Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Wątek: Gdzie sie podziala nasza czarna lista

  1. #11
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czlowieku, ale na tej czarnej liscie wiekszosc to byly osoby ktore normalnie legalnie graly w ta gre i korzystaly po prostu z funkcji handel? Bylo to nawet OFICIALNE stanowisko administracji. Nie chcesz to nie graj, jak ci sie nie podoba, proste nie?

    Taka pseudo czarna liste moglem tolerowac dopoki ktos nie probowal mnie oczerniac, ale przegielsicie i czarna lista poleciala do kosza.
    Ostatnio edytowane przez SandmanX666 ; 07.05.2012 o 19:37
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Chetnie pogram az do PVP by tobie nie dac mozliwosci grac w sumie grac mozesz na swojej malej wysepce bo dalej nic nie osiagniesz wiekszosc graczy zna cie jako oszusta i nie tylko ja tak uwazam dowody byly w postaci screenow jak ladnie robiles z nimi handel bo tak dla ciebie normalny handel wyglada w postaci odwrotnej oferty.



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #13
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    I co na tych screenach bylo? Propozycja mojej oferty? Czy wysylanie oferty handlowej, korzystajac z funkcji jaka ta gra oferuje, jest w jakis sposob zabroniona? BO NIE WYDAJE MI SIE. A jezeli jest to legalne, to dlaczego jakis (...) umiescil mnie na tej waszej smiesznej czarnej liscie?

    Swoja droga, tam chyba nawet SS nie bylo jak chodzi o moja osobe, tylko 3-5 stronicowy wall of text.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra nie chce mi sie z toba gadac bo wiekszosc graczy i tak wie jak jest i jakie to sa twoje oferty po prostu jestes nie uczciwy jednym slowem oszust i tyle odemnie w tym temacie.



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  5. #15
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    A od kiedy to mozna kogos nazwac zlodziejem czy morderca w RL, bez wyroku sadu? W grze od karania jest administracja, a nie gracze.
    oczywiście masz rację, cały ten temat z czarną listą przerodził się w flame war, ale już nie udawaj niewiniątka bo sam nieźle podsycałeś tą całą 'dyskusję' tak samo jak z resztą i tutaj. Tak na prawdę to nie da się jednoznacznie określić kto tu ma rację bo faktycznie wystawianie lustra czy też i inne praktyki są całkowicie zgodne z mechaniką gry i administracja nie może i nie ma prawa za nie karać, ale z drugiej strony gracze mają prawo bronić się przed takimi 'oszustwami' - wiadomo najlepszą obroną jest ostrożność i nie handlowanie z obcymi ale tego to się chyba nigdy nie nauczą

  6. #16
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W skrocie, jestem zwyklym graczem jak kazdy inny.
    Szkoda tylko ze interweniowac administracja gry musiala, oni naprawde maja leprze rzeczy do roboty.
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  7. #17
    Osadnik Awatar Wolf43211
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dziwi mnie że administracja pozwala na to mając gdzieś zasady fair play na pewno będę o tym pamiętał zastanawiając się czy kupić dziecku grę z logo Blue Byte w obawie że zamiast dobrej zabawy załapie mi się na nerwicę . Jeśli chodzi o stanowisko BB to do tego odniósł się administrator polskiej wersji BB co nie oznacza że jego poglądy podziela cały zespół BB . Czarna Lista nie została stworzona po to by kogoś szykanować ale po to by informować o wszelkich próbach wyłudzania czegokolwiek od innych graczach ( wysokie ceny na handlu to inna sprawa tam nikt ci nie posyła podstępnie oferty byś się pomylił ) takie jest moje zdanie w tej sprawie . Jeśli sandman nie pamięta dlaczego trafił na czarną listę mogę mu to przypomnieć wraz z zapisem rozmowy na temat tego jak chciał wyłudzić 90 pisanek od innego gracza ale nie chcę zaśmiecać tematu.

