Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Wątek: Wolność Slowa

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj

    Wolność Slowa

    Dlaczego na czacie w grze jestem karany za korzystanie z praw gwarantowanych mi przez Konstytucje Rzeczypospolitej Polski*. Dlaczego za hasla za ktore wladza panstwowa, czy tez organy stojace na strazy prawa i porzadku nie maja prawa dac kary Modzi wlepiaja Bany.

    Tak moze sie komus to nie spodoba, ale mam do tego prawa. Mam prawo powiedziec." Pederasci, Lezby, Geje Cala Polska z Was sie Smieje" - ban na 60minut....

    Pragne przypomniec ze Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania. Do takich środków możemy zaliczyć:
    gesty,
    dzieła sztuki,
    prasę,
    plakaty,
    telewizję,
    radio,
    sieć komputerową (np.Internet),
    płyty,
    wystawy,
    odczyty.


    * oraz miedzy innymi takie akty prawne jak
    Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych,
    Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności,
    Kodeksie cywilnym,
    Kodeksie karnym,
    Prawie autorskim,
    Ostatnio edytowane przez Orbis ; 11.04.2012 o 22:01

  2. #2
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Sądzę, że chodzi tutaj o regulamin wewnętrzny. Jest wyraźnie w nim napisane, że "wszelakie" obrazy(Które Admin uzna za obrazę) nie będą tolerowane, tak więc nie powinieneś mieć ku temu żadnych zastrzeżeń. Nie czytacie regulaminu, a następnie macie pretensje o słuszność bana.

    A jeżeli chodzi o to:
    "Pederasci, Lezby, Geje Cala Polska z Was sie Smieje"

    Ok, spoko. Ludzie mogą być Pederastami, Gejami, Lesbami, lecz z Twojej wiadomości jasno wynika, że wyśmiewasz takich ludzi- Z tego co wiem, to pewne osoby mogą czuć się urażone, ponieważ są osobami homoseksualnymi. Tak więc wydaje mi się, że ban był słuszny. Jeżeli nie jesteś tolerancyjny na "odmienność", to po prostu zostaw to dla siebie lub zapisz w swoim pamiętniczku. Uwierz, nikogo tutaj nie obchodzi to jakie masz poglądy na świat.
    Masz nauczkę i niech Cię czegoś nauczy.

    Następnym razem przemyśl treść którą chcesz zamieścić na chacie, a dopiero później pisz tematy w których będzie można obrać którąś ze stron.
    W tym przypadku Administrator dający Ci bana miał 100% rację o jego słuszności.

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar DorotkaStokrotka
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jestem nietolerancyjna tylko dla braku tolerancji! Ja bym dała bana za taką treść min, na 3 dni a nie tylko na 1h. Może to by nauczyło coniektórych jak należy się zachowywać w sieci i gdzie ludzie przychodzą pograć i ewentualnie pogadać a nie po to, żeby 'wysłuchiwać' czyichś ideologii. Nie lubię ludzi aspołecznych i nietolerancyjnych. Takich się wyrzuca ze znajomych i daje komendę ignorowania ich.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    ""wszelakie" obrazy(Które Admin uzna za obrazę)"" - a To Mamy Białoruś i karanie według zyjegos widzimisi?

    DorotkaStokrotka - Jesli byla na czcie rozmowa o tym i kazdy czy czesc osob mowila co o tym mysli to dlaczego ja nie moglem podac swojego zdania?

    "Tak więc wydaje mi się, że ban był słuszny. Jeżeli nie jesteś tolerancyjny na "odmienność", to po prostu zostaw to dla siebie lub zapisz w swoim pamiętniczku." Przepraszam Jesli ktos pisze ze lubi np Homeseksualistow to ja Mam Prawo napisac ze nie lubie? Dlaczego ktos kto ma inne zdanie od Was nie moze go wyrazić? I Kto tu jest nietolerancyjny? Nikt mi nie bedzie kazal lubiec homeseksualistow, i jak jest dyskusja o tym, to co zabierac glos moga tylko osoby niby "tolerancyjne"?
    Ostatnio edytowane przez Orbis ; 12.04.2012 o 09:47

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tak mamy Białoruś, z tym wyjątkiem że jak ci się nie podoba to możesz wyjechać. A więc cześć.

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Orbis Zobacz posta
    Dlaczego na czacie w grze jestem karany za korzystanie z praw gwarantowanych mi przez Konstytucje Rzeczypospolitej Polski*. Dlaczego za hasla za ktore wladza panstwowa, czy tez organy stojace na strazy prawa i porzadku nie maja prawa dac kary Modzi wlepiaja Bany.

    Tak moze sie komus to nie spodoba, ale mam do tego prawa. Mam prawo powiedziec." Pederasci, Lezby, Geje Cala Polska z Was sie Smieje" - ban na 60minut....

    Pragne przypomniec ze Wolność wypowiedzi gwarantuje wolność wyrażania swoich poglądów za pomocą wszelkich dostępnych środków ich uzewnętrzniania. Do takich środków możemy zaliczyć:
    gesty,
    dzieła sztuki,
    prasę,
    plakaty,
    telewizję,
    radio,
    sieć komputerową (np.Internet),
    płyty,
    wystawy,
    odczyty.


