Zamknięty wątek
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 84

Wątek: Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    a co im bronicie dawać kasę na grę? moja babcia daje 100 na Rydzyka bo to Jej a potem prosi o wykup leków...niech każdy gra jak chce i jak lubi..kogoś stać to se kupi 10 pudełek .. inny na1 nie da siana... nie wasz proble by komentować, co kto lubi...amen

  2. #32
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No własnie gdyby ktoś kasy na tą grę nie dawał to bym sobie w nią nie pograł. Za darmo nikt gry nie zrobi.
    A mam pytanie czy ten specjalny generał to ma 250 pojemność?

  3. #33
    Osadnik Awatar Leouch
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    147
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to jego kasa wiec robi co chce...

  4. #34
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Są 3 typy generałów
    Zwykły - za monety w tawernie
    Doświadczony - dostępny za klejnoty, pojemność 200, jedyna zaleta nad zwykłym to, że po przegranej walce regeneruje się 2 razy szybciej i 2 razy szybciej płynie na przygodę
    Weteran - do wymienienia za pisanki, tak jak doświadczony ale ma pojemność 250

    Skoro napisali, że doświadczony to znaczy, że to ten co ma „pojemność” 200

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez klasyka Zobacz posta
    myślicie dzieci że jak wydacie 200 zł na przedmioty premium to bedziecie za***isci? trzeba nauczyć się cieżko grać a nie iść na łatwizne i brać gotowca
    ponadto uważam ze prze***iesz kieszonkowe na coś co instnieje tylko wirutalnie
    Wolę iść do pracy i za niewielki procent z wypłaty pomóc sobie w spędzaniu czasu wolnego niż siedzieć w domu u jak powiedziałeś "ciężko grać".

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar Maverpoland
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez smolk20 Zobacz posta
    kiedyś ktoś mądre zdanie powiedział.

    Jeżeli przestaniemy wydawać, gospodarka upadnie , pieniądz musi być w ciągłym obiegu ja dziś wdam a jutro np wróci do mnie, jak nie wydam to co ma wrócić ?
    mózg wróci . rozumisz?

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    moze ktoś napisać dokładnie co tam jest a nie kłócić sie czy ktoś wyda kase czy nie

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.02.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja zadam pytanie do obsługi tej gry, bo dla mnie to fenomen, rozumiem że gra w wersji "Beta" jest w przeglądarce...
    Ale uważam to za mega ściemę jeżeli kupisz grę w pudełku i po zalogowaniu zobaczysz napis "Beta" i jak coś nie będzie grać czas oczekiwania na rozwiązanie twojego problemu to dobre kilka dni (ostatnio napisałem 2 tickety odpowiedź przyszła po 4-5 dniach dopiero).

    No chyba, że gra traci status Bety z dniem 29.03 to nie ma tematu .

  9. #39
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    minecraft bardzo dobrze się sprzedawał w czasie bety i jakoś nikt nie płakał. Nie chcesz nie kupuj

  10. #40
    Osadnik Awatar Dondarrion
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    185
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hmm dziwne Marlice bo ja ostatnio bardzo często pisze do supportu i zawsze odpisują mi w ten sam dzień, bardzo często nawet zaraz po moim mailu otrzymuje dosłownie za 30 - 40 min odp od supportu; także dziwne. A co do wersji pudełkowej to twierdze że niech każdy zrobi jak uważa, to wasze $$$ i ja tego nie potępiam .
    Ps : szczerze to szacunek w ogóle za fakt że to jest gra z przeglądarki + beta i będzie mieć swoją wersje pudełkową, gratuluje i mam nadzieje ze gra będzie szła z nowościami do przodu cały czas .

Zamknięty wątek
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.