Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45

Wątek: Wolność Slowa

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Orbis Zobacz posta
    Przepraszam nie uzylem zadngo slowo powszechnie uwazanego za obrazliwe stosunku do osob o homeseksualnej orientacji seksualnej ale skoro Tego nie rozumiecie to przykro mi nie moja wina. Moge wyjsc na miasto mowisz Pederasci, lezby, Geje cala Polska z Was sie smieje i zaden Policjant nie moze mi dac za to nawet mandatu karnego
    Już Ci tłumaczyłam i powtórzę posługując się łopatologicznym przykładem...

    Gdybym powiedziała:

    "Wypowiedź, która doprowadziła do bana świadczy o braku inteligencji i jak również braku kultury osobistej. Pokazuje także brak poczucia własnej wartości autora, który musi ją nabyć w drodze porównania - dodatkowo względem rzeczy wrodzonej bo nabytą przewagą nie dysponuje"

    Jak widzisz, nie użyłam obraźliwym wyrażeń, więc jak rozumiem taka wypowiedź nie sprawiłaby, że poczujesz się dotknięty? W końcu nie powiedziałabym, że jesteś niedowartościowany głupek i cham ;-)

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez LazurowyGaj Zobacz posta
    Już Ci tłumaczyłam i powtórzę posługując się łopatologicznym przykładem...

    Gdybym powiedziała:

    "Wypowiedź, która doprowadziła do bana świadczy o braku inteligencji i jak również braku kultury osobistej. Pokazuje także brak poczucia własnej wartości autora, który musi ją nabyć w drodze porównania - dodatkowo względem rzeczy wrodzonej bo nabytą przewagą nie dysponuje"



    Jak widzisz, nie użyłam obraźliwym wyrażeń, więc jak rozumiem taka wypowiedź nie sprawiłaby, że poczujesz się dotknięty? W końcu nie powiedziałabym, że jesteś niedowartościowany głupek i cham ;-)
    Moze czuje sie dotkniety, ale zadnego bana bym Ci nie dal za Taka wypowiedz. Tak samo jakbym napisal ze jak dla mnie egzystujesz w brodziku intelektualnym to tez moglabys sie czuc dotkienta ale bana nie moge dostac za taka wypowiedz.

    Tak samo jak napisze ze wedlug mnie Prezydent RP to glupek to ten czy"wypowiedz" nie "spelnia" wszystkich znamion przestepstwa obrazy glowy panstwa

  3. #23
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    I ta dyskusja nie ma sensu. Bana użytkownik dostał, i za kolejne tego typu wypowiedzi bany także dostawać będzie. Tak jest to oficjalne ostrzeżenie że na chat podczas mojej obecności nie będę tolerował takiego i podobnego zachowania.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra nie wazne.. Bez sensu dyskutowac skoro ja podaje i moge podawac podstawy prawne a Wy tylko swoje widzimisie

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Orbis Zobacz posta
    Podkreslam ze uznal okreslenie "wstretni pederasci" a nie pederasci.. Zreszta Jego uznanie nie ma zadnej mocy prawnej, i nie tworzy prawa powszechnie obowiazujacegobowiazujacego.
    Teraz przytocz mi kontekst wypowiedzi "Wstretni pederasci" a twojej wypowiedzi ? Nie sadze bys podskakiwal z nogi na noge radosnie i beztrosko wykrzykujac swoj niewybredny slogan (pominac ze wygladalo by to jakbys sam byl przedstawicielem jednej z wykrzykiwanych grup i tu o "Lezbach" nie mowie )

  6. #26
    Banned
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    1,134
    Serwer
    Nowy Świat
    Żaden moderator nie podważa decyzji innego moderatora. Gdy ja będę pilnował Waszego świata, będę karał za tego typu zachowania. Nie odpowiadałem i odpowiadać nie będę za pracę innych moderatorów i za ich ocenę zachowania użytkowników.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Soliren Zobacz posta
    Żaden moderator nie podważa decyzji innego moderatora. Gdy ja będę pilnował Waszego świata, będę karał za tego typu zachowania. Nie odpowiadałem i odpowiadać nie będę za pracę innych moderatorów i za ich ocenę zachowania użytkowników.

    Pozdrawiam,
    MOD_Soliren
    Wiem zle pzeczytalem pierwszy raz Twoja wypowiedz i w Tym miejscu akurat ja sie pomylilem, dlatego edytowalem posta.... nie wiedzialem ze juz na niego odpowiedziales sorki

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez OrderOfABudge Zobacz posta
    Teraz przytocz mi kontekst wypowiedzi "Wstretni pederasci" a twojej wypowiedzi ? Nie sadze bys podskakiwal z nogi na noge radosnie i beztrosko wykrzykujac swoj niewybredny slogan (pominac ze wygladalo by to jakbys sam byl przedstawicielem jednej z wykrzykiwanych grup i tu o "Lezbach" nie mowie )
    Ale czekaj Uwazasz ze okreslenie samo w sobie pederasci moze byc dla kogos obrazliwe czy poloczenie z Tym ze cala Polska z Nich sie Smieje, bo jesli samo to juz przytoczylem za Kopalinskim co to oznacza, I ktos Tutaj podaj wyrok sadu z 2006 roku odrzucajaca skarge za okrerslenie pederasta zy pederasci

    Edytka:

    "Nie widzę w tym nic strasznego, że polityk reprezentujący opcję narodowo-katolicką czuje wstręt do pederastów i zbytnio tego publicznie nie ukrywa.
    Jak dla mnie nie jest to określenie obraźliwe. "- byly vice-premier Rzadu Polskiego, znany mecenas prawa
    Ostatnio edytowane przez Orbis ; 12.04.2012 o 12:12

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Orbis Zobacz posta
    Dobra nie wazne.. Bez sensu dyskutowac skoro ja podaje i moge podawac podstawy prawne a Wy tylko swoje widzimisie
    Przytocz zatem ... zacytuj.... poki co niczego nie wniosles poza tym ze wedlug ciebie Organy scigania nie reaguja na jednego czlowieka propagujacego nietolerancje wobec odmiennych orientacji seksualnych...Problem w tym ze jednostka jest zupelnie niegrozna , dopiero w wiekszej grupie pojawiaja sie tendencje do wandalizmu i zamieszek co daje juzpowazny podod do interwencji Policji... jednak wszystko zapoczatkowalo sie nietolerancja jednostki ... zauwaz ze podobny schemat dzialania zaobserwowano u szaranczy ... dlatego sie ja tepi...

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez OrderOfABudge Zobacz posta
    Przytocz zatem ... zacytuj.... poki co niczego nie wniosles poza tym ze wedlug ciebie Organy scigania nie reaguja na jednego czlowieka propagujacego nietolerancje wobec odmiennych orientacji seksualnych...Problem w tym ze jednostka jest zupelnie niegrozna , dopiero w wiekszej grupie pojawiaja sie tendencje do wandalizmu i zamieszek co daje juzpowazny podod do interwencji Policji... jednak wszystko zapoczatkowalo sie nietolerancja jednostki ... zauwaz ze podobny schemat dzialania zaobserwowano u szaranczy ... dlatego sie ja tepi...
    Tak zwana psychologia tlumu.
    sam wyrok sadu ktory podales, lub ktos innym podal. Ale chcesz konkrety to masz w 1 poscie zbior ustaw ponadto masz Art. 54.

    Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.