Zamknięty wątek
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 126

Wątek: Event świąteczny przesunięty

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Event świąteczny przesunięty

    Drodzy Gracze,

    okazało się, że Szalone Króliki są nie tylko szalone, ale potrafią również stworzyć spore zamieszanie!

    Z przykrością informuję, że do tej pory nie udało się nam usunąć wszystkich poważniejszych błędów, jakie wywołuje obecna wersja eventu wielkanocnego. Mogę jednak zapewnić, że cały czas trwają intensywne prace związane z ich usunięciem.

    Chcąc zapewniać Wam najwyższą jakość rozgrywki, postanowiliśmy odłożyć ww. wydarzenie. Nie chcemy wgrywać aktualizacji, które wprowadzają więcej problemów niż zabawy.

    Decyzja o odłożeniu eventu wielkanocnego nie była łatwa - wiemy, że ogromna część z Was oczekiwała na tę aktualizację już od bardzo dawna, jednak niektóre wydarzenia na niemieckiej wersji gry oraz brak możliwości upewnienia się, że polskie serwery nie zostaną dotknięte podobnymi problemami, wymusiła na nas odłożenie tego wydarzenia.

    Gdy tylko dostanę jakieś nowe informacje związane z eventem wielkanocnym, natychmiast Was o tym poinformuję.

    BB_xaar
    Jak zwykle wyszło jak wyszło.
    Rozumiem problemy techniczne i te sprawy. Oczywiście oddzielną sprawą jest brak wcześniejszego przetestowania i usprawiedliwianie się że nie działa.

    Ale chcę poruszyć tutaj inną sprawę.
    Sprawę rekompensat.
    Gracze na serwerze Nowa Ziemia od stycznia czekają na obiecane zadośćuczynienie za opóźnienie serwera.
    Także gracze czekają za jakimś wyrównaniem za męczarnie 3 tygodniowe związane z ogromnym obciążeniem serwerów i lagami dzięki którym gra była znacznie utrudniona.
    Teraz pozostaje kwestia odkładania eventu świątecznego i wyrównania za tę opóźnienia. I nie piszę tutaj o "super promocji w sklepie".
    Coś nie działa a chcecie od graczy wyciągać więcej gotówki.
    Tylko na serwerach polskich jest tak, że nic nie otrzymujemy za takie zdarzenia. Na serwerach uk i de rekompensaty są "wypłacane" od razu. Jeżeli ktoś wątpi w to, co napisałem zapraszam na serwery niemieckie albo angielskie i porozmawiajcie z game adminami oni potwierdzą to co tutaj naskrobałem.

    Wiem że pojawią się głosy graczy, którzy napiszą że przecież to jest Beta. Skoro tak dlaczego jest wprowadzony system płatności - jeżeli niektórzy płacą za grę to oczekują jakiejś usługi ( tutaj oznacza to że serwery działają bez zarzutu, a wszelkie problemy są w odpowiedni sposób wynagradzane).
    Gracze są zadowoleni = wpływy do BB a raczej do Ubisoftu. W tym momencie jest tak że gracze płacą i dostają w zamian same rozczarowania.

    Pozdrawiam
    AR
    Ostatnio edytowane przez AmonRa ; 03.04.2012 o 22:24
    Tylko 42lvl ;p

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam się Amon z tobą. Co do rekompensat to możemy sobie jeszcze poczekać i to nie wiemy ile. Inne światy w innych Krajach mają o wiele lepiej niż my więc nawet nie ma się co złościć. Poczekamy zobaczymy.

    P.S. Xaar ma nas gdzieś więc mi się już też po mału odechciewa grać.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zgadza się a Ewent Świąteczny będzie dostępny po świętach jaki tego sens? lepiej niech pracują już nad czymś innym i sprawią nam jakąś rekomensatę ale nie ze sklepu tylko za darmo;/

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dear Settlers,

    As you may know, the implementation of the Easter Event on the German servers has caused major bugs and problems over there and has motivated us to postpone the event for our version of the game.
    I have both bad and good news for you now... And as I believe in getting the painful part finished as fast as possible, here goes.

    The bad news is that we have decided to postpone this event once again and we hope to get it up and running as soon as possible.

    But on the other hand here is the good news:
    We are working very hard on fixing the issues we have and we have already solved some of the major bugs and will be adding these fixes to the German version tomorrow to see how it works.
    The Event will still last as long as it was originally planned, so you'll be able to get a really good chance at getting loads of Easter eggs!
    We will be sending you extra presents when the event starts to compensate you for the delay.


    Again I would like to apologize about this situation. Postponing the event was a very hard decision for us, but in view of the German player's feedback we think that this is the best possible solution.

    We will keep you updated as regularly as possible on the problems and we hope to be able to enjoy this event with you very soon!

    Sincerely,
    BB_Azariel
    Po przeczytaniu tych dwóch wiadomości (pl i eng) nasuwa mi się straszna wizja....
    a. "brak możliwości upewnienia się, że polskie serwery nie zostaną dotknięte podobnymi problemami" - Polski UBI / BB nie ma nawet serwerów testowych????
    b. podejście administratorów jest dla mnie niepojęte - nie damy Wam eventu ale zrobimy promocję w sklepie. Czyli "daliśmy ciała ale dajcie nam więcej pieniążków bo bardzo je lubimy"... Wspomniana rekompensata w poście Azariela to będzie dalej trwająca wspaniała promocja w sklepie?
    c. trzecia sprawa to nieuregulwoane obietnice wobec graczy wspomniane wyżej.
    d. jak straszne są to bugi, że gracze wersji niemieckiej jednak nie wysadzili swoich serwerów w powietrze i mogą dalej kontynuować event?

    Zaczynam się zastanawiać czy dobrze robię regularnie wspierając ten projekt (kupnem diamentów) ponieważ podejście Polskiego wydawcy jest mniej niż mierne :/

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zdecydowana racja! coś muszą z tym zrobić inaczej stracą graczy!

  6. #6
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no robia burdel na serwie szkoda gadać

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar zebatka
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ta święta wielkanocne będą na wszytskich świętych, wszystkich świętych będzie na boże narodzenie, a boże narodzenie na wielkanoc i tak w kółko

  8. #8
    Początkujący Osadnik Awatar pajton
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jakoś nie dziwi mnie to, zastanawiam się kiedy kolejna "promocja" w sklepie będzie w zamian... Śmieszne trochę, dajcie nam kasy a nawet daty nie otrzymacie. Święta, święta i po świętach

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zgadzam sie w 100 procentach ja np wydalem pare zlotych na ta gre wiec oczekuje pewnej jakosci.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Też trochę wsparłem ten projekt swoimi złotówkami, lecz zaczynam być coraz bardziej rozczarowany. Szkoda bo moim zdaniem gra ta ma wielki potencjał online. Wymaga to jednak wystarczająco poważnego podejścia do tematu. W tej chwili podejście to nie wygląda zbyt profesjonalnie.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 13 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.