Zamknięty wątek
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9
Pokaż wyniki od 81 do 84 z 84

Wątek: Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

  1. #81
    Poznańczyk
    Widzę że psy ogrodnika dalej jęczą

    Tak wyzysk !!! Bo przykładają nam pistolet do skroni i krzyczą płać.

    Dobra dosyć porównań, tak większość nie zrozumie.

    Czyli podsumowując temat, jasno i klarownie można zauważyć że :
    -support wyzyskuje kasę za grę, która jest darmowa "to ci numer"
    -skoro ktoś kupił wersje pudełkową, a "ja" jej nie kupiłem to, powyzywam sobie od wyzyskiwaczy, oraz że gra taka i owaka.


    Nie kupiłem, wersji pudełkowej, ani klejnotów ze sklepu, tylko dlatego, że nie potrzebuje żadnych gadżetów. Jednak gdy gra wyjdzie z fazy beta i nadal będę w nią grał, może zakupie generała, o ile wcześniej nie zdobędę go z Eventu Wielkanocnego.

  2. #82
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Do kolegi "INTERMAL"
    był czas by się przyzwyczaić że nic za darmo, no chybaby se szachy zrobisz ze chleba ale też to kosztuje.
    . Odrobinę się nie rozumiemy szanowny kolego graczu. Do samouczka mnie nie musisz wysyłać bo dokładnie widzę, że jest to gra ekonomiczna z aspektem militarnym który jest oczywiście drętwy. Poza tym mowa jest o tym kupowaniu dodatków (czy warto, czy nie) bo wiele osób stwierdziło że to żenada. Ja napisałem co o tym myślę. Piszesz że się zawiedziesz itp. A jak kupujesz jakąś grę w którą grasz normalnie z instalki a coś ci się bardzo w niej nie podoba to co robisz?

    Tutaj to przynajmniej jest szansa że ktoś to kiedyś zmieni, a w innych grach czasem zrobili jakiegoś Patcha i albo poszedł na twoim kompie albo nie. I zapłaciłeś 200 zł np za nowego Call Of Duty i licho cie bieże bo albo musisz mieć IP publiczne albo PING masz denny.

    Tu tego problemu nie ma przynajmniej u mnie.
    Więc nie odsyłaj mnie do samuczka tylko ładnie się wypowiedz jeśli chcesz
    Pozdrawiam

  3. #83
    Początkujący Osadnik Awatar Selaf
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia
    Dobra mam pytanie kupilem sobie wersje pudelkowa angielska . i czy moge uzyc kody na Polskim serwerze?

  4. #84
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sprawdź, jaki problem?

Zamknięty wątek
Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 7 8 9

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.