Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: ATArI [ARi]

  1. #1
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    Cool ATArI [ARi]



    ►►► BONUS ◄◄◄ - Do końca kwietnia.
    ►►► TEAM SPEAK ◄◄◄
    ►►► CZŁONKOWIE ◄◄◄
    ►►► SOJUSZ ◄◄◄
    ►►► SOJUSZ "TRIADA" ◄◄◄
    ►►► BONUS II ◄◄◄ - Do wyczerpania zapasów.

    Nazwa mówi, że gildia przeznaczona jest dla starszych graczy, lecz na świeżą krew również mamy zapotrzebowanie. Tak więc jeżeli w przyszłości, kiedy to zostanie wprowadzony system PvP, będziesz potrzebował pomocy w obronie miasta lub ataku przeciwnika , to możesz na każdego członka tego zespołu liczyć. Zamierzamy tworzyć przyjazną atmosferę, wzajemną pomoc oraz mile spędzony wspólnie czas.
    Poniżej zamieszczone są wymagania bez których się nie obejdzie.



    Pozwalamy na dołączenie w nasze progi po przekroczeniu dziewiętnastego poziomu. Oczywiście zdarzają się wyjątki kiedy to przyjmujemy ludzi z niższym poziomem. Więc jeżeli masz wątpliwości, że mając na przykład szesnasty poziom od razu się do nas nie dostaniesz, to przestań tak myśleć i napisz do któregoś z Administratorów!

    Potrzebujesz czterystu sztuk złota! Każdy kto już dostanie pozwolenie na branie udziału w naszej społeczności musi dać zaliczkę, która umożliwi rozbudowę drużyny. Poniżej opiszę co należy zrobić.
    Wchodzimy do "Kupca", następnie szukamy w "Kategoriach" zakładki "Czarny rynek", wyszukujemy przedmiot o nazwie "Sfałszowany certyfikat członkostwa" i go zakupujemy.
    Gdy już mamy "Sfałszowany certyfikat członkostwa" dodajemy do znajomych przywódcę gildii(Art97297), szukamy u niego "Siedziby Gildii" i z "Menu Gwiazdy" przeciągamy na nią zakupiony wcześniej certyfikat.

    Okres próbny, w którym to Administracja może ocenić Twoją obecność w grze, Twoje zachowanie, jak i relacje z innymi członkami team'u trwa do tygodnia. W tym czasie na liście członków gildii jesteś oznaczony jako "Kandydat", po upływie tygodnia zamieni się ona w "Członek", lub zostaniesz uznany za potencjalne zagrożenie i niestety usunięty z gildii(Informacje o usunięciu zostaną przesłane na E-mail z wyjaśnieniem). Tak więc oczekujemy od Ciebie systematycznej gry, kultury, jak i pomocy. Pamiętaj, spełniając te wymagania będziesz odbierany w sposób przyjazny i każdy z miłą chęcią Ci pomoże jeżeli będziesz tej pomocy potrzebował.

    W naszych szeregach jest również miejsce dla ludzi, którzy nie lubią rozmawiać, a po prostu grać. Mamy tylko jedno zastrzeżenie. Gdy zajdzie potrzeba pomocy, będziesz stał murem za gildią i pomożesz jak tylko będziesz mógł. To wszystko!



    Przywódca
    Art97297 .

    Administratorzy
    Nora001 ,
    Mam_Trzy_Pachy__ .


    W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt do Nora001, Mam_Trzy_Pachy__. Do usłyszenia!
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 18.04.2012 o 06:55

  2. #2
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    Od pierwszego kwietnia wprowadziliśmy bonus dla osób posiadających poziom wyższy niż dwudziesty czwarty. Tak więc jeżeli chciałbyś do nas dołączyć mając minimum dwudziesty piąty poziom, to możesz skontaktować się z którymś Administratorem i wskoczyć do nas zupełnie za darmo!
    Liczba miejsc ograniczona!
    Bonus trwa do końca kwietnia, śpiesz się!
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 18.04.2012 o 06:45

