Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: Ewenement wielkanocny Będzie dziś?

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Co Wy macie za problemy, w Empiku tez mieli dwa dni wcześniej i co należy ich za to ukarać ?
    Dystrybucja poszła nam na rękę i dała możliwość kupienie pudełka dwa dni wcześniej i jak patrze to dla polaczka też źle :P
    Ludzie otrząśnijcie się i zamiast marudzenia przejdźcie na tryb choć połowicznie zadowolony
    Pozdrawiam tych normalnie nastawionych do życia, marudy i inne wybryki naszego społeczeństwa nie ;-)

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    TSO na wszystkich serwerach przesuwa event. wiec ... lipa
    Mówisz o polskich serverach?

    A wiesz ile jajek będzie można zdobyć?


    Ja tam się nie gorączkuję jak będą za tydzień czy dziś - i tak mam na głowie zakończenie przygody i wziąłem się za przeliczanie kalkulatora ekonomicznego

  3. #13
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pisze o roznych krajach.
    za ukonczenie mapki z jajami otrzymamy 30 jajek. mapki beda po 10 monet albo za zadania w rodzaja dziennych przygod
    okrywcy beda przynosic 2-3 jajka

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Diduś Zobacz posta
    Mówisz o polskich serverach?

    A wiesz ile jajek będzie można zdobyć?


    Ja tam się nie gorączkuję jak będą za tydzień czy dziś - i tak mam na głowie zakończenie przygody i wziąłem się za przeliczanie kalkulatora ekonomicznego
    Diduś przecież pisałem wam już wczoraj na Gildii, że przesuną event i się nie pomyliłem

    Drodzy Gracze,
    z przykrością informuję, że uaktywnienie eventu świątecznego na polskiej wersji gry The Settlers Online zostało przesunięte o tydzień. Oznacza to, że dziś na polskich serwerach nie pojawią się zapowiedziane wcześniej nowości.
    Co się stało? Skąd to tygodniowe opóźnienie?
    Podczas wgrywania nowej wersji napotkaliśmy na pewne problemy techniczne, które zmusiły nas do opóźnienia wprowadzenia najnowszej aktualizacji. Poważniejsze błędy udało się już zlokalizować, jednak potrzebujemy więcej czasu na przeprowadzenie dodatkowych testów i przygotowanie wszystkich niezbędnych poprawek. Z pewnością część z Was wie, że na niemieckiej wersji gry świąteczne nowości już się pojawiły - niestety wywołały one też kilka poważnych błędów. Chcąc uniknąć podobnego scenariusza na polskich serwerach, wielkanocne wydarzenie zostało przesunięte o tydzień.
    W związku z powyższym, postanowiliśmy przygotować dla Was ciekawą ofertę w naszym Sklepie - więcej informacji na ten temat pojawi się jeszcze dziś.
    BB_xaar

    @ Odkrywcy przynoszą od 2 do 7 (a nie 3 jajek jak zylaja napisał).

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.02.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowa Ziemia
    z tego co pamietam event swiateczny wyglada tak:
    dostajesz zadanie ktore musisz wykonac np: wyprodukowanie x marmuru. po wykonaniu tego zadania dostajesz nowe na zasadzie znajdz to i to na nowej mapie.

  6. #16
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    lipa... to sobie nie pogram w ten event za duzo... za tydzien , na najblizsze 3 tyg bede mial 4 dni wolnego :/

  7. #17
    Poznańczyk
    W evencie będą zadania za które dostaje się przygody, gdzie zbiera się jaja. Za ukończenie takiej przygody dostajesz jajka.
    Zylaja jak się ukończyło daną przygodę i dostało się jajka, to za zakupienie jej 2raz w sklepie za złoto, nie dostawało się jajek. Przynajmniej na testowym tak było.

  8. #18
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    lipa... to sobie nie pogram w ten event za duzo... za tydzien , na najblizsze 3 tyg bede mial 4 dni wolnego :/
    komplet 10 misji eventowych da sie bez wiekszych problemow zrobic w 2-3h.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To jest wspaniałe "nie damy Wam eventu, nie zrekompensujemy Wam czekania ale damy 200 (wstaw sobie dowolną inną wartość) wirtualnych jednostek tranzakcyjnych więcej za Wasze ciężko zarobione pieniądze, tylko prosimy płaćcie nam bo lubimy pieniążki..." 0_o

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale zabawne to troche. eventu nie bedzie, ale kupcie cos w sklepie za monety bedzie wam lepiej

Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.