Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Da Vinci [VINCI]

  1. #11
    nemesisiatko
    Rekrutacja otwarta, warunek podstawowy aktywność w grze ... i na czacie gildijnym.

  2. #12
    Monlisea
    Czas sobie biegnie, serwer się rozwija, zatem pora podnieść poprzeczkę
    Szanowni Państwo minimalnym lvl. od którego przyjmujemy w nasze szeregi to 25
    Rekrutacja nadal jest otwarta. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Monlisea ; 03.05.2012 o 14:55

  3. #13
    nemesisiatko
    Gildia posiada 2 ostatnie wolne miejsca. Wiecej przyjęć NIE BĘDZIE , miejsca sa darmowe ale... mamy wymagania.

    MIN. 25 lvl.
    Wiek 25 +
    Mile widziane Panie
    Kultura w rozmowie
    Aktywność w grze i na czacie

  4. #14
    Nowicjusz
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja bym prosił o zaproszenie. 31lvl i 26 lat

  5. #15
    Monlisea
    Cytat Zamieszczone przez sawek86 Zobacz posta
    Ja bym prosił o zaproszenie. 31lvl i 26 lat
    Należałoby przeczytać cały temat - pierwszy post zawiera informacje dot. rekrutacji.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Monlisea ; 20.05.2012 o 21:40

  6. #16
    Banned
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat przeczyszczony.

    Cormax

  7. #17
    Monlisea
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Cormax Zobacz posta
    Temat przeczyszczony.

    Cormax
    Dziękujemy

    A w temacie:

    --------------------------------------------------- POSIADAMY PIĘĆ WOLNYCH MIEJSCÓWEK------------------------------------
    LVL 30+ ORAZ AKTYWNOŚĆ

    Zainteresowanych proszę o wiadomość w grze.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ostatnio edytowane przez Monlisea ; 20.05.2012 o 21:41

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez nemesisiatko Zobacz posta
    Rekrutacja otwarta, warunek podstawowy aktywność w grze ... i na czacie gildijnym.
    Taki duży a kłamie w żywe oczy

  9. #19
    nemesisiatko
    Wyleciałeś bo się nie rozwijałeś , albo ktoś gra albo nie ma u nas miejsca. Jak stanąłeś na 25 lvl. tak dwa tygodnie na nim stałeś więc pretensje miej do siebie.

    A dla odświeżenia

    Rekrutacja otwarta: lvl 30+ i AKTYWNOŚĆ oraz ROZWÓJ

  10. #20
    Monlisea
    Cytat Zamieszczone przez Grafikowiec Zobacz posta
    Taki duży a kłamie w żywe oczy
    Ojj Grafi, no bardzo mi przykro że obrażasz nemesa, zarzucając mu kłamstwa. Bardzo mi przykro że skoro czujesz się taki zniesmaczony to nie przyszedłeś wyjaśnić tej sprawy na szept, tylko na forum... Ale widać wolisz publicznie, to lecimy:

    Do gildii dołączyłeś w dniu 20 kwietnia na lvl 24....
    Z gidlii zostałeś usunięty dnia 20 maja... na lvl 25
    To wydaje mi się świadczy wystarczająco na temat Twojej aktywności grze.
    Dodatkowo w dziale "Kartoteki" na naszym forum gildijnym istnieją screeny z Twojego konta - jak wyglądało i jak o nie dbałeś - powiedz jedno słowo a zaraz Ci je chętnie wkleję. Choć uważam to za zbędne, sam najlepiej wiesz co masz. Chyba że nie wpadłeś na to iż zarząd gildii nie jest tylko od tego żeby ładnie wyglądał

    Kontynuując:
    Na chatcie gildii gościłeś bardzoooo rzadko. Że siedziałeś po szeptach to wiem - ale na ogóle widziałam Cię z 3 razy w trakcie tych 4 tygodni.
    Jednego, czego Ci nie odbiorę to aktywność na forum gildii - tutaj absolutnie nie mam Ci nic do zarzucenia i bardzo Ci dziękuję...
    Niestety - jak napisał nemes - aktywność w grze = rozwój konta.


    A w przyszłości - mój login chyba jeszcze pamiętasz, więc może zamiast przepychanek na forum gry i obrażania członków gildii wyjaśnisz to ze mną w przysłowiowe 4 oczy? Bo wydaje mi się że posunąłeś się troszkę za daleko

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.