Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: [problem] Nie pojawia się nowa misja pisanek

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj

    [problem] Nie pojawia się nowa misja pisanek

    Witajcie,

    problem jest taki, że zakończyłem misję, bodaj czwartą i niestety kolejne się nie pojawiają :/

    Jakieś sugestie? Z tego co pamiętam zdobyłem ok 170 jajek.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak długo już nie pojawia się misja? One się pojawiają co jakiś czas, może jeszcze trochę poczekaj.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak wspomniałem niestety to już kilka dni. Ponoć słyszałem, że jak zrobię taką jedną przygodę za monety, odblokują mi się kolejne.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wspominałeś, że kilka dni. Twoja metoda nie zaszkodzi. To tylko 10 monet, które później i tak oddadzą. Jak nie da rady, to support da radę... chyba.

  5. #5
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Support też nie daje rady. Napisałem do nich trzy dni temu, że nie przychodzi mi misja z pisankami. Do tej pory zero odzewu, zero dopiętych prac.
    Wydanie 10 monet nic Ci nie da. Sam kupiłem wejściówkę na kolejny poziom, lecz czekam dwa dni i nadal brak możliwości dołączenia na kolejny poziom.

  6. #6
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem ja nie rozumiem waszych problemów bo po prostu wszystko mi działało idealnie od początku do końca. Myślę że jedyne wyjście to support ale trzeba ich zrozumieć że to też ludzie a nie roboty + pewnie pisało do nich multum ludu, więc pewnie dlatego ciężko im odpisać wszystkim na czas i szybko.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    mnie się zablokowało na 7 misji i już od 2 dni brak kolejnej, support nie odpowiada bo pewnie nie pracują w weekendy ;/

  8. #8
    Osadnik Awatar LukasXXI
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Nowa Ziemia
    JA bym kupił przygodę ale nie kolejną tylko jeszcze raz tą samą- ostatnią którą robiliśmy.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Czarci Gaj
    A faktycznie nie napisałem, że od kilku dni. Mea culpa. A miałem na myśli.

    Jak widać nie tylko mój problem. Czyli podaruję sobie póki co, nie ma co się sprężać, ale szkoda, ponieważ chciałem zdobyć generała na 250 jednostek

    Pozdrawiam i jak coś, dajcie znać jak będzie jakieś info od supportu

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z przygód które cię omijają miałbyś 250 jajek. I tak brakuje jeszcze 1100. Nie poddawaj się. Handluj, pisz do suportu, może do końca eventu się odezwą.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.