Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: [problem] Nie pojawia się nowa misja pisanek

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam podobnie tyle, że do mnie nie dotarła wiadomość z mapą po zaliczeniu wielkanocnej misji startowej, więc nie mam póki co żadnego jajka z misji. Support brak odzewu od czwartku, nawet nie ma potwierdzenia po wysłaniu 2 wiadomości.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja zrobiłem pierwsze poszukiwania jajek, potem pojawiały się tylko misje dzienne. Myślałem, że po zrobieniu kilku misji dziennych będą następne poszukiwania, ale jak na razie cicho, ciemno...

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    dla tych ktorym sie zablokowala ktoras misja.
    musicie jeszcze raz ta sama misje wykupic,
    np zrobiliscie 4ta misje i chcecie przejsc do 5tej to musicie zrobic 4ta jeszcze raz kupujac ja w sklepie - sprawdzone, dziala

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    sprawdzę thx za info

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    dziś dostałem oficjalną odpowiedź od supportu, co prawda po 5 dniach, ale za to zwrócone zostało 10 złotych monet z procentem.
    Rozwiązanie podane już było wyżej, ale tu oficjalne potwierdzenie:

    W przypadku, gdy przygoda świąteczna została zakończona z powodzeniem, lecz mimo tego odpowiednie zadanie nie widnieje jako ukończone w Księdze Zadań, należy nabyć u Kupca tę samą przygodę, która jest niezbędna do ukończenia aktualnego zadania. Następnie należy ponownie ukończyć zakupioną przygodę – co powinno umożliwić kontynuację misji świątecznych.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Potwierdzam podobny problem.Support milczy

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.