Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45

Wątek: Wolność Slowa

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra jeden plus przyznales chyba ze jednak artykul 216kk dotyczy wszystkich osob tak?

    Tylko teraz to naprawde nie wiem jak mam Ci wytlumaczyc ze im nie ublizylem, bo jak juz wczesniej wspomnialem Ty bys musial udowodnic ze im ublizylem.
    Ale postaram sie jak najbardziej prosto i racjonalnie to wytlumaczyc. Wiec moze argument analogi dotrze do Ciebie i zmienisz zdanie, bo nie chce mi sie zabardzo w lexie grzebac i w innych "*******ach narazie" a Wiec: Nie wydaje Ci sie ze skoro znak zakaz *****o wania jest znakim legalnym tzn ze nie moze obrazac innych osob prawda?
    Wiec skoro zakaz peda lo wania nie obraza to dlaczego Twoim zdaniem "Pederasci, Lezby, geje, Cala Polska z Was sie smieje jest obraza?
    Conajwyzej moge sie zgodzic z tym ze Slowo Lezby jest lekko nacechowane ujemnie, Jednak z Uwagi na bliskosc literki "Z" i "S" na klawiaturze typu qwerty ktorej uzywam stwierdzam ze jest to literowka o

    Ps: Apropo tego to ja osobiscie nikogo bym nie podawal do sadu za nazwanie mnie gowniarzem czy tym podobnym, wskazanie tego artykulu mialo na celu jedynie zwrocoenie uwagi na fakt ze jest to przestepstwo w swietle Polskiego Prawa przy najmniej w mojej ocenie po dokonaniu subsumpcji

    Ps2: Jako dowod ze nie ublizylem nikomu tym jest fakt ze nieznalazlem zadnego wyroku Polskiego sa skazujacego kogokolwiek za " Pederasci, Lezby, geje cala polska z was sie smieje" Dodatkowo jesli przyjmniemy ze jest to przestepstwo z art 216 wedlug Ciebie, to nawet nie bylo skazania z uwagi na to ze nikt nie zlozyl prywatnego aktu oskarzenia, bo w takim wypadku prokurator mogl wystapic sam jesli uznal ze dobro publiczne zostalo naruszone. Bo prokurator w pewnych wypadkach moze zlozyc publiczny akt okarzenie nawet o przestepstwa sciganie z oskazrenia prywatnego-- Kodeks Postepowania Karnego. Dlatego skoro to jest obrza to wytlumacz czemu zaden sad nikogo nie skazal za to?

    Ps3: a nawet powiem ze jesli to byloby przestepstwo to nie z artykulu 216kk tylko z znacznie ciezszego scigane z oskarzenia publicznego ten podalem dla uproszczenia
    Ostatnio edytowane przez Orbis ; 12.04.2012 o 14:07

  2. #42
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Juz wspominalem ze prawo jest elastyczne i mozna droga prostego rozumowania latwo podpasowac paragrafy pod wiele z pozoru niewinnych codziennych zachowan i odwrotnie... po to bylo to tak napisane by nie rozpisywac sie niepotrzebnie by precyzyjnie okreslic co jest dobre a co zle , niestety majac dobrego prawnika wszystko da sie odkrecic tym samym tokiem rozumowania , co nie zmienia faktu ze nietolerancja jest jak najpardziej negatywna i aspoleczna .

  3. #43
    Nowicjusz
    Dołączył
    14.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj

  4. #44
    Początkujący Osadnik Awatar DorotkaStokrotka
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pozdrawiam OrderOfABudge, Spyderka i MOD_Soliren - najwyraźniej wszyscy mamy jednakowe zdanie na tą sprawę.
    Orbis chyba powinien się cieszyć, że nie jestem tu modem, bo pewnie ban byłby znacznie dłuższy...

  5. #45
    Początkujący Osadnik Awatar DorotkaStokrotka
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Moim zdaniem ta dyskusja już dawno zrobiła się jałowa. Orbis jest przekonany, że MA PRAWO obrażać innych ludzi i nic go nie przekona do tego, że jest w błędzie. Ja się z dyskusji wyłączam, bo głupotę z reguły ignoruję, ponieważ nie sposób z nią wygrać.
    A wątek radziłabym zamknąć...

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.