Zamknięty wątek
Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 289

Wątek: Przygoda z podchodami - event Świąteczny

  1. #11
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pretors Zobacz posta
    Ależ wybitny myśliciel z Ciebie, tak jakby mozna było kupić 100 eventów to by było fajnie. z każdego możesz skorzystać 3 razy tylko.


    Problem jest, ja zrobiłem 3 razy pierwszy oraz 1 raz drugi etap i mi nie zliczyło. Zliczyło mi tylko za 1 etap raz.
    thx za wybitnego mysliciela ^^ . fak nie zauwazylem tego x3 . ale to daje i tak 900 jajek wiec prawie na generala by starczylo.
    wiec gz dla straty monet

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ten sam problem (2x zrobiona przygoda piaskowe podchody etap pierwszy pisanek dodatkowych 0)
    drobna rada-radzę poczekać z robieniem nast przygód bo szansa na to ze za jaką akurat dostaniecie pisanki jest niewielka a potem możemy obudzić sie z ręką w nocniku ponieważ wykupiliśmy/zrobiliśmy wszystkie mapy z eventu ...

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    widać nawet z dodatkowym czasem nie potrafili naprawić tak podstawowej rzeczy jak nagrody z eventu O.o

  4. #14
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez Kyou Zobacz posta
    widać nawet z dodatkowym czasem nie potrafili naprawić tak podstawowej rzeczy jak nagrody z eventu O.o
    Nagrodę masz za wykonanie misji/zadania która pokazuje się w Księdze, nie za przejście danej przygody.

    Ha wyjdzie że jedna przygoda na dzień będzie

    Bardzo dobrze ^^

  5. #15
    Osadnik Awatar el-SInQ
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Poznańczyku, a jak na testowym było z zadaniami, każdy z Nas dostał nr 1, a co z 2 ? kiedy się dostanie mapkę nr 2, 3 etc ?

    @ up dzięki za odpowiedź
    ... w oczekiwaniu na D3 się starzejemy ...

  6. #16
    Poznańczyk
    Cytat Zamieszczone przez el-SInQ Zobacz posta
    Poznańczyku, a jak na testowym było z zadaniami, każdy z Nas dostał nr 1, a co z 2 ? kiedy się dostanie mapkę nr 2, 3 etc ?

    @ up dzięki za odpowiedź
    Wychodzi na to, że jedno zadanie dziennie.
    Na testowym było wszystko, od razu, to fakt.

    Tutaj możliwe, że jedno na dzień, co by zabawa była dłuższa. Albo jest to bug. Jednak na moje nie

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podczas przygody też wykonujesz zadanie więc, również powinna być nagroda.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Czarci Gaj
    to jak czyli zakup misji z pisankami to tylko strata monet ? nic za to nie dostaniemy ? a żeby zdobyć pisanki trzeba czekać cały dzień aż misja sama się do nas odezwie ?

  9. #19
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Tutaj możliwe, że jedno na dzień, co by zabawa była dłuższa. Albo jest to bug. Jednak na moje nie
    W pierwotnej wersji wprowadzonej na DE mozna bylo komplet zadan wykonac w ciagu godziny, max dwoch. Nie zdziwilbym sie gdyby bylo to przyczyna nadmiernego obciazenia serwerow i jednym z glownych powodow problemow ktore ostatnio usuwali i przez ktore mieliscie opozniony event.

    Odnosnie mapek za gold w sklepie: jesli nie zostalo to wyraznie napisane gdzies w opisie eventu albo w grze - mapki sklepowe to sa substytuty mapek ktore dostajecie za quest chain, sa dostepne po to, zebyscie mogli wykonac misje i przejsc do nastepnej w sytuacji, gdybyscie przez przez przypadek skasowali sobie ktoras mapke badz anulowali przygode w trakcie szukania jajek. Gdyby ich nie bylo to w ekstermalnym przypadku moglibyscie sie zablokowac juz przed pierwsza misja, i wtedy nici z calego eventu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to mnie wlasnie zastanawia, bo niby co? zmarnowałem 50 golda zeby sobie poklikać?

Zamknięty wątek
Strona 2 z 29 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.