Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23
Pokaż wyniki od 221 do 226 z 226

Wątek: [Poradnik] Przygoda - Wiktor Podstępny

  1. #221
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czesc!
    jestem początkującym jezeli chodzi o przygody a blokowanie nadal sprawia mi duze trudnosci. Mam dwie pytania:

    1. istnieje sposob na ominięcie obozu po drodze do obozu nr.3 ? czy musze go zlikwidować ?

    2. Chodzi o bloki doswiadczonego generała z kusznikami. Może też byc tak, że nie umiem czytać ze zrozumieniem Strefa lądowania G1, na obozy A i B wysyłamy odpowiednio - 15R + 101Ż + 4K i 2R + 20Ż + 145K - moze czegos nie rozumiem ale symulacje pokazują ze praktycznie całe wojsko się traci (w takim układzie w wypadku obozu A tracimy 110 osadnikow) moge prosić o komentarz bo czuje sie zagubiony

    Pozdrawiam!

  2. #222
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Odnośnie pkt numer dwa - wysyłasz na blok po to takie duże wojsko, by walka trwała kilka rund. W tym czasie twój generał w mniejszej ich ilości niszczy przywódce i wszystkie obozy znikają, więc nie tracisz tego wojska. Chodzi o to by zablokować te obozy na tak długo, by głównym atakiem dojść i zniszczyć główny cel

    Odnośnie pkt pierwszego się nie wypowiem, bo nie robiłem tej przygody.
    Ostatnio edytowane przez Dzej_Ti ; 14.08.2012 o 18:28

  3. #223
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzej-Ti - o to mi chodziło ! - nie rozumiałem dlaczego wysyłać taką armie na straty - Treaz wszystko jasne, dzieki!

  4. #224
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.05.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Nowy Świat
    co sie stalo z poradnikiem Poznanczyka tym dla doswiadczonych graczy jeszcze do poludnia byl

  5. #225
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    mój drop:

    ogólnie poradnik dobry z tym że u poznańczyka słusznie początek zmieniony...obecnie nie da się atakować 3 obozu bez konfliktu z mijanym obozem dlatego tak czy siak trzeba go niszczyć lub blokować...reszta u mnie się zgodziła (wersja bez weterana, kusz, i elitarnych)
    Pozdrawiam!

  6. #226
    Banned
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowy Świat
    Poradnik nieaktualny, temat zamykam, w celu ograniczenia spamu.
    Pozdrawiam Mod_Yoshi

Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13 21 22 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.