Zamknięty wątek
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 109

Wątek: administracja serwera kłamie

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez LadyEsme Zobacz posta
    Misji dziennych nie ma i chyba nie bedzie, nie wspominajac o evencie swiatecznym, ktory mial sie zaczac tydzien temu!
    Misje dzienne sa wprowadzone w evencie wielkanocnym.

    Event jest opozniony, bo ze wzgledu na problemy ktore wynikly przy jego wprowadzaniu mielibyscie jakies 1-1.5 tygodnia downtimu, oraz ciagle zawodzenie "ze nie da sie grac" zamiast obecnego "ze event sie opoznil". Wybierzcie co lepsze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Sensesthief
    Nie ma co sie oszukiwac. Wielkanoc w pelni, a eventu nie ma. Ponadto cala gra stoi w miejscu, Jak dla mnie "prezenty", ktore dostalismy to marna rekompensata za stanie w miejscu. Zarowno BB jak i Ubi musza pamietac, ze niejedna gra tego typu padla z winy producenta. Jak ludzie odchodza to zawsze winny jest producent - marny produkt to marne wyniki sprzedazy. Nie wnikam w to dlaczego tak sie dzieje, bo nie musze. Jestem klientem i nie interesuje mnie aspekt techniczny gry. Dla mnie ma dzialac dobrze i sie rozwijac. W momencie jak wersja pudelkowa trafila do sklepow to skonczyla sie dla producentow taryfa ulgowa. Jak dla mnie beta sie skonczyla i czas spowazniec.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    event i misje to 2 osobne rzeczy

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Misje dzienne sa wprowadzone w evencie wielkanocnym.

    Event jest opozniony, bo ze wzgledu na problemy ktore wynikly przy jego wprowadzaniu mielibyscie jakies 1-1.5 tygodnia downtimu, oraz ciagle zawodzenie "ze nie da sie grac" zamiast obecnego "ze event sie opoznil". Wybierzcie co lepsze.
    odp. nr 3 - zrobić porządnie coś za co biorą pieniądze?
    O świętach wielkanocnych dowiedzieli się na dzień babci? To może poczekamy z tym eventem do 1 maja. Święto to święto w końcu. O ile się wyrobią.

  5. #15
    Sensesthief
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Misje dzienne sa wprowadzone w evencie wielkanocnym.

    Event jest opozniony, bo ze wzgledu na problemy ktore wynikly przy jego wprowadzaniu mielibyscie jakies 1-1.5 tygodnia downtimu, oraz ciagle zawodzenie "ze nie da sie grac" zamiast obecnego "ze event sie opoznil". Wybierzcie co lepsze.
    Dlaczego mielibysmy wybierac co lepsze. Nie widzisz, ze poprzez straszenie tymi bledami probuja nas szantazowac. Ludzi nie obchodzi dlaczego nie ma. Jak ktos probuje byc postrzegany jako powazna firma to powinien trzymac sie terminow i zobowiazan, a przede wszystkim przygotowywac sie na to w odpowiednim czasie. Sami ustalili sobie date wprowadzenia eventu, to niech sie tego trzymaja. Jezeli spytamy dlaczego nie da sie grac to odpowiedz jest prosta - ktos nawalil. Nie widze powodu, zebym ja za to ponosil straty.

  6. #16
    Osadnik Awatar Asgharoth
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie prezenty które dali jako rekompensatę (te które przyszły pocztą a nie obniżka cen klejnotów) są wystarczające. Jeżeli ktoś uważa, że na niemieckim jest lepiej to nie wiem co tu jeszcze robi - droga wolna. Co do pieniędzy które za to biorą - nikt nie zmusza do płacenia. Nie chcesz nie płać i nie krzycz potem że Cię okradają. Event będzie jak będzie -za opóźnienie dostaliście bonus więc zostaje czekać. Temat moim zdaniem bez sensu.

  7. #17
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sensesthief Zobacz posta
    Jezeli spytamy dlaczego nie da sie grac to odpowiedz jest prosta - ktos nawalil. Nie widze powodu, zebym ja za to ponosil straty.
    Odpowiedz laskawie jakie straty ponosisz ? Takie, ze jajka na weterana albo co tam chcesz kupic uzbierasz 2 tygodnie pozniej ? A moze takie, ze wg. plotek w ramach rekompensaty event ma trwac extra 1 tyg, przez ktory latwiej Ci bedzie nazbierac na rzeczonego weterana ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    event tu niema a na niemcu juz jest rekompesata tam za opuznienie 4 dniowe był a tu to samo za dłuzszy poslizg proste zawsze polskie serwery dostaja po d.. e

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowa Ziemia
    taka prawda na niemieckim serwerze za byle przewinienie spóźnienie dawali rekompensate w postaci diamentow i wiele innych rzeczy a tu na polskim to jedno wielki gówno

  10. #20
    Sensesthief
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Odpowiedz laskawie jakie straty ponosisz ? Takie, ze jajka na weterana albo co tam chcesz kupic uzbierasz 2 tygodnie pozniej ? A moze takie, ze wg. plotek w ramach rekompensaty event ma trwac extra 1 tyg, przez ktory latwiej Ci bedzie nazbierac na rzeczonego weterana ?
    Jestem zawiedziony - to wystarczy chyba. Z tego co sie orientuje, to producenci gier nie chca zawodzic graczy, chyba, ze nie lubia zarabiac. Moja strata to brak jajek wielkanocnych )) Poza tym na co mi ten event po wielkanocy - to jak swieta w maju :P Ciesze sie, e jestes taki wyrozumialy dla BB. Ja niestety nie jestem. Zainwestowalem w klejnoty rowniez na podstawie pamietniku developera. Moje oczekiwania byly wieksze
    Ostatnio edytowane przez Sensesthief ; 07.04.2012 o 20:13

Zamknięty wątek
Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.