Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Interpretacja? Zapraszam do opiniowania.

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Spyderek, a umiesz czytać? To nie jest skarga, tylko publiczna próba zrozumienia pobudek jakimi kierują się MODZI interpretując "kontekst".

  2. #12
    Osadnik Awatar Texturos
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zrozumienie całej sprawy polega na zrozumieniu polskiej mentalności. To nie tylko tutaj w tej konkretnej grze lecz wszędzie gdzie tylko to możliwe stosuje się podobne regulacje. Np prawo, przepisy, regulaminy itd itd. Podam pierwszy z brzegu przypadek: pan/pani xxx może otrzymać to lub tamto. Magiczne słowo "może" daje nam wiele możliwości. Ktoś zapyta dlaczego? Odpowiedż jest prosta. Przecież mamy przyjaciół, rodzinę, wrogów itd itd. Takie nieścisłe uregulowanie umożliwia interpretację wygodną dla tych osób które w/w regulację stosują. Wnioski są oczywiste i proszę sobie je sami wyciągnąć. Tyle na temat. Dziękuję za uwagę.

  3. #13
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Widzisz Stanko06, bardziej chodzi mi o interpretację "kontekstu" przez modów. Zapewniam, że koleś którego sprawa się tyczy był nadzwyczaj upierdliwy i męczący. Jednak kopiowanie logów z globalnie-1 zajęło by tutaj za dużo miejsca. Sprawa ma drugie dno, które Ci bardziej inteligentni wyłapali - przykro mi, że Tobie się nie udało.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Steven86, nie obrażaj inteligencji. Zapewniam Cię,że wszyscy widzą to "drugie dno", ale to co wkleiłeś wyżej to są jakieś pierdoły za przeproszeniem.

    Pozdrawiam.

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Każdy ma prawo do swojego zdania i ja to szanuję.

  6. #16
    Nowicjusz
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ciekawe i bardzo interesujące lecz z mojej perspektywy to zwykły flame w strone modów. Rozumiem że skarżą się na nadinterpretacje, ale żalenie się za pobłażliwość w tak mało obraźliwym slowie, klasa sama w sobie. Jak są kary to MOD zły bo czepia sie za byle co, jak nie banują za gbura to są mało konsekwentni. Wszystkim się nie dogodzi, proponuję wrzucić na luz.

    I osobiście wolę aby banowali za konteksty a nie machinalnie bo jest jakiś wyraz.

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie podales kontekstu uzycia slowa. Magenta miala racja. To tak jakbym ja dostal Bana za napisanie do kogos czesc spamerze

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar DorotkaStokrotka
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tego co wiem to słowo 'gbur' oznacza bogatego chłopa (obecnie rolnika) z dużą ilością ziemi i innych dóbr, ale nie należącym do szlachty. U nas to słowo się wypaczyło i gburem często nazywamy ludzi niekulturalnych, grubiańskich lub po prostu chamskich, ale oryginalne znaczenie jest właśnie takie jak napisałam na początku, więc nie można go uznać za obraźliwe i w tym przypadku zgadzam się z modem. Wszystko zależy od kontekstu w jakim zostało ono użyte.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.