Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 66

Wątek: Pomoc przy testach

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Wszystko fajnie tylko przy rejestracji gada mi że email już jest w użyciu i co teraz?

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie rejestruj sie tylko zaloguj na tesotwy z tymi danym czyli e-mail u nazwa jak masz teraz tam gdzie grasz

    dopiero potem nadajesz swojego bohatera i nazwe

  3. #33
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale fakt faktem, jak mod na testowym musi wysyłać info po polsku jaki kanał a i tak co chwile lecą teksty w stylu "[15:10] Beata818: Dlaczego tu polacy nie mogą gadać??>Jesteśmy w niewoli, czy co???" to sie odechciewa.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Straszny bałagan panuje na serwerze, większość "testerów" nie wiem co ma robić. Pojawia się tyle pytań, że nawet jeśli by ktoś chciał odpowiedzieć to nie jest w stanie bo go zaspamują. Są gracze którzy weszli tylko po nagrodę i najlepiej aby nie musieli nic robić, takich to od razu odstrzelić się powinno. Inni gracze którzy faktycznie chcą testować, np ja, nie wiedzą co tak naprawdę do testów należy zaliczyć. Testy obciążeniowe czyli co? zapychać serwer graczami i czekać co się stanie? Informacja na stronie głównej jest zbyt mało sprecyzowana, nie wiadomo do końca na czym te testy mają polegać. Osoby niedoświadczone w grze np ja, gram od tygodnia muszę albo sam się domyślać albo tracić czas na czytanie czatu bo a nuż coś konkretnego zostanie powiedziane ... chaos jednym słowem.

  5. #35
    krzysztofit
    /joinchat global-10

    Tam po polsku można...

    Swoją drogą czemu mi czat znika jak się testy zaczynają ?
    Wy też tak macie że są tylko 2 zakładki, nawet handlu nie ma... ???

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na polskim czacie panuje taki burdel ze masakra

    total spam - userzy z pod szyldu PL nie potrafia sie zachowac czy to na global 1 czy tez na help

    i non stop pytania typu jak mam zrobic event - przeca to jest smiesne

  7. #37
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sokaar Zobacz posta
    na polskim czacie panuje taki burdel ze masakra

    total spam - userzy z pod szyldu PL nie potrafia sie zachowac czy to na global 1 czy tez na help

    i non stop pytania typu jak mam zrobic event - przeca to jest smiesne
    no z polakami jest wielki problem . co kilka minut mod musi przypominac o czacie dla pl . ale Ci dalej jada . zenada

    np



  8. #38
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A ja wczoraj zostałem objechany na forum ze nazwałem takich delikwentów barachłem, dziś to w ogóle przechodzi wszelkie pojecie co tam sie dzieje. Zadaniem testerów jest takie aby tam po prostu być zalogowanym. Nie ma nic sprecyzowanego do zrobienia. Zespół BB chce sie przygotować na to co się może stać jak zaczną wprowadzać to wydarzenia na oficjalnych serwerach, po to aby sie nie posypało wszystko jak to miało miejsce w przypadku Wielkanocy.

    Takie są moje domysły.

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    set2g sam jesteś berachło ciwoku

  10. #40
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma to jak potwierdzić że przedmówca miał rację

Zamknięty wątek
Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.