Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 53

Wątek: Settlers Online - Kalkulator gospodarka

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.01.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie uwzglednia bufkow :/

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Czy mi się wydaje czy kalkulator nie pokazuje czy dostarczam tyle surowca ile jest na niego zapotrzebowania? Np, mam 4 tartaki które potrzebuja na godizne 40 drzew, a dostarczam im 30 drzew na godzine.

  3. #23
    Irek_80
    Działa

    Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Moja realna produkcja.jpg, 
wyświetleń: 1221, 
rozmiar: 66.1 KB, 
ID: 172.

  4. #24
    Osadnik Awatar Asipak
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Hi,

    I have understood that you have problems with the import function?

    At first, you have to visit https://dl.dropbox.com/u/1336584/DSOEco/install.html and add this link to your favourites. In english, its called „bookmark“. In polish it might be called „Dodaj do ulubionych“. Then log in to the game and while its loading you have to click on the bookmarked link. Then the game starts again with DSO-Economics and you can export many useful information.

    Unfortunately this tool wasn't made by me, so I can't give you much support for it.

    Cytat Zamieszczone przez zylaja
    ok zadzialalo ale pokazuje mi na 24h ze ubywa tak jak na screenie . cos nie wydaje mi sie
    Hmm, what's the problem here?

    @All

    Please try to explain your problems in english, if possible, so it'll be easier for me to understand your questions. Google translate isn't helpful enough.

  5. #25
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    is this calculator works with buffs on buildings as well ?

  6. #26
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    works well

  7. #27
    Osadnik Awatar Asipak
    Dołączył
    23.01.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    is this calculator works with buffs on buildings as well ?
    Not yet, but it's planned.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    fixed this. nvm.
    Ostatnio edytowane przez PijanyKrasnolud ; 30.03.2012 o 17:44 Powód: znalazłem rozwiązanie..

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszystkie kalkulatory których używałem mimo wpisania prawidłowych danych informują o stracie materiałów.
    Informacja ta jest błędna bo nie tracę żadnych materiałów mimo braku buffów a według kalkulatorów wychodzę na minusie we wszystkich łańcuchach.
    Tak proste kalkulatory nie wliczają w takim razie dodatkowych danych ( nie wiem jakich ) ale według tego np. mam stratę na drzewach około 50 sztuk dziennie a na mapie nie ubywa mi drzew?

  10. #30
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    kalkulator ma problem z drzewami z tego względu że pobiera z leśników aktualny czas produkcji a ten może być zwiększony jeśli w okolicy leśnika wszystkie drzewa są posadzone. W momencie gdy drwal je wytnie leśnik natychmiast je odnawia ale kalkulator nie potrafi tego przewidzieć i dlatego nieco przekłamuje wynik. Ale za to z innymi surowcami radzi sobie dobrze.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.