Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22

Wątek: Samo Zło

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowa Ziemia
    „Człowiek miłujący spokój jest bardziej potrzebny niż mędrzec”
    Tomasz Kempis

    Chcesz ze mnie kpić? Poniżać? … kopnąć i czekać aż zacznę płakać? Co jeszcze się w Twojej chorej główce rodzi ? mamy w gildii psychologa…. Oh jaka szkoda , że nie dałeś się poznać od dobrej strony może by Ci pomógł…. Miałam w Tobie admina… dobrego człeka, a chciałeś zająć moją pozycję… królowanie Ci się marzyło? Królowa może być tylko jedna. Dałam Ci przywileje , a Ty mnie oblałeś [CIACH]Obrażasz moich ludzi ? Obronię ich moją piersią. Znasz się na tym, w końcu gry to dla Ciebie świat…. Jest jednak Real World gdzie Ci ludzie coś dla mnie znaczą… Nie mam lekarstwa na Twój żal.. może Kocimiętka?

    A teraz parę słów od MOICH LUDZI 
    [21:32] anadziulka78: "Rozpetałeś kłótnie na czacie,a potem zwinęłeś ogon pod tyłek,zrzucajac wine na resztę "
    [21:34] anadziulka78: "prosiłes sie o wykluczenie z gildii,po czym masz pretensje o to ,że nastapiło"
    [21:39] Juras: jesli moge to mnie osobiscie gosci nic nie zrobil, tak jak pisalem wtedy z tej jatki niewiele do mnie docieralo bo mialem jeden wielki scroll na ekranie ale zirytowal mnie gdy zaczął bluzgać dzień po tym jak sam napisał że bluzgi będą karane wywaleniem z gildii. to tak jakby zasady tworzyl nie dla wszystkich tylko dla innych. ot, taka woda soda do glowy po dniu bycia "u władzy"
    [21:42] Dog_PL"jak szanowac kogos, kto najpierw wysyla zasady o niebluzganiu a dnia nastepnego, gdy rozpetalo sie pieklo, to sam bluzgal jak szewc? byl czas na merytoryczna rozmowe, ale komus pecherz nie wytrzymal i popuscil. zamiast podjac temat i sie obronic, to dazyl wszystkimi czterema lapami do wyrzucenia z gildii, zeby potem miec hak, punkt zaczepienia do lania pomyj. kazda gildie traktujesz w ten sam sposob? na kazda gildie, z ktorej zostaniesz pogoniony, strzelasz kupe?"
    [21:43] ajnsztajnik: gdy rozpętało się piekło sam używał wulgaryzmów niczym szewc. ........ nie wytrzymał i stało sie
    [21:45] Juras: napiszcie mu ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym jak konczy
    [21:46] Dog_PL: gdy zwieracze popuscily, tos przesadzil Ty moj mily. zamiast trzymac morde w piachu, darles pape drogi brachu. moral z tego jeden znam - cebit byl i bedzie cham
    [21:45] Baszar: widze ze prosilas by juz nie komentowac
    [21:45] Baszar: to nie dodam nic na razie
    [21:49] sars904: kok
    [[22:01] Michu31: pozdrów poćwicz

    //Kontrowersyjne slownictwo zostalo usuniete.
    Cormax
    Ostatnio edytowane przez MOD_Cormax ; 08.05.2012 o 12:32

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zamykam na prosbe autora.

    Cormax

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.