Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Wątek: -- P o C z E s y --

  1. #21
    Początkujący Osadnik Awatar HSAdolF
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    podchodź realnie do gry wczuj sie heheheh

    uuu to u mnie zona ładniejsza hehehe ty strasznie chuda sadzać po awatarze hehehe gaduło
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 23.04.2012 o 12:46 Powód: Doublepost

  2. #22
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tiaaa... heh no nic, chciałem tylko pomóc złych intencji nie miałem także mam nadzieje że nikogo nie uraziłem Peace

  3. #23
    Monlisea
    No cóż... pozostaje mi powołać się na stare MODowskie powiedzenie: "Nie karmmy trolli"
    Dobranoc

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar HSAdolF
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    a sama nażarta? hehehehehehehehehhehhee

  5. #25
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tyle dymu a poszlo o inne poczucie humoru...

  6. #26
    Cesarzowa_82
    .
    Ostatnio edytowane przez Cesarzowa_82 ; 26.04.2012 o 17:02

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez OrderOfABudge Zobacz posta
    Tyle dymu a poszlo o inne poczucie humoru...
    raczej to kolego nie było z poczucia humoru - humor rządzi sie swoimi prawami a w wypowiedziach Adolfa tego nie ma
    znam humor Angielski, czeski, amerykański i też mi nie pasują tam jego wypowiedzi

    ... inne poczucie humoru... hmm

    ps. inne poczucie humoru zobaczyłeś na wyspie utoya
    przemyśl to i wyciągnij wnioski czy można przejść obok zgoła niewinnym wypowiedziom czy od razu reprymende dać

    Poza tym jak przeczytałem wszystkie posty napisane przez Adolfa od początku to nie zauważyłem by chociaż jeden był pozytywny, wszystkie napisane stylem negatywnym dla wszystkich i wszystkiego co tu sie dzieje pomijając fakt obrażania innych
    Ma gościu problem jakiś ale to nie znaczy ze inni muszą robić za psychologa i naprawiać mu psycho - to należy do NFZ-tu
    Ostatnio edytowane przez BB_xaar ; 23.04.2012 o 12:49 Powód: Doublepost

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar HSAdolF
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    wes zgredzik zamilcz bo serio nie chce sie do twojego poziomu zniżać...
    Ps już cie nie ma za lvl ogarnij sie najpierw drewniaku
    Ostatnio edytowane przez HSAdolF ; 21.04.2012 o 01:31

  9. #29
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Grafikowiec Zobacz posta
    raczej to kolego nie było z poczucia humoru - humor rządzi sie swoimi prawami a w wypowiedziach Adolfa tego nie ma
    znam humor Angielski, czeski, amerykański i też mi nie pasują tam jego wypowiedzi

    ... inne poczucie humoru... hmm

    ps. inne poczucie humoru zobaczyłeś na wyspie utoya
    przemyśl to i wyciągnij wnioski czy można przejść obok zgoła niewinnym wypowiedziom czy od razu reprymende dać

    Jesli pozwolisz ze zauwaze, HSadolf jest mlodszy pokoleniem i najprawdopodobniej obraca sie w innym towarzystwie niz ty ( a moze pan, na dobra sprawe nie bylismy sobie przedstawieni) z tego rowniez moze wynikac roznica w podejsciu do imienia adolf , lub idac dalej jednej ze slawniejszych figur w historii niemieckiej .

    Z tego wklejonego krotkiego dialogu klarownie wynika ze gustuje ( pozwole sobie zwrocic uwage na to okreslenie) w typowo "przypiwkowym" poczuciu humoru , detale tego zjawiska sadze ze sa wystarczajaco oczywiste by je przemilczec . Kwestia pozytywnego zachowania jest tutaj bardzo plynna jako ze w swoim naturalnym srodowisku hsadolf z poczuciem humoru i , badz co badz, zaczepnym schematem zachowan , bylby jak najbardziej akceptowany .

    Pan Grafikowiec jest to przedstawiciel sedziwszego pokolenia blizszego negatywnym ( bo tylko o takich system oswiaty traktuje w tym przypadku - chwala obiektywnej relacji) dokonaniom postaci bedacej swoistym ogniwem zapalnym tej sprzeczki , nawyki wyuczone za mlodu potem daja , jak widac , dosyc znamienne efekty co rowniez wplywa (wraz ze srodowiskiem zycia) na gusta satyryczne o ktorych tu toczy sie dosc zywa i ekpresyjna dyskusja na takim a nie innym poziomie .

    Pragne zwrocc uwage ze dosyc powszechnie mawia sie iz dyskusja o "gustach" jest conajmniej niewlasciwa i swiadczy odpowiednio o jej uczestnikach . Mimo iz kultura osobista jest juz dawno zepchnieta do lamusa, powinna nadal trwac w co bardziej tradycyjnych umyslach...

  10. #30
    Początkujący Osadnik Awatar OrderOfABudge
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez HSAdolF Zobacz posta
    szekspir kur... normalnie hahahaha i ty myślisz dzieciaku że pokażesz co teraz? chyba idiotę z siebie zrobiłeś próbując sie fajnie wyjęzyczyć a wiesz ja jestem człowiek który określa jak WIDZI a nie siedzisz tam po drugiej stronie i smarujesz fajfusie, tutaj połowa ludzi pięknie pisze tylko wiesz już poznałem kilka i gówno sobą reprezentują GADAJCIE SOBIE ILE WLEZIE I TAK WIEM ŻE 90% Z WAS TO MAŁE NIEWYPARZONE MORDY
    FYI niczego nie probowalem, nikomu nie zamierzam imponowac, bynajmniej nie komus twojej kultury jezyka.

    Skoro dla ciebie wszystko co niezrozumiale jest glupie, to chyba nazywajac idiota w pewnym sensie mi pochlebiles... pomyslec ze wielu wielkich tego swiata bylo podobnie postrzeganych , nie ukrywam ze tym sposobem niezle mi ego podbudowales, zapewne niezamierzenie ...

    Mowisz ze poznales pare osob... chwala ci za to ... zauwazylem ze osoby pokrzywdzone przez konkretna grupe osob maja tendence do uogolnien by rozladowac zal , odrzucone kobiety narzekaja ze faceci to swinie, pokrzywdzeni przez system ze politycy tylko ciagna korzysci ze skarbu panstwa , ze policjanci to kretyni bo nie chcieli umozyc mandatu .... dlaczego? chyba tak latwiej ... ale czy sluszniej? dla takiej osoby napewno slusznie poki osoba z ktora sie liczy potraktuje go wlasnie w taki sposob .
    Nie wiem czy na podstawie znajomosci paru ryb rzecznych mozesz trafnie okreslac caloksztalt fauny wodnej na swiecie ... mam cicha nadzieje ze zalapales analogie , jesli nie to trudno, niektorzy musza nadal zyc w przeswiadczeniu ze ziemia jest plaska bo swiat konczy sie na horyzoncie =]

    y człowieka określasz po tym co nasmarował? heh nie wysilaj sie już bo biedne stworzenie jesteś
    oceniasz innych na podstawie tego co pisza ...

    @ Tomek koncze wywod jesli pozostanie nieskomentowany w taki sposob w jaki zostal ...

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.