    Chciałbym również zauważyć że czarne listy istnieją nie tylko na Słonecznym grodzie i jak do tej pory nie zostały pousuwane a po drugie o czarnych listach Administracja jak i support wiedziały już od dłuższego czasu ponieważ informowałem o nich support osobiście i nie otrzymałem żadnej informacji która by zabraniała tworzenia takiej listy ani nie zrobiły nic by ja skasować choć wiedziały o niej i miały ku temu wszelkie możliwości ale jak wszyscy wiemy to jest beta dlatego nie oczekujmy od razu że wszystko zostanie zrobione jak należy niemniej wkrótce oczekiwałbym jednak odrobiny roztropności w działaniach zarówno graczy jak i twórców gry by nie uprzykrzać innym gry np swoimi ofertami handlu u nas jest jeszcze luzik na innych serwerach ludzi szlag trafia bo co oferta na handlu to ktoś się chce wcisnąć z lustrzanką do znajomych . Myślę że dzięki naszej czarnej liście uniknęliśmy tego co tam się teraz dzieje i współczuje innym graczom takiego dziadostwa .
    P.S. Przepraszam że znowu się rozpisałem ale nie sposób chyba w jednym zdaniu opisać tylu spraw związanych z Cz L
    Ostatnio edytowane przez Wolf43211 ; 07.05.2012 o 20:35

  8. #18
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To nie kupuj tez gier Blizzarda bo za takie rzeczy jest ban na forum na 14 dni bodajze.

    Swoja czarna lista oczernialiscie tylko graczy, ktorzy normalnie handluja z innymi uzywajac funkcje jaka ta gra oferuje - handel.

    Koles i naucz sie uzywac kropek czy przecinkow, to co piszesz to jeden wielki wall of text, ktorego nawet sie nie da czytac.
    Ostatnio edytowane przez SandmanX666 ; 07.05.2012 o 21:37
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sandmanx666, skoro już tak bardzo usilnie próbujesz udowodnić swoją niewinność jeśli chodzi o lustrzane oferty to proszę, skonfrontuj się z moimi argumentami (wcześniej w dyskusjach nie uczestniczyłem). Co do sprzedaży loot spotów to już inna bajka gdyż sam od ciebie takowy kupiłem i problemów nie było, jednakże teraz odnieśmy się do lustrzanych ofert.

    oto definicja z wikipedii - Oszustwo - przestępstwo polegające na doprowadzeniu innej osoby do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym lub cudzym za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania jej błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

    Czy wysłanie oferty która łudząco przypomina naszą (aka WPROWADZA NAS W BŁĄD), oraz zaakceptowana prowadzi do niekorzystnego rozporządzenia naszym mieniem i przynosi TOBIE (aka osobie wysyłającej ofertę odwrotną) korzyść majątkową (naturalnie mowa o walucie w grze), jest oszustwem? Proszę ustosunkuj się do tego.

    Inaczej? Proszę bardzo.

    Załóżmy, że gracz do którego skierowana jest oferta lustrzana, jest ZA GŁUPI by rozpoznać różnicę - czyli - posiada niezdolność do należytego pojmowania przedsiębranego dobra. Wykorzystanie tej cechy u niego dla własnej korzyści majątkowej, także jest oszustwem.

    PS

    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    Koles i naucz sie uzywac kropek czy przecinkow
    Cytat Zamieszczone przez SandmanX666 Zobacz posta
    oni naprawde maja leprze rzeczy do roboty
    najpierw szukamy błędów u siebie, a gdy nie mamy sobie już nic do zarzucenia to można i u innych.
    Ostatnio edytowane przez Thanty ; 07.05.2012 o 22:17

  10. #20
    Osadnik Awatar Strychnine
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jakie to oszustwo, gdy osoba ktora dostaje oferte widzi co dostaje i moze ja przyjac badz odrzucic. Nikomu dziecka do brzucha nie wkladam przeciez.

    A jak odwrocona jest az tak bardzo niekorzystna, to po co dana osoba chciala komus wcisnac cos za zawyzona cene? Szukal kogos kto to lyknie, a sam to lyknal? No sorry. xDDD

    Nikomu nic nie obiecuje, z nikim sie na nim nie umawiam, po prostu wysylam mu swoja oferte, a to co on z nia zrobi, to juz jego sprawa.


    A co do bledow, to buffuje budynki w TSO, gram w WoT + czytam forum i jeszcze cos tam, wiec zdarza sie, to jest po prostu literowka. Co innego pisanie celowo ciagiem czegos, co tak naprawde powinno byc napisane w 5 osobnych zdaniach... na dodatek pisanie tak non stop...
    Ostatnio edytowane przez SandmanX666 ; 07.05.2012 o 22:45
    "Albo graj, albo pieniądze oddaj."
    Anonim
    Przysłowie polskie

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.