Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: czas pracy poszczególnych budynków

  1. #1
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród

    czas pracy poszczególnych budynków

    Witam

    Pisze w javascript jakby mini kalkulator ile czasu zostało do skończenia/wyczerpania się surowców z ( na razie ) części budynków ( Ogranicza mnie ) lev i to, że nie mam upgrade'ów większości budynków.

    Więc czy mogli byście podać czas pracy poszczególnych budynków z poz 1,2 i 3 . To by mi ułatwiło robienie tego mini kalkulatora ;]

  2. #2
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    przepisz sobie ze strony
    http://ceo-economy.appspot.com/

    To też jest kalkulator tylko, że liczy ile czego przybywa/ubywa w ciągu godziny, czasy oczywiście są bazowe bez uwzględnienia transportu (bo skąd strona mała by wiedzieć jaka jest odległosć do magazynu /złoża) dlatego musi być możliwość poprawienia ich ręcznie.

    Upgrade wszystkich budynków trwa zawsze tyle samo
    2 poziom 2,5 minuty
    3 poziom 1 godzina
    4 poziom 24 godziny
    5 poziom 7 dni

  3. #3
    Początkujący Odkrywca Awatar Kylar_Slyterin
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    279
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ten kalkulator mnie nie obchodzi. Mi zależy na stworzeniu kalkulatora który by mi liczył ile czasu jeszcze zostało do wyczerpania kopalni bądź ile czasu trzeba na wyprodukowanie odpowiedniej ilości materiału. Kod już mam ale zauważyłem, że im dalej lub bliżej od magazynu to czasy inne. Dziś może jutro zrobię full kalkulator dla mojej mapki ;]

    Do zamknięcia gdyż każdy ma inną odległość co się wiąże z innym czasem produkcji.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Musiałbyś ustawić regulowaną odległość czasową. Bo co jak co, jeżeli postawisz nowy budynek, albo jeżeli odkryjesz złoże powiedzmy w nowe strefie a będzie eksploatowane z wcześniej postawionego budynku to zmieni się czas wydobycia.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez mnlf Zobacz posta
    przepisz sobie ze strony

    Upgrade wszystkich budynków trwa zawsze tyle samo
    2 poziom 2,5 minuty
    3 poziom 1 godzina
    4 poziom 24 godziny
    5 poziom 7 dni
    w kopalniach nie, jest to:
    2min
    5min
    7min
    10min

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.