Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

Wątek: złodziej(skamer)

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj

    złodziej(skamer)

    czarna lista graczy.
    Ostatnio edytowane przez h4nz0 ; 20.04.2012 o 11:48

  2. #2
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Złodziejami ? Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, a następnie twórz wątki, które nie trzymają się k*&%, ani d@#%. ;*
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 06.04.2012 o 19:46

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten sam przypadek http://forum.thesettlersonline.pl/th...wi-kontrahenci

    Zróbcie sobie w tym dziale Czarną listę graczy którzy grają nie fair. Może to spowoduje zmniejszenie tego zjawiska. A na pewno ludzie będą zwracać uwagę kogo przyjmują do znajomych.

  4. #4
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Grają nie fair? Przecież to jest zwykła oferta, którą SAM musisz zaakceptować, a że są, za przeproszeniem, jełopami, to już chyba nie nasz problem.
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 06.04.2012 o 19:41

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Mam_Trzy_Pachy__ Zobacz posta
    ]Grają nie fair?
    Owszem nie fair , powniewaz zalozeniem calego aktu jest celowe wprowadzenie drugiej strony w blad poprzez wprowadzenie mylnej kontr-oferty
    którą SAM musisz zaakceptować, a że są, za przeproszeniem, jełopami
    Pozwole sobie przypomniec ze to tylko gra a gry sa dla rozrywki bez wzgledu na poziom intelektualny
    to już chyba nie nasz problem.
    Jesli ktos lubi wizje internetowego linczu , oraz wszelkich konsekwencji wynikajacych ze swojej dzialalnosci miedzy innymi tymi w swiecie poza gra to nie ma sie czym przejmowac, w koncu sa gusta i gusciki =]

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar reno455
    Dołączył
    31.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja tworzę mam coś takiego jak"czarna lista"prywatnie,koło kompa

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar DorotkaStokrotka
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Miałam podobną sytuację, ale jednak nieco inną. Użytkownik ikran_cośtam poprosił o dodanie do znajomych. Mam gildię, więc całkiem sporo osób szuka ze mną kontaktu. Pozatem bardzo dużo handluję... I własnie to wykorzystał ów użytkownik 'podsyłając' mi różne oferty. Na moje szczęście kiedyś raz się nadziałam na odwróconą ofertę i dokładnie sprawdzam to, co akceptuję. Wysłał mi chyba z 6 róznych ofert (podobnych do tych, które wystawiałam 'na rynku') tylko, że proporcje składników były dla mnie (delikatnie mówiąc) niekorzystne. Oczywiście wyłapałam oferty tego oszusta i je odrzuciłam. Próbował się głupio tłumaczyć, że się pomylił i że te oferty miały iść do jakiegoś innego znajomego itp. Usunęłam pasożyta ze znajomych i użyłam komendy ignorowania, ale przypuszczam, że mój przypadek nie jest odosobniony. Nie wiem czy nie byłoby dobrym pomysłem utworzenia 'czarnej listy serwera' dla graczy, którzy próbują wykorzystać chwilę nieuwagi innych graczy by ich zwyczajnie oszukać.
    Pozdrawiam wszystkich uczciwych i kulturalnych graczy.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie sadze aby cos takiego powstalo,na naszym rynku panuje wolna amerykanka wystarczy 5 razy przeczytać ofertę i oczyścić trochę listę znajomych

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zastanawia mnie o co tu chodzi? Czy to jest temat obrony analfabetów? Jeżeli ktoś nie potrafi czytać to niech się nauczy?

  10. #10
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Problem polega nie w analfabetyzme a w zwyklym przeoczeniu i naiwnosci .

    A'propos analfabetyzmu , odpowiedz sam na pytanie ktore zadales:

    "Jeżeli ktoś nie potrafi czytać to niech się nauczy? "

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.