Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 102

Wątek: -- P o C z E s y --

  1. #11
    Cesarzowa_82
    .
    Ostatnio edytowane przez Cesarzowa_82 ; 26.04.2012 o 17:01

  2. #12
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    A ja myślę że to jest tylko gra więc się ogarnijcie i zachowujcie normalnie przyjdzie pvp to się będziecie mogli wyżywać. I nie komentujcie jak kto wygląda bo to bardzo dziecinne.

  3. #13
    Monlisea
    Cytat Zamieszczone przez Cesarzowa_82 Zobacz posta
    Widzę, że tu misjonarski kącik resocjalizacyjny powstał. Same skarżypyty )) Pranie brudów na forum jest takim samym trollowaniem jak nocne wygłupy HSAdolFa, które śpiącym o godzinie 4:30 dzieciom raczej krzywdy nie zrobiły. Za to tutaj - dzieci, o które się tak troszczycie - dzięki publikacji postu już mogły przeczytać – brawo ARW! Zrobiłeś z igły widły.. a jak wiadomo - nie każdy facet z widłami to Posejdon Szkoda, że nie dbacie tak o porządek na globalu w ciągu dnia. Całe forum byłoby w screenach.
    Ani misjonarski, ani resocjalizacyjny. Waćpanna chyba nie przeczytała postów. O dzieci to niech się martwią rodzice - od tego są. Nie gracze
    Natomiast obrażenie innych jest poniżej jakiejkolwiek krytyki ale może Ty lubisz jak ktoś Cię obraża i dlatego uważasz to za normalne. Ja natomiast takie zachowanie potępiam i nie kryję oburzenia Zgodnie z prawem w naszym, niekoniecznie pięknym kraju - mam do tego pełne prawo i nie widzę podstaw abyś miała mi je odbierać.

    Cytat Zamieszczone przez Cesarzowa_82 Zobacz posta
    Ktoś wspomniał o netykiecie – Monlisea, xblodx a Wy rozumiecie jej znaczenie? Nie wydaje mi się.. Oburzają Was obraźliwe słowa a co tutaj robicie? Pokażcie nam swoje zdjęcie skoro tak ochoczo komentujecie inne – chętnie się wypowiem
    I znów - Waćpanna postów nie czytała albo jak zwykle to standardowy user stosuje nadinterpretację.
    Napisałam WYRAŹNIE że nikogo nie obrażam i nie jest to w moim zamyśle - ot, luźne skojarzenia.
    I co jak co - ale eks-teamowc'a zasad netykiety uczyć nie musisz - doskonale wiem CO piszę i GDZIE sięgają granice przyzwoitości. Dodatkowo nie mam zwyczaju przypisywania komuś czegoś, co nie miało miejsca.
    A co do zdjęć - bardzo Cię przepraszam ale taka stara baba jak ja nie nadaje się już do "lansowania" to też tego nie czynię Prosta zasada - nie masz co pokazywać, to nie pokazuj.

    Cytat Zamieszczone przez Cesarzowa_82 Zobacz posta
    Ja tam nikogo nie bronię.. bo nie o to chodzi, ale żal 4 litery ściska jak się to czyta.
    Ależ dokładnie to robisz - bronisz swojego kolegę i zupełnie mnie to nie dziwi, tylko co mnie obchodzą Twoje "4 literki"? Skoro taki żal to nie czytaj. Nikt nie zmusza.
    Przypominam że korzystanie z forum nie jest integralną częścią gry.

    Cytat Zamieszczone przez Cesarzowa_82 Zobacz posta
    Na globalu z obawy przed adminem to fałszywe świętoszki w większości a potem taka Monelisa i xblodx wpadają i prezentują swoją „klasę” - notabene chyba nie przewidzieliśmy na to miejsca w tym temacie.
    Ja również nie zaglądam do tego tematu z chęcią, tylko czekając aż ktoś się wypowie - zaręczam.
    Gwarantuję Ci również że w nosie mam admina - choć zapewne o moderatora chata Ci chodziło, teamowa hierarchia niestety leży u Ciebie... ja PO PROSTU nie mam w zwyczaju wyzywać ludzi... ot, cała tajemnica. Nie muszę robić z siebie jak to określiłaś "fałszywej świętoszki"
    Zdradzę Ci w sekrecie że wystarczy po spożyciu napojów alkoholowych po prostu odpuścić sobie wycieczki osobiste na chatach - wtedy unika się takich sytuacji, jak ta powyższa.


