Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Czy można gdzieś złożyć skargę na admina/moda ?

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj

    Czy można gdzieś złożyć skargę na admina/moda ?

    Jak wyżej, spotkała mnie niemiła sytuacja - mianowicie na globalnym czacie zrobił sie mały nieporządek, gracze handlowali a niektórzy nawet spamowali linkami zachęcając do klikania (mimo ze wyswietlane byly jedynie kropki) w końcu jednak pojawił się admin/mod o nicku Natalcia5 czy coś podobnego i bana w pierwszej kolejności dostałem ja za słownictwo a konkretnie za użycie frazy cytuje "fak yea" ! Gdzie tu sprawiedliwość ? uważam że admin/mod nadużył swojej władzy ponieważ nie było nic wulgarnego w tym co napisałem. Dopiero zacząłem przygodę z Settlers Online nie wykluczając inwestycji w tę grę ale już po 2 dniach gry dostaję bana na czacie za nic przez co nie mogę komuinikować się z innymi graczami tracąc szansę na otrzymywanie wskazówek, porad oraz normalnej komunikacji międzyludzkiej, bo w końcu po to ta gra jest ONLINE. Liczę na to że admini/mod'zi nie byli wybierani drogą losową bo jak narazie tylko takie wyjaśnienie przychodzi mi do głowy. Pozdrawiam

  2. #2
    LazasH
    Możesz spróbować napisać do supportu w tej sprawie, ale na odpowiedz możesz się nie doczekać. Możesz też napisać do developera wchodząc się na niemiecką stronę

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie
    formularz kontaktowy

    Ale za takie coś to zapewne dostałeś bana na kilkanaście min. może kilka h, raczej nie permaban, tak wiec nie ma co się tak od razu napinać.

  4. #4
    Nowicjusz
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    jasne, że nie ma po co sie napinać ale na pewno nie jestem pierwszym goście który dostał bana za nic a jak sobie dziewczyneczka rozdaje bany na lewo i prawo to moze ktos to powinien skrócić pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.