Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: "Pisankowe podchody" - brak nagrody

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    To nie rozumiem tego... kupiłem przygodę i nie dostałem nic... Rozumiem nie dawać pisanek, ale skoro w opisie przygody jak wół stoi o "cennych nagrodach" za jej ukończenie to coś jest nie hallo jak dla mnie...

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja mam inny problem.. otóż otrzymałem zadanie bodajże 6z kolei z serii pisankowej, zaakceptowałem, dostałem 10pisanek za wykonanie polecenia (te o surowcach w zamian za mapke szukania pisanek), wszedłem na mapke, znalazłem pisanki i po powrocie na swoją wyspę nie otrzymałem nagrody (30pisanek) a zadanie wyparowało oraz nie otrzymuje kolejnych zadań...

    Pomoże ktoś?


    Od razu chce dodać że to zadanie eventowe a nie zakupione za monety ze sklepu

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowy Świat
    "Nie kupił bym za złoto Wielkanocnej Przygody gdyby jasno było to wcześniej opisane że nie dostanę za wykonanie Pisanek" Uważam że to chamstwo i zdzierstwo, nie powinno byc takiej opcji, rządam zwrotu wydanych monet. Jest to złośliwy BUG i niedopracowanie gry

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Dythican26 Zobacz posta
    a ja mam inny problem.. otóż otrzymałem zadanie bodajże 6z kolei z serii pisankowej, zaakceptowałem, dostałem 10pisanek za wykonanie polecenia (te o surowcach w zamian za mapke szukania pisanek), wszedłem na mapke, znalazłem pisanki i po powrocie na swoją wyspę nie otrzymałem nagrody (30pisanek) a zadanie wyparowało oraz nie otrzymuje kolejnych zadań...

    Pomoże ktoś?


    Od razu chce dodać że to zadanie eventowe a nie zakupione za monety ze sklepu
    Mam identyczny problem. Może ktos potrafi to wyjaśnić?

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Librus Zobacz posta
    Mam identyczny problem. Może ktos potrafi to wyjaśnić?
    ja rowniez mam ten sam problem, przygoda wisi niezaliczona pomimo odnalezienia wszystkich pisanek....teraz ani nagrody ani nastepnej przygody

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.