    Cytat Zamieszczone przez Cesarzowa_82 Zobacz posta
    My sami u Was nie plączemy się między postami więc będziemy wdzięczni jak i Wy USZANUJECIE naszą gildyjną prywatność i sprawy globalne będziecie załatwiać na globalu.
    Yhh.. no i to co napisałaś wiele tłumaczy.
    Temat nosi tytuł : Prezentacje gildii... Forum jest ogólne dla wszystkich graczy The Settlers Online...
    Wy tymczasem zrobiliście sobie prywatny ogródek i uważacie ze nikt do niego nie ma dostępu.
    Niestety zmartwię Cię - chcesz prywatności, załóżcie sobie własne forum

    Cytat Zamieszczone przez Cesarzowa_82 Zobacz posta
    Ps. Monlisea.. ogarnij się trochę i zdecyduj czy chcesz kogoś pouczać czy obrażać bo tym dwóm pojęciom jest nie po drodze..
    Daleka jestem od obrażania - ale nie jestem Jezusem - nie licz że nadstawię drugi policzek
    Pouczać można kogoś, kto chce się uczuć, w powyższym przypadku niestety jest to niemożliwe

    Reasumując Cesarzowa_82 rozumiem ze jeśli wejdziesz między wrony (...) ale jak widzisz Twój kolega wspaniale broni się sam.
    Zresztą wpis powyżej Twojego świadczy o wszystkim

    EOT

  4. #14
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Uff poszłaś po bandzie Monlisea i z tego co all wyczytałem od każdego to niestety ale muszę przyznać że trochę racji masz Ty Monlisea i Ty Cesarzowa_82. Szkoda już tego tematu odpuście :P rozejm

    Ps : ładne zdjęcie Cesarzowo (jeśli to Ty for real to tym bardziej)

  5. #15
    nemesisiatko
    No tak widzę że dyskusja się rozkręca.

    1. Żaden temat nie jest prywatnym podwórkiem
    2. Temat dotyczy poczesów , a więc i ich zachowania na chacie globalnym
    3. chcecie mieć spokój w temacie nie wprowadzajcie chamstwa na forum i na chacie
    4 HSAdolf jeśli jedynym Twoim argumentem są mięśnie to niestety ale rozmawiać nie będziemy bo nie ma z kim, chcesz dyskutować to poproszę inne argumenty.
    5. Netykieta obowiązuję w całym necie i mówi ona m.im. ZAKAZANE są WSZELKIE TREŚCI NAZISTOWSKIE albo nawołujące do przemocy!
    6. Jako gildia macie już wyrobioną opinię...i niestety nie jest to opinia najlepszej gildii na serverze
    7. Cesarzowa jak chcesz porozmawiać o dzieciach i treściach an forum to pisz do mnie a nie czepiaj się Monlisea bo to ja podjąłem ten aspekt całej sprawy

    Wszystkim puszczają nerwy więc może tak proponuje ochłonąć i dać sobie spokój, zainteresowani wiedza co maja sądzić w tym temacie a kontynuacja tej dyskusji do niczego nie prowadzi zwłaszcza jeżeli jedna ze stron nie ma racjonalnych argumentów.

    Pozdrawiam

    P.S. HSAdolf zbastuj jedz do Izraela tam zrobisz furorę..
    Ostatnio edytowane przez nemesisiatko ; 17.04.2012 o 23:49

  6. #16
    Początkujący Osadnik Awatar HSAdolF
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    ej sorki chyba nie czytałeś swojej Monalizy postu bo to ona pisała o moim awatarze to może jej zwróć uwagę bohaterze

  7. #17
    Monlisea
    Cytat Zamieszczone przez HSAdolF Zobacz posta
    Monaliza w tej czaszce na awatarze jednak ci czegoś brakuje... piszesz pięknie ale chyba tylko piszesz
    To się zastanów, albo mi czegoś brakuje w czaszce albo pięknie piszę... Z zasady ludzie pozbawieni komórek mózgowy, które zapewne miałeś na myśli, nie mają umiejętności pisania w taki sposób.

    Nawiasem, nie musisz aż tak namolnie pokazywać swojej ignorancji. Mam jeszcze wiele innych zalet ale na pewno nie są to mięśnie, tak że przepraszam najmocniej ale we mnie towarzystwa na "ustawki" nie znajdziesz. I jeśli to Twój jedyny wyznacznik "bycia cool" to przyznaję że jesteś w tym bezkonkurencyjnie lepszy.

    HSAdolf, bo chyba się nie zrozumieliśmy - mało mnie interesuje jak wyglądasz, baaaa powiem więcej - mój mąż wygląda podobnie, problem w tym że zachowuje się zupełnie odmiennie
    Wygląd to tylko wygląd, jednak niestety czytając treść Twoich wypowiedzi, naszło mnie takie a nie inne skojarzenie.


    P.S. Do postu poniżej. Ani "mała" ani "wrocławianka"
    Ostatnio edytowane przez Monlisea ; 17.04.2012 o 23:47

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar HSAdolF
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    cieszy mnie to mała wrocławianko

  9. #19
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    "I nie komentujcie jak kto wygląda bo to bardzo dziecinne." a ten tekst to myślisz że czego dotyczy ? Proszę, jak już komentuje ktoś to niech najpierw będzie obeznany w temacie w tym wypadku niech ktoś all czyta a potem komentuje a nie na odwrót. I nie nie jestem bohaterem.... tylko staram się do tego sporu realnie i logicznie podejść.

  10. #20
    Cesarzowa_82
    .
    Ostatnio edytowane przez Cesarzowa_82 ; 26.04.2012 o 17:01

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.