Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: nieodpowiedzilany mod

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Kolonia

    nieodpowiedzilany mod

    Pani Achilea czy jakos tak, bezpodstawnie zbanowała mnie najpierw na 10 minut poniewaz błednie napisalam oferte nie na tym kanale co trzeba - to sie pernamentnie zdarza kiedy sie wychodzi z szeptu al;bo z odwiedzin u innego gracza, ze bez dania racji włącza sie kanał inny niz zamierzony.
    akurta byłam w trakcie istotnej dla mnie transakcji, któa po prostu straciłam bo pani achilea posyanowiła mnie zbanowac dla sportu.
    Po odzyskaniu dostepu poprosiłam grzecznie o zwrot utraconej kwoty pania mod i zaproponowałam mylsenie przed działaniem a nie na odwrót.
    w nagrode widze komunikat o pernamentnum banie....
    zastanawiam sie wobec tego czy jedna Pani (bo to chyba Pani) moze sobie dla swojego widzimisie dokonac takiej wrednej czynności)
    Jak widac moze.
    Zastanawiam sie kto zwóricłby mi ową kasę a także byc może tę realną, która można przeciez w gre swobodnie włozyc w sytuacji gdy jakis narwany mod robi takie rzeczy pozbawiając mnie usługi za która płace (podkreślam byc może - no jest taka opcja).
    do kogo także nalezy się zwrócić o natychmiastowe w zasadzie wyjasnienie tematu i podpowiedzenie Pani mod co i jak nalezy czynic aby przynajmniej większość społeczęństwa graczy była zadowolona.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Szanowny użytkowniku,

    Zasady gry są dla wszystkich równe. Zasady Gry, punkt 8. Za handel na global-1 dostaje się bana. To jest normalne i naturalne. Łamie się zasady, świadomie czy nie - zasady obowiązują. Nie ma z tym dyskusji. Ban został nałożony prawidłowo. Moderator Ahillea dobrze wykonuje swoje czynności jako moderator chatu. Od składania skarg jest Support nie forum. To także było wielokrotnie podkreślane, jak widzę użytkownik nie czyta i nie stosuje się do zasad panujących na TSO.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.