Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Interpretacja? Zapraszam do opiniowania.

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Interpretacja? Zapraszam do opiniowania.

    [10:06] [ARI] Steven86: słyszałem, że za obrażanie jest ban ?
    [10:07] MOD_Magenta: Wy tu wszyscy póki co "dyskutujecie" podobnie, więc każdy powinien dostać bana.
    [10:07] [ARI] Steven86: ja nie obrażam a jednak GBUR już jest obrazą. Proszę więc o konsekwencję.
    [10:08] [ARI] Steven86: w swoim działaniu
    [10:08] MOD_Magenta: nie uważam, aby słowo "gbur" faktycznie było obraźliwe. za to nie banujemy. równie dobrze powinnam banować każdego, kto wita się pisząc "cześć pały".
    [10:09] [ARI] Steven86: W cześć pały wyczuwa się żart. Po dziennikarstwie i politologii powinnaś chyba odróżniać obrazę od kultury
    [10:10] MOD_Magenta: odróżniam i nadal nie uważam wyrażenia "gbur" za obraźliwe.
    [10:10] MOD_Magenta: Administracja i zespół moderatorów zastrzega sobie prawo do określenia, czy dana treść jest obraźliwa/nieodpowiednia czy nie.
    [10:10] [ARI] Steven86: Ciekawe, czy jak będę się do Ciebie zwracał "gburze" będzie ok
    [10:10] MOD_Magenta: wszystko zależy od kontekstu wypowiedzi.
    [10:10] [ARI] Steven86: ok, przyjmuję więc że słota gbur mogę używać do woli.
    [10:10] [ARI] Steven86: słowa*
    [10:11] MOD_Magenta: powtarzam: zależy to od kontekstu wypowiedzi.
    [10:11] [ARI] Steven86: Gbur to człowiek zarozumiały i nieuprzejmy.Są to cechy charakteru określone w jednym słowie. Uważasz więc, że słowo np. "prymityw" też nie jest obraźliwe?
    [10:12] MOD_Magenta: czy po raz trzeci mam się powtórzyć?
    [10:13] [ARI] Steven86: zadałem pytanie, nie widzę powodu żeby się powtarzać
    [10:13] [ARI] Steven86: czy słowo "prymityw" uznasz za obraźliwe?
    [10:13] MOD_Magenta: to zależy od kontekstu wypowiedzi, w której zostanie ono użyte.
    [10:14] [ARI] Steven86: czyli jak ktoś pisze, że powinni stworzyć czat w którym gbury steven i mariusz będą rządzić - to rozumiem nie obraźliwy kontekst, tak ?
    [10:15] MOD_Magenta: nie banujemy tutaj za każde przewinienie. ja, jako moderator, nie uważam tego za personalną obrazę. nie zasługuje to na bana. wydaje mi się, że na siłę szukasz teraz problemu.
    [10:15] [ARI] Steven86: ok, czekałem tylko na to zdanie z Twojej strony
    [10:15] [ARI] Steven86: Zobaczymy co reszta o tym myśli na forum
    [10:16] [ARI] Steven86: Bo zacytować rozmowę rozumiem to nie grzech??
    [10:16] MOD_Magenta: skargi na moderatora składamy do supportu. i powtórzę: Administracja i zespół moderatorów zastrzega sobie prawo do określenia, czy dana treść jest obraźliwa/nieodpowiednia czy nie.
    [10:17] MOD_Magenta: na forum taki temat najprawdopodobniej zostanie zamknięty, radzę od razu kierować się do supportu.
    [10:17] [ARI] Steven86: A niby czemu zamknięty?
    [10:17] [ARI] Steven86: ja nie będę składał skargi, tylko poproszę użytkowników forum o wypowiedzenie się na dany temat.
    [10:17] MOD_Magenta: powtarzam: skargi na moderatorów składamy do suportu, forum do tego nie służy.
    [10:18] [ARI] Steven86: To nie jest skarga
    [10:18] MOD_Magenta: okej, rób co chcesz.
    [10:18] [ARI] Steven86: A dziękuję, skorzystam z tej rady
    [10:18] [ARI] Steven86: Pozdrawiam
    [10:18] MOD_Magenta: pozdrawiam.


