Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 36

Wątek: Gdzie sie podziala nasza czarna lista

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prosiłem byś odniósł się do konkretów - najlepiej cytuj fragmenty moich argumentów i wytłumacz swoje racje oraz to dlaczego ja się mylę. Bo obecnie ta konwersacja wygląda następująco:

    Sprzedawca: ukradłeś lizaka?
    Ty: cena była zbyt wysoka i nie opłacało mi się kupić.
    S: No ale uważasz to za kradzież?
    T: Nie obiecywałem, że kupię, złożyłem swoją ofertę (za darmo) a ty nie zauważyłeś (ba! Sam mnie wypuściłeś) i z moja ofertą wyszedłem ze sklepu, nie mam sobie nic do zarzucenia.

    Co do samego faktu, lustrzanki typu 400 mieczy żelazo za 200 monet // 200 monet za 400 mieczy stal --> nie są aż tak "groźne" jak 400 mieczy żelazo za 200 monet // 200 mieczy żelazo za 400 monet -> a kilka osób twierdziło że i takie oferty od ciebie otrzymały. Jednakże nie oznacza to, że uważam, że wysyłanie ofert pierwszego typu jest uczciwe... Jeśli chcesz mogę zagłębić się w temat ale chyba nie ma sensu.

  2. #22
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Panowie wtrącę się do waszej dyskusji , myślę ze już każdy kto prześledzi wasze dyskusje będzie się wystrzegał się tego pana nieuczciwego handlarza . A do czarnej listy to chyba można ją jeszcze raz uaktywnić . pozdrawiam Scrool

  3. #23
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiesz, nazywaj sobie to oszustwo, wg mnie to zadne oszustwo nie jest, bo jednak widac co jest oferowane za co, nikomu niczego z magazynu na sile nie wyciagam.

    A wracajac do 2-giej czesci tego co napisales, to mozliwe ze przez przypadek zle wyslalem oferte, nie wiem. xD

    @Scrool
    A liste mozecie sobie robic od nowa, jak ja sie na niej pojawie to mi to lotto, a jak sie na niej pojawie uzyje tych samych argumentow ktorych uzylem wczesniej. W RL od osadzanie sa sady, w grze admin, tak w skrocie.
    Ostatnio edytowane przez SandmanX666 ; 07.05.2012 o 23:18
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dlaczego wciąż nie odpowiesz na moje KONKRETY? Ja bazuje na encyklopedii, a ty? Podałem konkretne definicje słowa oszustwo, by nie było wątpliwości, następnie wytłumaczyłem na przykładach i przyrównałem do aktualnych sytuacji - wypowiedz się na ten temat a nie mów o czymś całkowicie innym jak w sytuacji z lizakiem...

  5. #25
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Tak na szybkiego, wikipedia:
    "Handel – proces gospodarczy polegający na sprzedaży czyli na wymianie dóbr i usług na pieniądze. Proces ten jest realizowany przez zawodowych pośredników w celu osiągnięcia zysku."
    Wymieniam dobra za dobra, nic wiecej ;]
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  6. #26
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    To nie kupuj tez gier Blizzarda bo za takie rzeczy jest ban na forum na 14 dni bodajze.

    Swoja czarna lista oczernialiscie tylko graczy, ktorzy normalnie handluja z innymi uzywajac funkcje jaka ta gra oferuje - handel.

    Koles i naucz sie uzywac kropek czy przecinkow, to co piszesz to jeden wielki wall of text, ktorego nawet sie nie da czytac.
    "

    Dziękuję za "radę" , ale nie przyjmuję takich od oszustów czy też osób korzystających z narzędzia gry jakim jest handel w inny sposób niż zwykł to czynić ogół graczy - jeśli słowo oszust ci nie w smak . O bana się nie obawiam tyle w sprawie Blizzarda .
    U siebie naliczyłem z 7 kropek więc nie za bardzo wiem do czego pijesz ( większość graczy raczej nie ma problemu z wychwyceniem sensu zawartego w treści ) pewnie znowu przestraszyła cie ilość literek które trzeba przeczytać a potem jeszcze zrozumieć , byków u ciebie nie wypominam bo uważam to za najmniej istotne w całej tej sprawie, niemniej nie jest to temat który poruszamy ale próbuj dalej zmieniać temat .