  3. #3
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nie lubisz pisać na klawiaturze? Denerwuje Cię fakt, że ktoś pisze do Ciebie czwarte pytanie, gdy Ty odpowiadasz dopiero na pierwsze?
    Mamy doskonałe rozwiązanie!
    Posiadamy TeamSpeak'a 3 dzięki któremu klawiatura będzie Ci w zupełności niepotrzebna. Gdy tylko najdzie Cię chęć nawiązania rozmowy będziesz mógł to zrobić za pomocą swoich ust, a nie palców. Również komunikacja między członkami gildii stanie się prostsza i szybsza. Zapraszamy!
    Poniższe informacje pozwolą Ci na proste połączenie się z naszym kanałem.

    IP: Ndo.PL
    PORT: 9987
    KANAŁ: 21. SETTLERS & LOL

    W sprawie hasła do kanału proszę pisać do Administracji w grze.
    Jedynie członkowie gidlii mogą korzystać z tego kanału, tak więc wszelakie prośby ludzi z poza drużyny będą ignorowane!
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 16.04.2012 o 02:02

  4. #4
    Początkujący Osadnik Awatar Steven86
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nice one, szkoda tylko, że w pracy nie mam słuchawek z mikrofonem.

  5. #5
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeszcze by tego brakowało, haha. c(;
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 06.04.2012 o 19:47

  6. #6
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    Liczba graczy:35
    Maksymalna liczba graczy: 42
    35 I 42

    Przywódca
    Art97297 .

    Administracja
    Nora001 ,
    Z4GUB10NY ,
    Mam_Trzy_Pachy__ .

    Członkowie
    Keevee ,
    Hudy_756 ,
    Mieczwpochwie ,
    L3onN ,
    Bierka789 ,
    Syler78 ,
    Benio33131 ,
    Kubus100 ,
    Tylerthecreator ,
    Sir_Patu ,
    Rrooccoo12 ,
    DjATB ,
    Spens ,
    Dziad25 ,
    Heor ,
    Rudys ,
    Rosiczka ,
    Plumbum68 ,
    Xgarnek ,
    Wirusisko ,
    Pancer2012 .

    Kandydaci
    Ania925 ,
    Bonio8 ,
    Patafianek ,
    KosiarzUmysłów ,
    Szczeciniasty ,
    Art666 ,
    Dirael ,
    Zvyrol2012 ,
    Pitek761 ,
    Szagdajhed .
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 25.04.2012 o 15:39

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    30.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam jak sie skontaktować z administracja w grze chciałbym dołączyć do waszej gildii tylko że jak mam wydac monety na ten papierek to wstępnie chce porozmawiać z kimś kompetentnym . Mam 18 lvl wcześniej grałem kilka lat w gre podobnego typu ogame .

    Dobra ogarnołem :>
    Ostatnio edytowane przez Z4GUB10NY ; 04.04.2012 o 10:58 Powód: pomyłka

  8. #8
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj

    W dniu szóstego kwietnia ATARI zawarła sojusz z KONFRATERNIĄ.

    "...Pokój to nie jest coś, czego pragniemy, lecz coś, co czynimy, co stwarzamy, coś, czym jesteśmy, i coś, co wokół rozdajemy"...jednak gdy go zakłócisz, musisz być pewien srogich konsekwencji! Zastanów się kilka razy zanim podejmiesz nieodpowiednie kroki, gdyż...."Śmiać się chyba wypadnie z tępoty ludzi, którym się zdaje, że ich obecna potęga zdoła zniszczyć pamięć ich czynów jeszcze i w wiekach następnych..."
    Ostatnio edytowane przez Mam_Trzy_Pachy__ ; 16.04.2012 o 02:01

  9. #9
    Początkujący Osadnik Awatar MrRatis
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Mam_Trzy_Pachy__ Witaj dostałeś wiadomość tutaj prywatną ? Bo nie wiem czy poszła mam sprawe dość fajną ale musimy ją obgadać jak będziemy obaj online

  10. #10
    Osadnik Awatar Mam_Trzy_Pachy__
    Dołączył
    28.03.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dotarło. ;-)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.