    * oraz miedzy innymi takie akty prawne jak
    Międzynarodowym Pakcie Praw Obywatelskich i Politycznych,
    Europejskiej Konwencji o Ochronie Praw Człowieka i Podstawowych Wolności,
    Kodeksie cywilnym,
    Kodeksie karnym,
    Prawie autorskim,
    Nigdy czlowiek nie ma , nie bedzie , i nie powinien miec 100% wolnosci wyrazu bo zgodnie z tego co przedstawiles , moglbym cie dotkliwie pibic tlumaczac sie ze tak intensywnie "gestykulowalem" wyrazajac swoja dezaprobate do osob tak oganiczonych umyslowo jak ty , a wstrzas mozgu , zlamany nos , wybita i zlamana zuchwa , oraz ogolna opuchlizna twarzoczaszki jest tylko niefortunnym efektem ubocznym wyrazania moich pogladow.... takze kolego przemysl na jakim swiecie zyjesz i dlaczego organy narzucily pewne restrykcje ... Twoja wolnosc wyrazu ma swoja granice , a jest to wolnosc drugiego czlowieka - nikt madry tego nie powiedzial ale na tym opiera sie budowa spoleczenstwa... jesli az tak ci to nie pasuje.... droga wolna .... pomykaj chyzo w tropikalny busz i zyj z malpami, tam masz 100% wolnosci wiec jak komus podprowadzisz banana to spodziewaj sie ze w jednym kawalku to ty nie zostaniesz .

    "wszelakie" obrazy(Które Admin uzna za obrazę)"" - a To Mamy Białoruś i karanie według zyjegos widzimisi?
    Jestes w polsce , zaktualizuj sobie oprogramowanie bo ci chyba GPS nawala . Prawa zawesze sa narzucane wedlug widzimisi , tylko ze te widzimisie sluza egzystencji i stabilnosci spoleczenstwa , oraz temu bys mogl spokojnie i godnie przezyc starosc zamiast szukac w smietniku odpadkow czyjegos obiadu zeby przetrwac .


    DorotkaStokrotka - Jesli byla na czcie rozmowa o tym i kazdy czy czesc osob mowila co o tym mysli to dlaczego ja nie moglem podac swojego zdania?
    Nie jestem zadna stokrotka ale pozwole sobie odpowiedziec =P Jest drobna roznica miedzy "Sp****ajcie pe***y bo wac nie lubie" a " Nie lubie homoseksualistow, bo w barach biora mnie za swojego" =] kwestia doboru slow , jesli jest sa to dla ciebie "zbyt wysokie progi" , to lepiej zrezygnuj z dalszej publikacji swoich pogladow =]

    Przepraszam Jesli ktos pisze ze lubi np Homeseksualistow to ja Mam Prawo napisac ze nie lubie? Dlaczego ktos kto ma inne zdanie od Was nie moze go wyrazić? I Kto tu jest nietolerancyjny? Nikt mi nie bedzie kazal lubiec homeseksualistow, i jak jest dyskusja o tym, to co zabierac glos moga tylko osoby niby "tolerancyjne"?
    Nikt ci niczego nie narzuca , czy lubisz osoby odmienne od swej orientacji czy tez nie.... czy lubisz facetow ,czy tez zwloki ,czy zwierzeta ,osoby w podeszlym wieku osoby kalekie etcetcetc ,jestes czlowiekiem i masz prawo do godnej egzystencji bez nieustannych obelg przemocy i publicznego ponizenia . Pomysl o tym i pozwol innym prowadzic podobne zycie .

    Pozdrawiam
    Order of a Budge
    Ostatnio edytowane przez OrderOfABudge ; 12.04.2012 o 11:06

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Przepraszam nie uzylem zadngo slowo powszechnie uwazanego za obrazliwe stosunku do osob o homeseksualnej orientacji seksualnej ale skoro Tego nie rozumiecie to przykro mi nie moja wina. Moge wyjsc na miasto mowisz Pederasci, lezby, Geje cala Polska z Was sie smieje i zaden Policjant nie moze mi dac za to nawet mandatu karnego

  8. #8
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no to idź, i tobie ulży i nam będzie lepiej jak pójdziesz

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Spyderek nie podoba sie to nikt nie zmusza Ciebie do czytania - co ktos ma odmienne zdanie to najlepiej zatkac mu usta albo powiedziec niech sobie pojdzie
    Ps. Tobie sie pisze z wielkiej litery :P

  10. #10
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Ban został nałożony prawidłowo. Użytkownik ma możliwość odwołania się i kontaktu z supportem. Proszę zwrócić uwagę że dostał użytkownik jedynie godzinę, czyli w mojej ocenie ostrzeżenie że takie zachowanie nie będzie tolerowane. Normalnie są to kary o wiele dłuższe.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren
    Ten który nałożył tego bana.

Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.