Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: [BCG]Gildia BuCrackGamers rekrutuje! Jedyna Multigildia na serwerze!

  1. #1
    Alphanumerix

    Cool [BCG]Gildia BuCrackGamers rekrutuje! Jedyna Multigildia na serwerze!

    Witam! Mam przyjemność zaprezentować wszystkim gildię, jaką jest BuCrackGamers!

    CEL OGÓLNY:
    Celem i sensem istnienia naszej gildii jest zbieranie i łączenie ludzi, którzy cenią sobie wspólną zabawę! I nie jest tu mowa tylko o The Settlers Online, ale również innych tytułach! Wśród ludzi, którzy są w naszym klanie multigamingowym znajdują się ludzie grający w wiele wiele tytułów (niestety, nie chcę wylecieć z forum za reklamę, więc nie będę się tu rozpisywał, ale gramy m. in. w Złą Kompanię, najnowsze Pole Bitwy czy Świat Czołgów ;p Są też spokojniejsze lub starsze pozycje, jak również wiele gier "z doskoku").

    CEL W THE SETTLERS ONLINE:
    Przede wszystkim szanowanie swoich pobratymców, jak również handel i pomoc wirtuomaterialna Osobiście dodam, że każdy świeży gracz z niskim poziomem może u mnie liczyć na wypełnienie magazynów podstawowymi surowcami niemal po brzegi.

    TRZY WYMAGANIA:
    Żeby dostać się do gildii wymagane jest:
    1.wysłanie mnie (Alphanumerix) lub jakiemukolwiek innemu członkowi gildii wiadomości o chęci dołączenia. Warto upewnić się, że ta osoba przekaże mi prośbę.
    2.posługiwanie się językiem polskim.
    3.szacunek do każdego członka gildii.
    ŻADNYCH WYMAGAŃ CO DO POZIOMU CZY ZASOBNOŚCI MAGAZYNU!! W końcu chodzi o pomoc w rozwoju, a nie o drenowanie magazynów nowych przez "beton"

    SZCZEGÓŁY:
    Nie ma absolutnie żadnego przykazu co do wpłaty surowców na gildię. Absolutnie każdy, kto jest chętny i wstąpi do gildii jest członkiem gildii i to nigdy się nie zmieni. Gildia jest dla graczy od graczy, więc nikt nie ma w niej władzy absolutnej i każdy ma prawo zawarcia głosu w każdej sprawie jej dotyczącej.
    W gildii mamy poziomy, więc zasłużeni i pomocni gracze będą mogli się wykazać. Wyższe poziomy jednak są zarezerwowane. By osiągnąć poziom drugi należy zwrócić materiały wykorzystane do zbudowania danego miejsca w gildii (czyli 333 marmuru i drewna liściastego oraz 200 złotych monet przez pierwsze 15 graczy, każdy kolejny gracz będzie musiał zwrócić (lub zafundować) koszt budowy kolejnego miejsca w gildii, czyli 400 monet). Poziom trzeci pozostaje dla graczy udzielających się i szczególnie pomocnych w gildii lub klanie, co chyba przy dużym napływie nowych graczy trudne nie będzie

    ZA CO MOŻNA WYLECIEĆ:
    Przede wszystkim za staranne, sumienne i uczciwe pracowanie na brak szacunku. Oszukiwanie swoich, okradanie ich też nie będzie traktowane ulgowo. Można również odejść na własną prośbę lub dzięki baaardzo długiemu okresowi nielogowania się (równoznacznemu z końcem gry).

    Pytania możecie zadawać tutaj, jak i w grze, mój nick to Alphanumerix.
    Polecam gildię absolutnie każdemu, a klan każdemu, kto lubi czasem pograć lub podyskutować o grach.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z powodu braku aktywności, temat zamykam.

    Wszelkie prośby i pytania proszę kierować na PW

    Cormax

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.