Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Gildia "BROWARZY"

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Atreju79
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj

    Post Gildia "BROWARZY"

    Witam w Gildii "BROWARZY"
    Witam wszystkich zainteresowanych przystąpieniem do Gildii,jestem Przemek działam pod przydomkiem"ATREJU79"
    jak każda gildia przed przystąpieniem do naszych szeregów trzeba spełnić jakieś warunki,z doświadczenia wiemy ze na początku jest ciężko wiec nie mamy zamiaru utrudniać nikomu dlatego nasze warunki są jak najbardziej do przyjęcia.Niema w naszej gildii wpisowego tak jak w większości innych bractw jedynie jeśli zabraknie już miejsca potrzebny jest glejt do rozszerzenia gildii,a jedyne warunki do spełnienia to wspólne pomaganie sobie i przede wszystkim aktywność na czacie gildii oraz posiadanie poziomu od 20 lvl,podstawa to poznanie siebie na wzajem przed rozpoczęciem gry w systemie PvP.
    Z mojej strony to tyle bo niema się co rozpisywać,przystępujcie do nas a dowiecie się reszty,wszystkie oferty kierować do przywódcy "STONOGA2012" lub do mnie oraz "TREW". Pozdrawiam i zapraszam,przemo.
    Ostatnio edytowane przez Atreju79 ; 07.05.2012 o 10:21

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z powodu braku aktywności, temat zamykam.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW

    Cormax

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.