Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 84

Wątek: Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

  1. #1
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat

    Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

    Witam

    Zamówiłem sobie x wersji pudełkowych, teraz pytanie bo mam w sklepie że mogę posiadać jeszcze 4 generałów a co jeśli kupie 10 pudełek. Co stanie się z tymi 6 generałami ?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    weź sobie lepiej mózg zamów bo jak widać nie masz na co wydawać kasy tylko na pierdoły

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    325
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @klasyka trafna riposta a tak na serio to myślę, że limit to limit i go nie przekroczysz (ew będą dostępni w menu gwiazdy ale nie będą mogli zbudować garnizonu)
    Ostatnio edytowane przez Iskidv ; 27.03.2012 o 13:14

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dodatkowi generalowie nie wliczaja sie do limitu, podobnie jak weteran albo gen z zeszlorocznego eventu halloweenowego.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na co wydajemy zarobione pieniądze to jest nasz sprawa , i jak się ich niema , to nie należy obrażać tych co maja

  6. #6
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    To na co wydaję moje pieniądze jest moją prywatną sprawą. A zapewniam Ci że mózg to ja mam dobry. Gdyby było inaczej nie miał bym kasy na grę. A myślisz że gdyby nie osoby które zakupują premium , grałbyś w jakąś grę przeglądarko-wą? Bo myślę że nie. To czy ja tu wydam 5 zł czy 50 000 to już jest tylko moja sprawa. Tak smao jak ty naśmiewasz sie ze mnie ja mogę z ciebie tylko odwrotnie.

  7. #7
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez malodobry Zobacz posta
    na co wydajemy zarobione pieniądze to jest nasz sprawa , i jak się ich niema , to nie należy obrażać tych co maja
    Oczywiscie. Co komu do tego na co wydaje kase skoro do tego sluzy?
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  8. #8
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    smolk20, szkoda komentować takich mózgowców gość pewnie wydaje po kilka stów na inne gierki, na podświetlenie golfa neonami od spodu i uważa, że to nie pierdoły, ze dwa razy w tygodniu zbierają go psy z ulicy nieprzytomnego bo przepuścił połowe wypłaty w barze i jeszcze ma czelność powiedzieć, że wydajesz na pierdoły xD

  9. #9
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Kiedyś ktoś mądre zdanie powiedział.

    Jeżeli przestaniemy wydawać, gospodarka upadnie , Pieniądz musi być w ciągłym obiegu ja dziś wdam a jutro np wróci do mnie, Jak nie wydam to co ma wrócić ?

  10. #10
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez cornflakes Zobacz posta
    smolk20, szkoda komentować takich mózgowców gość pewnie wydaje po kilka stów na inne gierki, na podświetlenie golfa neonami od spodu i uważa, że to nie pierdoły, ze dwa razy w tygodniu zbierają go psy z ulicy nieprzytomnego bo przepuścił połowe wypłaty w brzę i jeszcze ma czelność powiedzieć, że wydajesz na pierdoły xD
    Powiem Ci tak jestem osobą której ani razu psy nie zabrały mnie z ulicy. Nie przepijam swojej wypłaty. Alkohol jest dobry ale w umiarze. A powiedz mi lepiej wydać na gre x kasy czy na kobiety za kase?

Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.