Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 109

Wątek: administracja serwera kłamie

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia

    administracja serwera kłamie

    miało byc i gdzie jest

    Pamiętnik dewelopera
    Drodzy Osadnicy,

    poniżej przedstawiam tzw. "Pamiętnik dewelopera", w którym znajdziecie informacje o planach rozwoju gry na rok 2012.

    Informacje te są już dostępne od kilku dni na angielskim forum, ale pomyślałem, że warto je przetłumaczyć i umieścić również tutaj.


    Cały czas pracujemy nad
    Optymalizacja infrastruktury technicznej, usuwanie błędów.


    Styczeń / Luty
    Nowe grafiki budynków
    W grze pojawią się nowe grafiki dla niektórych budynków (poziom rozbudowy 4 i 5). Dotyczy to następujących budynków:
    Dom władyki (poziom 5),
    Koszary
    Gospodarstwo
    Magazyn (poziom 5)
    Rezydencja
    Grafiki dla wyższych poziomów rozbudowy dla pozostałych obiektów pojawią się nieco później.

    Powrót misji dziennych
    Do gry powrócą misje dzienne. W ich skład będą wchodziły różne zadania, dostosowane do poziomu gracza. Łącznie w grze pojawi się około 100 różnych misji dziennych. Więcej informacji na ten temat pojawi się w niedalekiej przyszłości.

    Fragmenty map
    Kilka przygód dostępnych za Klejnoty będzie można kupić za fragmenty map. Dodatkowo, będzie można za nie zakupić skrzynie zawierającą surowce.

    Walentynki
    Z okazji walentynek każdy gracz otrzyma prezent.


    Marzec+
    Rozszerzenie kolejki budowania
    Pojawi się możliwość rozszerzenia kolejki budowania (5 miejsc), albo na stałe albo tymczasowo. Tymczasowe rozszerzenie kolejki będzie możliwe za pomocą guzika dostępnego bezpośrednio na kolejce budowy, rozwiązanie na stałe będzie dostępne w Sklepie.

    Przewidywanie wyniku walki
    W garnizonie pojawi się nowa możliwość: przewidywanie wyniku walki. W zależności od przydzielonych do generała jednostek, będziesz mógł poznać przewidywany wynik starcia - jeszcze przed ewentualną porażką. Dzięki temu unikniesz sytuacji, w których przez przypadek tracisz całą armię. Dodatkowo, będziesz mógł sprawdzić różną konfigurację jednostek.

    Interfejs budynków
    Interfejs, który pojawia się po kliknięciu na dany budynek zostanie uproszczony. Kilka z opcji zostanie dodanych do nowego menu narzędzi (szczegóły poniżej). Jeżeli na budynek wpływa jakiś bonus (tzw. buff), będzie można sprawdzić pozostały czas trwania.

    Przesuwanie budynków
    W grze pojawi się opcja przesuwania większości budynków. Za przesunięcie obiektu będzie można zapłacić albo surowcami albo Klejnotami. Przesunięty budynek zachowa obecny poziom rozbudowy. Po przesunięciu budynku, czas produkcji zostanie obliczony jeszcze raz (odległość do magazynu/złoża). Opcja przesuwania budynków umożliwi Ci jeszcze lepsze zaplanowanie Twojej osady.

    Nowość: menu narzędzi
    W grze pojawi się nowy interfejs dla budynków. Będą w nim dostępne opcje takie jak niszczenie czy przesuwanie. W przyszłości będziesz mógł naprawiać uszkodzone budynki (PvP). Pojawi się również opcja powielania danego budynku.

    Nowy system handlu
    Obecny system odpowiedzialny za handel zostanie zmieniony. Przeniesiemy go z menu czatu w inne miejsce - do większego okna. Dzięki temu dostępny będzie wygodniejszy podgląd oraz więcej możliwości (np. lepsze możliwości sortowania/filtrowania ofert handlowych). Dodatkowo, ilości ograniczające handel zostaną zwiększone.

    jednym słowem robicie nas w bambuko , nic nie dajecie na niemieckim za takie skuchy diamenty się sypia , a tu denne prezenty na przeprosiny, po prostu żenada i tyle. Ludzie siano pakują tu nieziemskie i chyba to wszystko to chwyty marketingowe .
    każdy opisany pomysł i zmiany ciągle jest ze będzie terminów nie potrafią dotrzymać .I jak tu wierzyć osoba z BB.
    Nie dziwi mnie to ze coraz więcej graczy odchodzi , jak nic się nie robi by gra się rozwijała ,

  2. #2
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dajże im trochę czasu.....

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Rzeczywiście coś w tym jest ale raczej wątpię że administracja polskiego serwera ma coś do pracy programistów z BB, którym po prostu się chyba nie chce, osobiście nie wrzuciłem do gry złotówki więc mi nie przeszkadza. ;P

    E. @Up: Zobacz kiedy miały zostać dodane misje dzienne to są 2 miesiące już, a przecież nie wiadomo kiedy wejdą bo mają problemy z serwerem

  4. #4
    Nuage
    Przyłączę się do protestu, trąbicie od 2 m-cy o evencie, zakładam, że pomysł wypłynął wcześniej - a nie dajecie rady, rzucacie ochłapy w ramach rekompensaty, a nadal nic się nie dzieje... nie wspominając już o wcześniejszych obietnicach... gdybym wiedziała, że tak będziecie traktować jakby nie było klientów w życiu nie kupiłabym pakietów.

  5. #5
    Nuage
    Dondarrion ale, że co? event zaskoczył programistów???
    Ostatnio edytowane przez Nuage ; 07.04.2012 o 19:42

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    czasu na niemieckim jak walnęli skuchę to diamenty się sypia a tu cisza jak sami nie będziemy szumieć o rekompensatę to nadal będą ochłapy na odczepne

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rafisww Zobacz posta
    czasu na niemieckim jak walnęli skuchę to diamenty się sypia a tu cisza jak sami nie będziemy szumieć o rekompensatę to nadal będą ochłapy na odczepne
    gdzie i na ktorym niemieckim diamenty sie sypia ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Styczeń / Luty
    Do gry powrócą misje dzienne. W ich skład będą wchodziły różne zadania, dostosowane do poziomu gracza. Łącznie w grze pojawi się około 100 różnych misji dziennych."

    Misji dziennych nie ma i chyba nie bedzie, nie wspominajac o evencie swiatecznym, ktory mial sie zaczac tydzien temu!

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    też mi nowość. Od wieków tu o tym piszę, aż już mi się znudziło. Settlersi są najbardziej niedopracowaną grą jaką do tej pory grałem. No, ale pakujcie dalej pieniądze.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chociaż by na grunwaldzie jak były skuchy to dostawałem diamenty ja dostałem ok 2 k diamentów, jak coś im nie wychodziło przez 6 miechów jak była beta

Zamknięty wątek
Strona 1 z 11 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.