Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Wątek: Pomoc przy testach

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia

    Pomoc przy testach

    Witam nie bardzo rozumię co trzeba zrobić aby móc uczestniczyć przy testach które mają sie odbyć a niewiedz moja polega na tym.
    Czy aby wejść na serwer testowy muszę się na nowo zarejestrować na tym serwerze, jeśli tak to czy na tym samym loginie i haśle z polskiego srerwera beta czy też całkiem nowy login i hasło.

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Jak chcesz. Na emaila dostaniesz kody z kuponami. Możesz je wykorzystać na każdym koncie np nawet na przyszłym które sobie zrobisz jak wyjdzie nowy serwer.

  3. #3
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Na testowy można się zalogować tym samym loginem i hasłem co na normalny serwer, ale po zalogowaniu konto i tak trzeba stworzyć nowe (to tak jak na normalnym serwerze login jest tylko po to aby się zalogować a nick w grze jest od niego niezależny).

  4. #4
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po tej informacji już sie barachło zlazło i syf się dzieje na kanałach rozmów na testowym serwerze

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez mnlf Zobacz posta
    Na testowy można się zalogować tym samym loginem i hasłem co na normalny serwer, ale po zalogowaniu konto i tak trzeba stworzyć nowe (to tak jak na normalnym serwerze login jest tylko po to aby się zalogować a nick w grze jest od niego niezależny).
    Czyli dobrze rozumiem, że trzeba założyć nowe konto na testowy i na ten sam e-mail co się ma normalnie żeby wtedy dostać te nagrody?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dlaczego nie mogę potwierdzić Newslettera po rejestracji na testowej stronie. Jak naciskam link potwierdzający wyskakuje mi błąd strony

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po co wy się rejestrujecie na testowym serwerze?
    normalnie się logujecie na te samo konto co teraz gracie (ten sam login i hasło)i gracie

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    97
    Serwer
    Czarci Gaj
    A jak ktos sie loguje za pomoca facebooka to czy dostanie nagrody na adres e-mail z facebooka? Bo nie mam opcji potwierdzania adresu e-mail.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez malodobry Zobacz posta
    po co wy się rejestrujecie na testowym serwerze?
    normalnie się logujecie na te samo konto co teraz gracie (ten sam login i hasło)i gracie
    gdzie niby ?

  10. #10
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie trzeba rejestrować nowego konta, wystarczy przy logowaniu podać email i haslo to co tu i sie zalogujecie, następnie należy stworzyć postać do gry, czyli wybrać nick i avatar i tyle.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.