Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Licznik budynków

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat

    Licznik budynków

    Mam propozycję, a dokładniej licznik budynków. Chodzi mi o pokazywanie ilości danego budynku w menu budowy - jest to zastosowane w Settlersach na PC i uważam, że i tu się taka możliwość przyda.. Znacznie było ułatwiło to grę, gdyż gracz by wiedział ile i jakich budynków ma, ewentualnie co jeszcze dostawić/rozbudować.

    Tyle ode mnie ;P.
    Pozdrawiam .

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar kazuja
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To chyba będzie jak te statystyki wyspy wprowadza kiedyś



    DAJCIE NAM JUŻ PVP BO NUDĄ WIEJE
    REKRUTACJA DO XIII Legionu
    Wymagania: 32 poziom i aktywność

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wiadomo, że muszą jakoś ulepszać tą grę aby przyciągnąć klienta więc trzeba cierpliwie czekać

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat
    To jest propozycja do administracji gry, tak więc głównie oni się powinni wypowiadać - wszystko odnośnie tego pomysłu zostało zawarte w pierwszym poście, nikt z innych graczy nie musi tu nic dodawać/dopisywać..
    RaideR, Twój post można zaliczyć tylko do spamu, gdyż nie napisałeś nic sensownego, a "trzeba cierpliwie czekać" wystąpiło w poście kazuja (wystarczy odpowiednio przeczytać). Zresztą skąd RaideR możesz wiedzieć kiedy to wprowadzą?! Jesteś w administracji?! Masz kolorek?! Nie, więc nie spamuj.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    86
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co Ty myślisz, że jak podałeś taki przykład to przyjdzie do Ciebie jak to napisałeś "administator z kolorkiem" i Ci pogratuluje pomysłu? Podałeś pomysł na forum czyli do opinii graczy i niestety nie zabronisz mi komentowania tego tematu. Nie podoba się? To skasuj temat i siedź cicho. Tyle w temacie!

  6. #6
    Osadnik Awatar LordVaderPL
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    może zamiast licznika, drzewo z licznikiem które by zakładało:

    gałąź pierwsza (rolnik) (ilość budynków/ilość produkcji)
    ---- gałąź 2 (młyn) (ilość budynków/ilość produkcji)
    ---- gałąź 3 (piekarnia) (ilość budynków/ilość produkcji)
    /// końcowy przelicznik produkcji = np 50 chlebów/1 h /5/ 12/24h

    Ci co znają settlers 1 (siedler:the) mieli tam statystyki terenu/budowli/ludzi i produkcji
    Wiele mu brakuje.. ale nie wiele więcej możemy się spodziewać.

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    13.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Nowy Świat
    RaideR, japa .
    Podałeś pomysł na forum czyli do opinii graczy i niestety nie zabronisz mi komentowania tego tematu.
    A ja nigdzie nie widzę takiej opinii z twojej strony . Jak byś nie wiedział, to administracja zagląda do takich działów i przeglądają tematy..

    LordVaderPL, nie wiem jak było w settlersach I, gdyż jest to jedyna część w którą nie grałem.. Ale dobry kmin .

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    http://ceo-economy.appspot.com/
    i macie swoje liczniki

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Te liczniki ok. tylko brakuje statystyk. tzn najeżdżasz wskaźnikiem na młyn i pokazuje Ci ile masz takich budynków i ewentualnie % ich wykorzystania w czasie i w możliwościach. czyli masz np 3 młyny i na wykresie masz, że krzywa w jednostce czasu oscyluje w okolicach 2 - to znaczy że masz za mało pól (rolników) lub na za niskim poziomie, bo nie trafia odpowiednia porcja ziarna/zboża do młyna. itp tak było na pc i na amidze.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sądzę że był by to dobry pomysł, na przykład nie chce mi się liczyć wszystkiego do arkusza kalkulacyjnego. Proponuję, aby został dodany przegląd królestwa, czyli dobowa produkcja, ilość budynków i tak dalej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.