    Kontekst, kontekst, jeszcze raz kontekst. Założę się, że jakby "w tym kontekście" znalazł się nick owego Moda, sytuacja wyglądałaby trochę inaczej

    Pominę już wklejanie rozmowy z czata z osobnikiem nieudolnie próbującym kogoś obrazić

    PS. Modom trzeba przyznać jedno. Świetnie operują skrótami klawiszowymi ctrl+c i ctrl+v

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kontekst w kontekscie tej rozmowy jest bardziej wymowka rozmijajaca sie dosyc powaznie ze stanem faktycznym zaslaniajac sie nieprecyzyjnym regulaminem .

    Jako ze nawet w tej grze nie ma jakiegokolwiek logu rozmow proponuje utworzyc dzial skarg i doniesien na graczy i modow... support nie ma pelnego wgladu w to co sie dzieje w grze czy tez na chacie wiec jest duze ryzyko przeklaman w rzeczonym "Kontekscie" sprawy co wiecej moze rownie dobrze dojsc do fabrykacji dowodow przeciw uciazliwym jednostkom , czy to modom czy tez graczom . Proponuje to dla dobra graczy , by bany nie byly karta przetargowa w osobistych/gildyjnych/koalicyjnych sporach jak i support nie zostal zmanipulowany przez graczy ktorzy sprawnie potrafia sfabrykowac obciazajace dowody .

    Pozdrawiam
    Order of a Budge
    Ostatnio edytowane przez OrderOfABudge ; 04.04.2012 o 13:10 Powód: Literowki

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar Gabka
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    .

    "na forum taki temat najprawdopodobniej zostanie zamknięty" żeby ludzie tego nie widzieli i nie mogli się wypowiadać na ten temat bo sami (MOD) dobrze wiedzą jakie będzie zdanie na ten temat Białoruś..

    "Założę się, że jakby "w tym kontekście" znalazł się nick owego Moda, sytuacja wyglądałaby trochę inaczej" też tak myślę kurcze.. żebym bana nie dostała za to heheh bo się przekonałam że ta Pani lubi dawać bana za byle co.. przynajmniej mi
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 11.04.2012 o 15:39 Powód: Trzy posty pod rząd...

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Gabka Zobacz posta
    ...kurcze.. żebym bana nie dostała za to ...
    Za to napewno =] wszystko moglo zmiescic sie spokojnie i bez wiekszych problemow w jednym poscie ktory mozna edytowac w razie jakby cos chcialo sie dodac =]

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Oj tam. Zrobimy sztuczny tłum

  6. #6
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Gabka Zobacz posta
    Białoruś..
    To okreslenie OKRESLA 95% modow tutaj. 95% to przybledy niewiadomo skad i dlaczego, kompletnie nie nadajacych sie nawet do wspolnego ubicia muchy w kiblu.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  7. #7
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jacy się zgłosili tacy są, zamiast narzekać złóżcie podanie na moda jeden z drugim i zaprowadźcie porządek.

    ps forum to nie miejsce na takie dyskusje, zapraszam do supportu xD

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    ps forum to nie miejsce na takie dyskusje, zapraszam do supportu xD
    Z samej nazwy "Forum dyskusyjne" na jakim wlasnie piszemy sluzy do wymiany pogladow czemu poswiecony jest ten watek . Forum jest poswiecone grze , a nadzor moderatorski jest jednym z jej elementow.

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar Gabka
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez OrderOfABudge Zobacz posta
    Za to napewno =] wszystko moglo zmiescic sie spokojnie i bez wiekszych problemow w jednym poscie ktory mozna edytowac w razie jakby cos chcialo sie dodac =]
    Wybacz, nie przemyślałam tego.. hehe

  10. #10
    Nowicjusz
    Dołączył
    01.04.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jesli chcesz opinii forumowiczów, dużo pomogło by zacytowanie zdania lub najlepiej rozmowy, z której wynika, iż słowem gdbur zostałeś urażony. Osobiście próbuje znaleźć kontekst w jakim "gbur" mogłoby mnie urazić, i jedyne co przychodzi mi do głowy to to iż ktoś nazwałby mnie gburem bez konkretnego powodu, ale nawet wtedy byłoby by to mocno naciągana obraza. Wnioskując z załączonej przez Ciebie rozmowy z modem jestem w stanie uwierzyć jednak, że na to zasłużyłeś, chociaż przymiotnik "upierdliwy" bardziej by pasował.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.