Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 28

Wątek: złodziej(skamer)

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    OrderOfABudge nie wiem czym chciałeś zabłysnąć ale nie wyszło. "Przeoczeniu i naiwności" Napisane jest co kupujesz ,a co sprzedajesz.
    Sytuacja w której dojdzie do zgłaszania tego jako bany będzie kuriozalna ,bo może okazać się że oferta jaką ja wysyłam znajomemu będzie za chwilę wstawiona jako odwrotna na handel, on to potem zaakceptuje tylko po to ,żeby uzyskać rekompensatę i kogoś zablokować. Jak na razie wszystko prawidłowo funkcjonuje nie nie ma po co tego zmieniać, bo zrobi się tylko większy syf. BTW już raz byłem tak szantażowany.
    P.S. A co jeśli wszystkim wystawiam znajomym wystawiam ofertę z automatu i trafię akurat na takiego któremu zrobię "lustrzaną" i dostanę bana.

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niczym zablysnac nie zamierzalem . Nacodzien umysl upraszcza sobie prac jak moze ... jest to normalny proces , przez co powstaja zludzenia optyczne bo umysl ulatwia sobie prace podciagajac to co widzi pod to co pamieta ... przekonasz sie jak podczas repetytywnej czynnosci wystapi drobna niespodziewana zmiana . Jesli ktos aktywnie i duzo handluje moze takie przeoczenie nastapic .

  3. #13
    Nowicjusz
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    oto kolejny oszust a raczej oszusci
    starali sie wyslac kontr oferte

    http://w403.wrzuta.pl/obraz/333brpRQ..._chce_wyludzic

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ameryki tym czymś nie odkryłeś, natomiast według mnie problemu nie ma, wystarczy czytać uważnie.

    P.S. Niektórzy to przeżywają jak mrówka okres.

  5. #15
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Należy uważać ale jeśli nie będziemy obojętni na taki proceder i będziemy aktywnie go tępić, zgłaszając na forum i supportowi to może zmniejszy swój zasięg.

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ale co ty chcesz zgłaszać? Przecież to jest legalne? Nie można zakazać ludziom wysyłania ofert.

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    mi nie chodzi o oferty odwrócone, tylko Phishing, to raczej legalne nie jest

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    mi nie chodzi o oferty odwrócone, tylko Phishing, to raczej legalne nie jest
    To się zgadzam.Wyłudzenia to już oszustwo.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do osob ktore twierdza ze oszukani sa winni bo nie sprawdzili dokladnie oferty:
    TSO jest skierowana do ludzi w roznym wieku, graja tu rowniez dzieci.
    Dziecko w wieku kilku - kilkunastu lat mozna latwo nabrac na taki numer.
    Co wiecej, dzieciak byc moze spotka sie po raz pierwszy z oszustwem wlasnie w TSO ! Oszustwem bezkarnym....
    Jak to wplynie na nasze nowe pokolenie - chyba nie trzeba pisac.

    Dlatego uwazam ze wszelkie oszustwa a nawet udowodnione proby oszustw powinny byc surowo karane.

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Azar_Javed Zobacz posta
    Do osob ktore twierdza ze oszukani sa winni bo nie sprawdzili dokladnie oferty:
    TSO jest skierowana do ludzi w roznym wieku, graja tu rowniez dzieci.
    Dziecko w wieku kilku - kilkunastu lat mozna latwo nabrac na taki numer.
    Co wiecej, dzieciak byc moze spotka sie po raz pierwszy z oszustwem wlasnie w TSO ! Oszustwem bezkarnym....
    Jak to wplynie na nasze nowe pokolenie - chyba nie trzeba pisac.

    Dlatego uwazam ze wszelkie oszustwa a nawet udowodnione proby oszustw powinny byc surowo karane.
    A jak ty chcesz udowodnić ,że oferta jest lustrzana i ,że w ogóle była wysyłana w celu oszustwa? Nikogo nie można karać za to ,że wysyła ofertę. Jeżeli nie narusza mechanizmu gry to nie można karać,bo dojdzie do sytuacji w której będzie coraz więcej ograniczeń , bo każde kolejne rodzi następne.


    A jeżeli już twierdzisz,że może źle wpłynąć na młode osoby to pomyśl ,że lepiej niech naucza się ,że świat nie jest idealny na TSO ,a nie w realnym świecie. Człowiek uczy się na błędach.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.