CI przypomnieć że zgłaszając grę z jednego IP nie miałeś dostępu do czata przez 4 dni bo support nie odpowiadał
    W weekendy chyba nie pracują Albo coś...
    Zresztą, nie istotne, sprawy tego typu do supportu zgłaszać trzeba, jeśli nie chcemy by sytuacje się powtarzały. Jeśli chodzi o MODów - są różni, w końcu to ludzie. Nam zdarzają się lepsze i gorsze dni, im też. Tylko że MODzi powinni umieć się opanować nawet w te złe dni.

    Napisałam PW do Cormaxa, bardzo grzeczne, bo zasadniczo mi krzywdy żadnej nie zrobił. Zwróciłam uwagę na fakt iż zamykanie tematów mających charakter informacyjny (prezentacje gildii) z barku aktywności - jest raczej słabym pomysłem. Muszą popracować troszkę nad forum, zanim to "ruszy" jak należy
    Chyba nad składem teamu a nie nad Forum ale to taka mała dygresja

  7. #17
    LazasH
    Ehhh modelatorzy nie są od pomocy ile razy to będzie wałkowane oni są od pilnowania porządku tak jest w każdej grze tych na polskich i zagranicznych serwerach. Także normą jest niekompetencja modelatorów w gra oraz ad minimów, ale to też ma swoje plusy: D, ale ok. przejmy dalej jak wiadomo to wszelakie skargi, zażalenia itd. Mamy zgłaszać do supportu, o którym to mamy już wyrobioną opinie, jakie on to jest Natomiast, jeżeli pisanie do supportu nic nie skutkuje to zgłaszamy, bo takie pisanie na forum czy z suportem nic nie zmieni niestety

  8. #18
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez nemesisiatko Zobacz posta
    Miałem tak samo wyrzuciło mnie z 7 na 1 i od razu ban za ofertę handlowa.
    1. włącz czat by wystawić ofertę handlową jak codzień
    2. zauważ że ludzie zamiast pisać oferty to trollują i piszą głupoty
    3. nie przejmując się tym pisz dalej ofertę
    4. dostań bana za łamanie regulaminu
    5. płacz na forum jacy to modzi są niesprawiedliwi
    6. ???
    7. Profit!!

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chciałbym złożyć oficjalną skargę na admina...na ogólnym forum napisałem,że jeden z kaczyńskich mieszka na wawelu i zostałem usunięty nie tylko z forum ale także z możliwości handlu.moje pytanie co ma handel do forum,przecież tam nikt nie rozmawia????czy wyżej wymienione stwierdzenie jest obraźliwe????bo według prawa on mieszka na wawelu-jest tam pochowany.3 sprawa,całkowity brak kontaktu z adminem,supporterem,czy oni wogóle istnieją????bardzo proszę o ustosunkowanie się do zarzutów i szybkie działanie bo handel jest niezmiernie potrzebny!!!!!

  10. #20
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MI z supportu jak odpisują to wiecznie przepraszają i dziękują za cierpliwość i to aż tak mi słodzą że zastanawiam się czy to ja przypadkiem nie jestem jakimś udziałowcem ubisoftu. Co do Kaczyńskiego to ja nie widzę nawet powodu twojego Banowania, nie ma tam nawet żadnej wzmianki którą można uznać za obrazę. Co do moderatorów, to jedn MOD robi tak drugi inaczej, i tak z tego co zaobserwowałem to jest kilka moderatorów bardziej strolowanych niż sami gracze. MOD cię urazi musisz go olać, urazisz MODa masz bana (nie mówię o wyzywaniu ale takim lekkim urazie psychicznym). Kilka razy widziałem jak ludzie skarżą się na Moda bo spamuje na G-1 a daje innym bana za spam na tym samym globalu. o,O Co to do cholery za podejście. Wiem jednak że jak sam dostałem Bana za nie ten global. No może i słusznie tyle że nawet żadnego ostrzeżenia, sytuacja wyglądała następująco: Zalogowałem się i jak zazwyczaj jestem od razu na g-7 (handlu) ale tym razem byłem na g-1 ale skąd mogłem wiedzieć, przyzwyczaiłem się do g-7. Napisałem szybko ofertę i dostałem bana na godzinę... Modzi nadal są według mnie trochę zacofani i nie rozumieją że trzymać porządek to nie zgrywać Szeryfa w sposób chaotyczny "bo to ja jestem modem i mam ich w dupie", Powinni oni trochę z bastować i pomyśleć że ktoś może zna regulamin i się do neigo stosuje ale jak przez przypadek popełni pomyłkę to kara chyba nie powinna si,ę należeć jedynie co to upomnienie. Dlatego też podąłem Moda do supportu i od tamtego czasu już go nie widziałem ale pewnie się zjawi. Pewnie mnie unika ^^ Pozdrawiam MOD_liszek i MOD_liszka według mnie i wielu graczy najbardziej upierdliwymi Modami w grze.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.