Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ceny handlowe

  1. #1
    Nowicjusz
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj

    Ceny handlowe

    Czy istnieje jakiś cennik handlowy? Bardzo chciałbym wiedzieć co ile kosztuje np. ile dostane kamienia za marmur lub desek mieczy itd...
    Jak jest jakiś spis cen to podajcie gdzie mogę go wyszukać.

  2. #2
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    są niby spisy cen ale one nie dają dobrego obrazu sytuacji. Cena towaru jest taka ile ktoś jest w stanie zapłacić, musisz poobserwować jak wyglądają ceny u was na Czarcim Gaju, bo zapewniam cię że te z Nowej Ziemi by cię przestraszyły ;]

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    niby istnieje coś takiego:
    http://castleempiresim.com/trading.php
    ale czy to ma realne przełożenie na rzeczywistość to nie wiem

  4. #4
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Raczej nie ma zbytnio dobrze oddanego przełożenia :P. Przyglądaj się naszemu rynkowi na serverze a dojdziesz do tego sam "co i jak i za ile". Poza tym trzeba szukać okazji tzn. że często ktoś na zabój potrzebuje jakiegoś surowca w danej ilości i jest w stanie zapłacić za niego naprawdę wysoką cenę .

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    To jest kalkulator kosztow produkcji, ceny w nim zawarte ustalane sa na podstawie stosunkow produkcji danych materialow. Nie ma on w zasadzie przelozenia akurat na naszym serwerze. Tymbardziej, ze nasz serwer jest nowy, towarow przybywa i ceny sie wahaja ciagle. Podjerzewam, ze po miesiacu sie ustabilizuja i za wiekszosc ludzie beda placic zlotem. Tak jak na wiekszosci serwerow gdzie zalozmy 400 desek lisciastych kosztuje 15 monet, przykladowo.

  6. #6
    Nowicjusz
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Taki kalkulator kosztów produkcji jest możliwy do zrobienia, a własną marże każdy doliczy sobie sam. Doliczy za dużo, to z uwagi na konkurencje nie sprzeda surowca - prawidła wolnego rynku zostaną zachowane. Napewno nie brak pośród Ekipy i/lub graczy programistów potrafiących stworzyć takie tabele dla poszczególnych serwerów oraz potrafiących umieścić to np. w poradnikach niniejszego forum lub na odrębnej stronie. Arkusz kalkulacyjny z MSOffice lub OpenOffice napewno poradził by sobie zarówno ze stosunkami produkcji danych materiałów, jak i ich wahaniami, aktualizującymi się co jakiś okres czasu - uwzględniającymi wartości maksymalne, średnie i minimalne. A wszystko to da się napisać w języku polskim i przedstawić jak w linkach powyżej.

    Nie jestem profesjonalistą ani w PHP, ani XML, dlatego bardzo bym prosił o opinie znawców. Ja być może się tu mylę, a opinie Wasze będą dla mnie pouczające.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.