Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Jak powinien wyglądać poradnik idealny?

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Jak powinien wyglądać poradnik idealny?

    Jak w tytule. Nie to by Wasze zdanie miało jakiekolwiek znaczenie, ale jestem ciekaw

  2. #2
    Poznańczyk
    Powinien mieć warianty dla : rekrutów, ochotników, żołnierzy, elitarnych żołnierzy, łuczników, wyborowych łuczników, kuszników, konnych, puszkarzy.

    Do tego każda osoba która do ciebie napiszę, powinna od ciebie dostać rozwiązanie pod jego wojsko. W kwestii robienia bloków na przygodach, powinieneś, siedzieć online przy kamerze internetowej i patrzeć czy aby dobrze puszczają generałów.

    Gdyż obecne screen'y są zbyt skomplikowane.
    Ostatecznie powinieneś dziękować, w każdym zdaniu, że ktoś miał chęć skorzystać z twojego poradnika, jeżeli cię skrytykuje, a sam nic nie zrobił, powinieneś go przeprosić, że niepotrzebnie go zdenerwowałeś.

    Do tego ironiczny ton i swoje wypowiedzi, powinno się schować, najlepiej zakupić 10kg wazeliny i słodzić tym co nic nie robią, ewentualnie wybudować im ołtarzyk.


    Pomijając to, powiem że twoje poradniki są jednymi z lepszych, czytelne, i przejrzyste, zrobione pod taką armie jaką ty dysponujesz. Mają służyć za przykład, jak mam inne jednostki to sam kombinuje by straty ograniczyć, a nie co drugie zdanie wypisuje że ; " mi przy mniejszej ilości żołnierzy zginęło tyle samo rekrutów"

    Ja zrobiłem 3poradniki, wzorując się na twoim stylu ^^

    Jak ktoś ma problem co do poradników, to może sporządzić listę i wsadzić ją sobie w odbyt.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdy czytałem twój post, dostałem priv'a "Czy Mrocznych kapłanów da się przejść bez żołnierzy?" Sam widzisz czemu dostaje ostatnio załamki

    Edit: Następny "Gdzie znajdę poradnik do przygody Proch?"



    http://www.youtube.com/watch?v=avz8AeuuEcs&feature=plcp
    To tak tylko, by mieć link pod ręką


    Chyba napiszę poradnik jak korzystać z poradników Tego jeszcze nie grali.
    Ostatnio edytowane przez HOOVER ; 30.04.2012 o 09:37

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Waszym poradnikom raczej niczego nie brakuje ich poziom znacznie przewyższa poradniki niemieckie, i częściowo angielskie, dziękuje i gratuluje chęci! :P

  5. #5
    Poznańczyk
    Hoover ja napisałem poradnik jak się powinno czytać nie zrozumieli

    Też dostaję podobne pw

    Co do poradników to mam małą uwagę, ale to już my nic z tym zrobić nie możemy. Wiem że za forum jest odpowiedzialnych 2Modów, rozumiem że dużo tematów jest i każdego się nie chce przeglądać. Jednak, jeżeli problemem jest wykasowanie postów w temacie, po tym jak założyciel tematu/poradnika o to poprosił, to proszę mi na 24h dać możliwość kasowania postów a sam oczyszczę poradniki. - tyle do Mod'ów

    Gdyż denerwujące jest 10stron tego samego w poradniku, pytań które pojawiają się co chwilę.


    Na koniec pozdrawiam wszystkich tych graczy ^^ którzy mają milion opcji na przejście jakiejś przygody, ale nie się podzielą. Na 5graczy przypada jeden taki mądry. Pozdrowienia dla was i kolegów z partii ^^

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Powinien mieć warianty dla : rekrutów, ochotników, żołnierzy, elitarnych żołnierzy, łuczników, wyborowych łuczników, kuszników, konnych, puszkarzy.
    zapomniałeś o rozpisaniu na wersje z weteranem i standardowym generałem, wtedy byłoby idealnie

    Skoro już o przygodach mowa, to wydaje mi się, że brakuje czegoś na wzór faq do przygód, po co się w każdej przygodzie powtarzać jak blokować, można by zebrać pytania i odpowiedzi i coś takiego przygotować.
    Sam mam dwa pytanka może koledzy wspomogą wiedzą.
    Primo: Czy doświadczenie z przygód wieloosobowych jest do podziału, czy jest to ilość max. doświadczenia przypadającego na jednego gracza?
    Drugie Primo: Czy do przygody, która wymaga np. levelu gracza +42 da zaprosić się gracza z niższym levelem? Tym samym mam przygodę Czarni Rycerze, zanim dobije do 42 levelu trochę wody w wiśle upłynie, a tak zawsze byłaby opcja uśmiechnięcia się do kogoś kto już taki level ma.

  7. #7
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odp. primo) Podane w poradnikach PD jest to max do podziału na uczestników. Gra dzieli exp według strat zadanych przez danego gracza. Jeśli gracz podbije przywódcę strefy, dostanie exp za podbity obóz i wszystkie nie podbite obozy w tej strefie.
    odp. drugie primo) Nie mam pojęcia

    FAQ już jest

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Racja faq jest, chodziło mi raczej o taki typowy pod przygody Czyli z expienia nici hehe, no dzięki, załamałeś mój światopogląd idę szukać odpowiedzi na moje drugie primo

  9. #9
    Poznańczyk
    Bo rozpocząć przygodę trzeba spełniać warunek "poziomu gracza", osoba zaproszona do przygody nie musi spełniać tego warunku. Czyli do przygody na poziomie 42, można zaprosić graczy poniżej tego poziomu.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    143
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez HOOVER Zobacz posta
    Chyba napiszę poradnik.....
    Od początku gdzie optymalnie stawiać budynki z wykorzystaniem dostępnej ilości pozwoleń.... każdy level osobno.
    Czyli jak zabudować wyspę aby nasza gospodarka była najlepsza z możliwych.

    Pozdrawiam.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 6 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.