Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Atak wojsk

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat

    Atak wojsk

    Uważam, że automatyczne atakowanie obozów po drodze do celu jest koszmarnie denerwujące i powinno być wyłączone. Generał powinien atakować tylko i wyłącznie ten cel, na który wskaże użytkownik. Właśnie przez takie coś straciłem 110 konnych idących na Chuck'a, którzy do niego nie doszli bo wleźli na pierwszy z brzegu obóz z obszaru Maryny. Wściekłem się niemiłosiernie, bo na zrobienie ich trzeba długo czekać, a takie wyciąganie rozgrywki w czasie powoduje, że gra zwyczajnie zaczyna się nudzić.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie zostanie to nigdy wylaczone z tego wzgledu, ze bez tego kazdy bedzie atakowal tylko i wylacznie oboz dowodcy, bo obok wszystkich innych bedzie sobie mogl bez zagrozenia przejsc.

    To calkowicie eliminuje sens ustawiania na mapie zwyklych obozow i meczenia sie nad rozstawianiem ich na mapach przygod.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    daveandnokia
    Można rzec, zdobyłeś doświadczenie w atakowaniu:P mnie też to zaczęło denerwować, gdy rozpoczynałem ataki na obozy. Dostałem nauczkę i muszę się przystosować do gry. Tak samo mogę powiedzieć, że nie podoba mi się produkcja mieczy ze stali czy długich łuków, bo na jeden łuk wymóg jest 16 kłód, ja zaś już mam budynek na 2 poziomie i już wymaga 32 na łuki... trochę to śmieszne, ale co to za gra by była, gdyby można ją było "przejść" w tydzień czy dwa...

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie no nie chciałbym tak radykalnej zmiany. Chodzi mi bardziej o to, że jeśli atakuję jedyny obóz na obszarze i na niego się kieruję to nie chciałbym, żeby generał zatrzymywał się w trakcie. Nie przewidziałem, że takie położenie garnizonu jakie miałem spowoduje zahaczenie o obóz z innego obszaru. Dobrym moim zdaniem rozwiązaniem byłoby wyłączenie całkowicie możliwości ataku na obozy do których nie da się dotrzeć. Wtedy atakowałoby się tylko te w zasięgu i nie byłoby problemu. Bo tak człowiek myśli, że może bo nic z pozoru nie stoi na przeszkodzie, a tu taka niefajna niespodzianka.

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przecież gra rysuje ci ścieżkę po jakiej idzie generał wystarczy tylko upewnić się że nie zahaczy o strefę wpływu innego obozu i tyle

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar Morfeusz12
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Przecin Zobacz posta
    Nie no nie chciałbym tak radykalnej zmiany. Chodzi mi bardziej o to, że jeśli atakuję jedyny obóz na obszarze i na niego się kieruję to nie chciałbym, żeby generał zatrzymywał się w trakcie. Nie przewidziałem, że takie położenie garnizonu jakie miałem spowoduje zahaczenie o obóz z innego obszaru. Dobrym moim zdaniem rozwiązaniem byłoby wyłączenie całkowicie możliwości ataku na obozy do których nie da się dotrzeć. Wtedy atakowałoby się tylko te w zasięgu i nie byłoby problemu. Bo tak człowiek myśli, że może bo nic z pozoru nie stoi na przeszkodzie, a tu taka niefajna niespodzianka.
    Ale gdybyś zaatakował tylko bossa to co z resztą obozów i doświadczeniem za nich, jak gra jest tak ustawiona że boss ma być ubity jako ostatni

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Morfeusz12 Zobacz posta
    Ale gdybyś zaatakował tylko bossa to co z resztą obozów i doświadczeniem za nich, jak gra jest tak ustawiona że boss ma być ubity jako ostatni
    Dlatego tłumaczę, że nie chodzi o to by do bossa można było od razu dojść, tylko żeby nie dało się zaatakować obozu będącego poza obszarem bezpośredniego ataku.

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar Kasteros
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Morfeusz12 Zobacz posta
    Ale gdybyś zaatakował tylko bossa to co z resztą obozów i doświadczeniem za nich, jak gra jest tak ustawiona że boss ma być ubity jako ostatni
    Tak na marginesie to po ubiciu bossa dostajesz expa za pominięte obozy


    Cytat Zamieszczone przez Przecin Zobacz posta
    Dlatego tłumaczę, że nie chodzi o to by do bossa można było od razu dojść, tylko żeby nie dało się zaatakować obozu będącego poza obszarem bezpośredniego ataku.
    ehhhh...czy ja muszę wszystko tłumaczyć? silnik tej gry jest tak zrobiony że jeśli napisać skrypt-a by obozy wroga nie "napadały" na naszego dowódce to obejmie to WSZYSTKIE posterunki, a co za tym idzie będziemy mogli podbić wyspę nakładem kilkuset rekrutów kilku łuczników i konnych nie mówiąc już o przygodach, POMYSŁ ODPADA
    When I"m done with you, you won't trust your own mind

    Steam

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    No to może chociaż jakiś komunikat z zapytaniem czy na pewno atakować w przypadku, gdy zaatakowany zostanie inny obóz niż przez nas wskazany?

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar Morfeusz12
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Przecin Zobacz posta
    No to może chociaż jakiś komunikat z zapytaniem czy na pewno atakować w przypadku, gdy zaatakowany zostanie inny obóz niż przez nas wskazany?
    Ale jak widzisz że Twój Generał idzie do ataku nie tam gdzie chcesz to dajesz mu odwrót i sprawa załatwiona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.