Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: złodziej(skamer)

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar genPoczes
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja ciebie Habsburg pamiętam i nie muszę ci niczego udowadniać.Na szczęście nie złapałem się na twoje myki ale i tak przypomnę ci się jak wejdzie pvp.
    Narobiłeś sobie wrogów tylko.
    see you :*
    Ostatnio edytowane przez genPoczes ; 13.04.2012 o 01:10

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może gdybyś nie wystawiał ofert typu "400 monet kupię za 200 drewna iglastego" to by takich sytuacji nie był. Wystawiacie takie głupoty dla graczy którzy ledwo co wybudowali kantor i nie rozumieją wartości monet ,aby tylko je od nich wyciągnąć. Brawo , godne pochwały.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    pochwalam powyższy post czasami po nickach widzę, że tak 45% to ludzie którzy sami "psują" rynek i naciągają newby a później przez swoje gapiostwo i brak koncentracji płaczą.
    Ja szczerze mówiąc nie rozumiem takich ofert z kosmosu, lepiej sprzedać taniej a więcej przecież, a i tak się zarobi.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Osoby stosujące odwróconą ofertę robią to z premedytacją i jest to jawne oszustwo. Oczywiście sprawa dotyczy zaufania do innych graczy i uwagi jaką poświęcamy grze. Ja lubię grać z przeświadczeniem, że moi znajomi są przyjaźnie nastawieni a nie wrogo.

    p.s. Producent samochodów sprzedaje je po cenie gdzie produkcja stanowi 45 % wartości. Nie znaczy to że trzeba go wykiwać i sprzedać mu własne samochody w cenie rynkowej.

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zawsze wychodzę z założenia, że trzeba myśleć cokolwiek się robi. Formalnie odwrócona oferta nie jest oszustwem, bo osoba ma możliwość akceptacji/odrzucenia jej.
    Nigdy mi się nie zdarzyła taka sytuacja ponieważ z urzędu odrzucam zaproszenia osób, z którymi nigdy nie rozmawiałem dłuższy czas.
    Zazwyczaj spotykam się z sympatycznymi graczami, z którymi po wymianie towaru, można jeszcze pogadać.
    Cwaniak się zawsze znajdzie - życie po prostu.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Iwonna1990 kradnie monety/pisanki, oferuje kody na 500 diamentow. Oczywiscie kodow nie daje

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Czarci Gaj
    Podstawowa zasada, najpierw weryfikujesz kod, później dajesz towar a transakcję nagrywasz. Iwoncia jest znana na serwerze i szczerze mówiąc trochę sam jesteś sobie winien... przezorny - ubezpieczony.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Czarci Gaj
    ok, możecie sobie na mnie również poużywać za gapiostwo, ale wygląda na to ze zostałem kolejną ofiara użytkownika IwonnaXXXX. Do momentu aż sprawą nie zajmie się support, nie będę dalej komentował. Powiem tylko że chodziło o wymianę 120 pisanek na prezent: akt własności domu.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.