Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: tygodniowe opóźnienie update

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród

    tygodniowe opóźnienie update

    Poprzez opóźnienie zaplanowanego update gry dodaliście do sklepu oferty specjalne (co mi z takich ofert specjalnych skoro muszę za nie płacić),
    i tutaj składam propozycję : może poprzez to opóźnienie naprawdę coś dacie?? np. moja propozycja to > po wprowadzeniu update darmowe przesuwanie budynków przez okres 1 tygodnia (myślę że to nie wygórowana rekompensata za tydzień zwłoki z waszej strony)

    p.s. albo można by zrobić ankietę z możliwością wyboru nagrody za tydzień opóźnień

  2. #2
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    taa już to widzę
    wyjdź lepiej na dwór to ci takie niedorzeczne pomysły może wywietrzeją z głowy (pamiętaj: to nie support jest dla nas, tylko my dla supportu, a raczej nasze złotówki )

  3. #3
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nagrodą za tydzień opóźnienia masz działającą niezbugowaną grę (czego nie mogą powiedzieć Niemcy) a dodatkowo jeszcze możesz tanio klejnoty kupić więc nie wiem czemu płaczesz.

  4. #4
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    nagrodą za tydzień opóźnienia masz działającą niezbugowaną grę (czego nie mogą powiedzieć Niemcy) a dodatkowo jeszcze możesz tanio klejnoty kupić więc nie wiem czemu płaczesz.
    jak cena chleba spadnie z 1000 zł do 900 zł to nie znaczy że ten chleb jest wtedy "tani"

  5. #5
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale jeśli spadnie z 3 na 2.50 to już jest tani, tak jak klejnoty. Wybacz ale znam gry w których waluta premium jest znacznie droższa. Z resztą nie chce mi się na ten temat gadać z mojej strony eot.
    pozdrawiam

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    nagrodą za tydzień opóźnienia masz działającą niezbugowaną grę (czego nie mogą powiedzieć Niemcy) a dodatkowo jeszcze możesz tanio klejnoty kupić więc nie wiem czemu płaczesz.
    taaa, szczególnie ze mam np 300 marmuru i chcę wymienić 200 marmuru na 400 wiader wody, i co po chwili dostaje 40 ofert a marmury tylko 300, jak ktoś kupił pierwszy to oferta powinna znikać a nie zostaje tam
    ale jak napisałeś dobrze działajacą grę mam

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gromek1104 Zobacz posta
    taaa, szczególnie ze mam np 300 marmuru i chcę wymienić 200 marmuru na 400 wiader wody, i co po chwili dostaje 40 ofert a marmury tylko 300, jak ktoś kupił pierwszy to oferta powinna znikać a nie zostaje tam
    a jakbys mial na sprzedaz 30k marmuru, to wystawialbys to 80 razy, gdyby oferta znikala po pierwszym kupieniu ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    gromek1104 zapomnij o takich absurdalnych pomysłach.......... to samo w sobie jest głupie i żałosne. Ciesz się że ze support chce dobrze i że nie poszło to i nie zepsuło servera czy cuś i czekaj grzecznie aż event się pojawi.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez gromek1104 Zobacz posta
    taaa, szczególnie ze mam np 300 marmuru i chcę wymienić 200 marmuru na 400 wiader wody, i co po chwili dostaje 40 ofert a marmury tylko 300, jak ktoś kupił pierwszy to oferta powinna znikać a nie zostaje tam
    ale jak napisałeś dobrze działajacą grę mam
    Wyobraź sobie, że mam 6k pieńków z drzewa iglastego, które wytworzyły mi się przez noc. Chcę je sprzedawać po 100 za 200 kamienia. Jeżeli po jednej sprzedaży oferta by znikała, to musiałbym wystawić ją 60 razy i chyba bym oszalał lub po prostu przestał korzystać z handlu, a potem przestał grać (trzyma mnie tutaj głównie handel).

    W związku z tym, Twój pomysł jest tak samo trafiony, jak sprzedawanie 200 marmuru za 400 wiader wody.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    53
    Serwer
    Słoneczny Gród
    !!! dlatego powinni to ulepszyc!!!!!!!!!!!!!
    np. mam 6k desek i chce je sprzedac, to wystawiam 6k na sprzedasz i ludzie sobie kupuja ile chce z tych 6k, np "x gracz kupi y desek, i to y odejmujemy od moich 6k "
    czy to naprawde takie trudne do zrobienia??

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.