Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Przywódca bandytów strefa 8 żelaznozębny itd.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj

    Przywódca bandytów strefa 8 żelaznozębny itd.

    Witam. Zrobiłem konie, wszystko ładnie spoko, ale nie wliczyłem w to czasu wyszkolenia ich. Domki prawie pełne a ja mam 50 konnych i dużo rekrutów - śmialo mogę wysłać 150 rekrutów i 50 konnych, ale według poradnika potrzebuje on 95 konnych. Moje pytanie teraz jest takie - Mogę pojechać tego bossa na 3 razy ? tzn. Wysłać w 1 fali np. 150 rekrutów i 50 konnych i jutro 150 rekrutów 50 konnych + 3 atak już według poradnika? Chodzi mi o to, że bossowi podobno odnawia się życie i czy w ogóle da rade pojechać go na takie 3 ataki jak pisałem. Szkoda mi marnować ludzi a atakiem bym udostępnił troche miejsca w domach.


    Jakieś rady ?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    rozłóż na fale i oblicz tak jak Ci pasuje:
    http://hallophp.de/dso_kampfsimulator/pl/

    Wszystkie niezabite jednostki przy następnej fali będą miały odnowione hp

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    jak szybko regeneruje sie życie niezabitym jednostką?? i czy z 1 generałem da sie rade go zabić?/ tzn 1 atak i czekać 4 godziny aż generał zregeneruje siły czy kupić 2 generała

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    Życie momentalnie się regeneruje. Szczerze powiedziawszy to ja kupiłem drugiego generała, ale tylko raz go wykorzystałem do rozwalenia obozu nadprogramowego.
    Jednostki i tak Ci się długo szkolą. Cztery godziny może być generał zablokowany, w tej fazie gry to nie przeszkadza.
    Na drugim lvl koszar 25 rekrutów szkoli się ok 40 min. Więc zanim dobijesz do 200tu, to generał z trzy razy mógłby odpoczywać.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Nowy Świat
    Jednostek to mam tyle,że jak gen. odpocznie to juz nie musze doszkalac by poszedł z 200 tylko od razu mu daje bo juz ich mam . czyli rozumie,że musze kupić 2 generała ? skoro życie sie od razu regeneruje

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam serdecznie, mam podobny problem. Oprócz Żelaznozębnego zostało 81 łowców i 50 oprychów. Jaką konfiguracje byście zaproponowali. pozdrawiam

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    nic nie musisz dokupywać, przynajmniej w czasie podbijania wyspy. jak Ci się nie chce czekać na regeneracje generała, to kupuj drugiego. Ale można spokojnie wyspę można zająć jednym.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.