    Sandman skoro wspominasz o handlu to może w końcu zaczniesz wrzucać swoje oferty na handel zamiast szukać naiwniaków czy to tak ma wyglądać wg ciebie gra - szukanie frajerów ? Skoro uważasz że oferty są niesprawiedliwe i zbyt drogie to w końcu może pora byś to zmienił i sam dal przykład wstawiając uczciwą ofertę .

    nasz "kolega" miał już okazję zapoznać się z formułką dotyczącą oszustwa, niestety chyba była za długa i nie mógł się skupić na treści, bądź ma jakieś problemy w czytaniem ze zrozumieniem albo po prostu rznie głupa trzymając się zasady że w końcu 100 razy powtórzone kłamstwo staje się w końcu prawdą .

    Thanty
    Bardzo fajnie porównałeś graczy ale czasem lustrzanki graczom wchodzą nie z powodu głupoty a raczej przemęczenia , dlatego sugerowałem zmianę koloru ofert od znajomych , swoja droga szept na różowo tez jest mało czytelny zwłaszcza w 1920p .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 08.05.2012 o 00:42

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Wolf43211 Zobacz posta
    "


    Thanty nasz "kolega" miał już okazję zapoznać się z formułką dotyczącą oszustwa
    Proszę tylko o zmianę na "Cię" gdyż brzmi to tak jakbym to ja był ten zły =]

  8. #28
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Thanty Zobacz posta
    Proszę tylko o zmianę na "Cię" gdyż brzmi to tak jakbym to ja był ten zły =]
    Przeredagowałem - chciałem uniknąć nicka "naszego " kolegi by nie mógł tego zgłosić jako naruszenie jego czegoś tam co on tam myśli że ma .
    I to tez jest sposób na niego .

    Najważniejsze dla mnie jest tylko jedno że coraz większe grono graczy wie na kogo uważać .
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 08.05.2012 o 00:51

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    wg mnie to zadne oszustwo nie jest,
    Okej, rozumiem taki jest twój pogląd, lecz moje pytanie brzmi na czym go opierasz?
    Przedstawiłem ci słownikową definicję "oszustwa" - nie zgadzasz się z nią? Nic na ten temat nie napisałeś.
    Co z tego, że ktoś twierdzi, że 2+2=5 skoro faktem jest, że =4. Faktem, gdyż jest to dowiedzione matematycznie i nikt nie jest w stanie się z tym sprzeczać. W tym wypadku, skoro nie masz przeciwwskazań do słownikowej definicji, to faktem jest też, że twoje czyny nazwać śmiało można oszustwem - na bazie definicji ze słownika (analogicznie do podstaw matematycznych w przykładzie 2+2=4). Proszę o sensowne kontrargumenty w którym miejscu wg ciebie nie mam racji.

    Hmmm, patrząc z perspektywy czasu mogłem na samym początku moich wypowiedzi postawić HIPOTEZĘ, że sandmanx666 to oszust. ŻADNE oskarżenie a jedynie hipoteza. Następnie poprzez słownikowe definicje, przykłady z życia wzięte oraz kontrargumenty sandmana prowadzimy do tego by hipotezę obalić lub też udowodnić, jednakże jedynym kontrargumentem sandmana okazuje się "nie bo nie". Ostatecznej odpowiedzi jeszcze jednażke nie zatwierdziłem, wciąż czekałem na konkrety i obronę w postaci sensownych kontrargumentów. Wynik ---> brak.

    a jako że argumentów przeciwnych dotychczas brak to:
    Idąc moimi śladami wychodzi na to, że logicznie i hmmm prawnie (?) rzecz biorąc hipoteza zostaje potwierdzona, CHYBA ŻE, gdzieś się pomyliłem i napisałem głupoty. Zatem słucham - gdzie i dlaczego? Kolego, daj mi szanse uznać cie niewinnym i ukaż błąd w mym rozumowaniu. Czyż nie tego wszyscy chcemy?
    Ostatnio edytowane przez Thanty ; 08.05.2012 o 02:05

  10. #30
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    SandmanX666 przeproś wszystkich komu wyrządziłeś krzywdę i będzie spokój to moja rada.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.