Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Migracja między serwerami

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia

    Exclamation Migracja między serwerami

    Od razu powiem, że tak wiem o tym iż nie mogę przenieść się na inny serwer i że były już takie tematy. Moderatorzy piszą, że niestety tyle kosztuje pomyłka. Tylko jakoś nikt nie powiadomił mnie oraz innych graczy przed rozgrywką, o tym, że mogą wylądować na innych serwerach. I teraz jest sytuacja następująca jedna osoba jest na realm 2 druga na realm 3, a ja na realm 4, o czym dowiedziałem się około 15 poziomu. Obecnie mam 21 i jakoś nie chce mi się zaczynać od nowa ani tym bardziej kontynuować rozgrywki bez znajomych. Oczywiście możecie pisać trzeba było wcześniej zauważyć i takie tam, niestety nie każdy sprawdza takie rzeczy zwłaszcza, że nie wie że będzie milion serwerów bez możliwości migracji między nimi. Sposobem na to jest usunięcie konta i rozpoczęcie gry od nowa na innym serwerze, jeżeli dobrze rozumiem. No cóż wydaje mi się, że rozwiązaniem tego byłaby wiadomość przy zakładaniu konta o nazwie czy też numerze serwera i informacja, że migracja między serwerami nie jest dostępna. I teraz pytanie czy to się z czasem zmieni, czy w planach jest jakieś ułatwienie przenoszenia całego konta na inny serwer, czy nikt nie planuje takich zabiegów. Oraz pytanie o gildie czy założenie gildii to zmienia, czy przez gildie mamy dostęp tylko do ludzi na swoim serwerze? Za odpowiedz dziękuje.

  2. #2
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na pewno nie będzie możliwości migracji pomiędzy serwerami. Jeżeli byś dokładnie czytał co jest napisane w czasie rejestracji, to byś z łatwością dostrzegł, że możesz sobie wybrać serwer na którym chcesz grać( pomijając te na których jest 100% populacji ).
    Jak myślisz, czemu migracje nie będą, jak i nie są możliwe? Odpowiedź jest prosta. Dla każdego "świata" przypisana jest odpowiednia liczba osób, aby lagi nie przeszkadzały w rozgrywce. Teraz sobie uświadom jakby wyglądała gra na serwerze gdzie maksymalnie jest, powiedzmy, 200 osób, a gra 500-600. Więc właśnie.

    A jeżeli nadal nie pasuje Ci to, że nie możesz grać ze znajomymi na jednym "świecie", to cały czas masz możliwość napisania do supportu. Oni zawsze podejmą jakąś decyzję; Przeniosą, lub zostaniesz. Ja na Twoim miejscu bym do nich napisał, a sądząc po Twojej inteligencji podam Ci nawet link, bo nie wiem czy zdołałbyś go odnaleźć nie potrafiąc czytać ze zrozumieniem:
    http://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie
    Na samym dole menu masz taką zakładkę jak "Formularz kontaktowy". Wypełniasz go i czekasz, proste.

    Aaa, tak na przyszłość. Nie udawaj mądrego skoro sam nie jesteś pewny czy Twoje słowa są w ogóle, w jakiś sposób trafne, prawdziwe.

    Nie zapomnij również usunąć konta z tego serwera przed założeniem ( o ile support nie rozpatrzy pozytywnie Twojej prośby ) nowego na innym "świecie". - Tutaj wchodzą sprawy regulaminowe, ale również nie jestem pewien czy się z nimi zapoznałeś.

  3. #3
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Moim zdaniem, migracje powinny być z góry odrzucane zabezpieczy to grę przed multikontami. Jedynie mogliby wprowadzić, przed otwarciem nowego serwera, wczesną rejestrację, czyli żeby znajomi mogli się wpisać do grupy która chce grać na jednym serwie.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Za to o twojej inteligencji na pewno świadczą twoje 3 pachy. Jeżeli ty przeczytałeś milion stron regulaminu to gratuluje. Chamski też nie musisz być ja zwyczajnie spytałem na forum o pewną rzecz. Więc od mojej inteligencji wara. Kultura widać u ciebie kuleje. Jedyną przydatną informacją z twojego bełkotu było to, że mogę wybrać serwer przy zakładaniu konta o czym nie wiedziałem. Strasznie źle cie muszą na forach traktować skoro ty traktujesz tak innych. Ale bez urazy

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Piotru70 W zasadzie to by rozwiązało sprawę. Dzięki za odp. Pozdrawiam

  6. #6
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam,

    Nie ma w planach ani założeniach jakichkolwiek łączeń serwerów. Myślę że jeśli nawet jest to możliwe z punktu technicznego nikt tego nie przeprowadzi. Temat zamykam.

    MOD_Soliren

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.