Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Odnośnie Czarnej listy SandmanX666 i lustrzanek

  1. #1
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Odnośnie Czarnej listy SandmanX666 i lustrzanek

    Ponieważ cały czas jest usuwany temat czarnej listy chciałbym wszystkim zainteresowanym przypomnieć że gracz SandmanX666 zgodził się na publikacje wszelkich materiałów dotyczących jego próby wyłudzenia od innego gracza surowców za pomocą lustrzanki :

    "SandmanX666:

    lol, dobra palcz tak dalej, mozesz nawet sobie tego screena wydrukowac i matce/ojcu/babci/dziadkowi dac, powiesic na scianie, du.. nim wytrzec, zaniesc na policje, wyslac Tuskowi, albo nawet Obamie czy Putinowi. POWODZENIA

    -----------------------------------------------------------------------------------
    LordHarkonnenII:

    nadużyciem jest wykorzystywanie nieuwagi gracza za pomocą lustrzanki kolego ,
    nadużywasz czyjegoś zaufania wstydz się bo przyłapano cie na goracym uczynku przy okazji zostaniesz dodany do grona oszustów na forum pozdrawiam . "


    Dziękuję za udostępnienie tego materiału i proszę o zapoznanie się z nim administracji , rzekome "nękania" to jedynie odpowiedzi na prowokujące wpisy tego gracza nic dziwnego ze komuś w końcu puściły nerwy . Celem czarnej listy było ostrzeżenie innych graczy przed podobnym zachowaniem "znajomych " czekających na to by ktoś się w końcu pomylił podczas handlu z tym graczem. Uznałem za stosowne przypomnieć wszystkim ten drobny szczegół który zdaje się umknął uwadze administracji .
    Serdecznie pozdrawiam uczciwych graczy .

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Słoneczny Gród
    wyslij screena do xaara ze cie ubliża i żeby go zbanowali, tak jest w regulaminie gry!

  3. #3
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    lol
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  4. #4
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Lord ma to wszystko gdzieś , to jest kwestia sumienia tych graczy w jaki sposób odnoszą się do pozostałych graczy .
    Ja nie mam zamiaru z byle pierdółką latać po moderatorach , szkoda na to mojego czasu .

    P.S.
    Ja jestem handlarzem , dlatego korzystam z funkcji handlu i nie zaśmiecam znajomym poczty lustrzankami .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 09.05.2012 o 21:17

  5. #5
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie dosc ze to sa jakies smieszne pomowienia, to ty Wolf43211 jestes najwiekszym noobem chyba w tej grze.

    Korzystajac z okazji, sprzedam jutro za 400 monet drop z "Okradac bogatych...". Wiecej info na szept.
    Profesjonalny serwis, bez utraty jednostek, czy sciemniania, juz ponad 5 zadowolonych klientow!
    Ostatnio edytowane przez SandmanX666 ; 09.05.2012 o 21:14
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  6. #6
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    Nie dosc ze to sa jakies smieszne pomowienia, to ty Wolf43211 jestes najwiekszym noobem chyba w tej grze.

    Korzystajac z okazji, sprzedam jutro za 400 monet drop z "Okradac bogatych...". Wiecej info na szept.
    Profesjonalny serwis, bez utraty jednostek, czy sciemniania, juz ponad 5 zadowolonych klientow!
    Jeśli swoje własne wypowiedzi traktujesz jako pomówienia , to jest to twoja sprawa mnie nic do tego i miej pretensje do siebie że jesteś autorem tego typu treści .

    Co do obrażania innych to widzę że nadal wiedziesz w tym prym , ja cię nie obrażam i wypraszam sobie byś to czynił w stosunku do mnie lub innych graczy równie dobrze ja mogę nazwać ciebie noobem - skoro uważasz ze jesteś handlarzem tylko dla tego że miałeś pięciu zadowolonych klientów to ja ci powiem że ja w ciągu ostatniego tygodnia miałem ich koło 1000 a może i więcej i żadnej prośby o zwrot towaru , reasumując 5:1000+ to chyba samo z siebie pokazuje kto tu jest prawdziwym handlarzem nie mniej uważam że to świadczy tylko o tym że sobie gram w tą grę , nie czytam poradników jak podbić wyspę - zostawiam to dla graczy którym nie chce się myśleć samodzielnie . Ja od ciebie nie kupię nawet kamyka sandman a tym bardziej ci niczego nie sprzedam więc sobie możesz darować oferty .
    PS.
    Może nie wiesz ale od handlu jest /joinchat global-7 więc nie zachowuj się jak przekupka bo to nie miejsce na to i temat nie ten .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 10.05.2012 o 01:08

  7. #7
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zamykam temat , bo wszystko co miałem do powiedzenia jest na samej górze a obrażanie tu kogokolwiek świadczy o nas samych o niczym więcej .

  8. #8
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kup sobie "musk" koles, z tego tej wiadomosci co wkleiles nic nie wynika.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  9. #9
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może ty swój "musk" powinieneś wymienić na lepszy model skoro ten ci źle służy , a po drugie nie przypominam sobie byś był autorem jakiegokolwiek poradnika , więc nie rób z siebie nie wiadomo kogo bo nijak się to ma do stanu faktycznego . Nie wątpię że w dziedzinie lustrzanek jesteś ekspertem niemniej wątpliwa to sława i dla mnie żaden honor z tobą dyskusję prowadzić , co wynika lub nie ocenią pozostali , nie ty .

    Z tego co napisałęś wynikają dwie rzeczy :

    Primo - "wstydz się bo przyłapano cie na goracym uczynku przy okazji zostaniesz dodany do grona oszustów" - nie napisałeś że jesteś handlarzem i w żaden sposób nie zaprzeczyłeś oskarżeniu czyli przyznałeś że twoim celem było wykradzenie surowca a nie handel .

    Secundo
    " mozesz nawet sobie tego screena wydrukowac i matce/ojcu/babci/dziadkowi dac, powiesic na scianie, du.. nim wytrzec, zaniesc na policje, wyslac Tuskowi, albo nawet Obamie czy Putinowi" - zgodziłeś się na upublicznienie tego tekstu .

    Tertio - " a fructibus eorum cognoscetis eos"
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 10.05.2012 o 10:08

  10. #10
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ciekawe jak mozna ukrasc surowiec w tej grze, cos nowego.

    No to wydrukuj sobie i powies na scianie.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.