Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 84

Wątek: Wersja Pudełkowa Pilne Pytanie

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez klasyka Zobacz posta
    myślicie dzieci że jak wydacie 200 zł na przedmioty premium to bedziecie za***isci? trzeba nauczyć się cieżko grać a nie iść na łatwizne i brać gotowca
    Tak wydanie całych 29,99 albo 36zł podkreśli "zaczepistość" wszystkich, już nie mówiąc o mnie. A tak szczerze to nic Ci do tego. Jakbyś nie wiedział to tak prawie każda gra on-lino'wa wygląda. Nie ma to nic wspólnego z "łatwizną" a już tym bardziej z "gotowcem". Co ty bredzisz. Owszem przyspiesza to grę, daje unikatowe bonusy, ale to sprawa indywidualna.

    Cytat Zamieszczone przez klasyka Zobacz posta
    ponadto uważam ze prze***iesz kieszonkowe na coś co instnieje tylko wirutalnie
    Kieszonkowe to chyba masz Ty

  2. #22
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez klasyka Zobacz posta
    myślicie dzieci że jak wydacie 200 zł na przedmioty premium to bedziecie za***isci? trzeba nauczyć się cieżko grać a nie iść na łatwizne i brać gotowca
    ponadto uważam ze prze***iesz kieszonkowe na coś co instnieje tylko wirutalnie
    Masz problem ze ktos cos kupi/dokupi bo pewnie Cie na to nie stac wiec zal dupe sciska. Bez obrazy, nie kazdy ma tyle kasy co by chcial, wiec nie dobieraj sobie moich slow do glowy za bardzo. Zgodnie z Twoim mysleniem nie powinno sie kupowac aut bo to tez przeciez ulatwia zycie. Ty nie idziesz na latwizne tylko naginasz pewnie na butach wszedzie.... A propo butow. Masz? Bo jesli tak to idziesz na latwizne...

    PS. Ja sam nie dokupuje nic bo w grze z nikim sie nie scigam. Ale moja Zona kupuje, i czasami mi zlota papuge sprezentuje.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  3. #23
    Osadnik Awatar smolk20
    Dołączył
    31.01.2012
    Posty
    124
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez klasyka Zobacz posta
    myślicie dzieci że jak wydacie 200 zł na przedmioty premium to bedziecie za***isci? trzeba nauczyć się cieżko grać a nie iść na łatwizne i brać gotowca
    ponadto uważam ze prze***iesz kieszonkowe na coś co instnieje tylko wirutalnie
    Zapraszam do poznania zobaczysz czy dostaje kieszonkowe czy nie

  4. #24
    Początkujący Odkrywca Awatar cornflakes
    Dołączył
    19.02.2012
    Posty
    414
    Serwer
    Nowa Ziemia
    haha " trzeba nauczyć się ciężko grać" xD klasyka, Ty głupi jesteś?



    a poza tym klejnoty bardzo przyspieszają gre, więcej pozwoleń, więcej odkrywców, szybciej masz zasoby, robisz więcej przygód itd itp ... dla mnie to raczej bardzo uatrakcyjnia grę a nie ją psuję. gra się tak samo, robisz to samo, tylko szybciej. zdziwie się jak bez klejnotów nauczysz się lepiej i ciężej grać od innych xD
    Ostatnio edytowane przez cornflakes ; 27.03.2012 o 15:04

  5. #25
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Podpisuje sie pod:
    "Ja sam nie dokupuje nic bo w grze z nikim sie nie scigam."
    A to kto na co wydaje, mnie nie obchodzi i Ciebie tez nie powinno.

  6. #26
    Osadnik Awatar Koxy
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Kolonia
    Niektórym widzę nieźle ściska cztery litery z żalu, smutne ale to taka typowa zawiść polaczków. Kupie czy nie kupie to mój biznes a burakom mówimy nara.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    W sumie jak ktoś i tak kupuje klejnociachy to się opłaca

    A i dla samego pudełka, znam i takich.
    Ostatnio edytowane przez Spil ; 27.03.2012 o 18:35

  8. #28
    krzysztofit
    A ja zwróciłem uwagę swoją na to:

    Płyta DVD:
    - Instalator szybkiego uruchamiania gry (Windows)
    Czy ktoś się orientuje o co kmn ?
    Czy to będzie coś w rodzaju klienta jak np Metin 2 i inne tego typu ?
    W sumie to i tak się dziwię że tak gra naszpikowana graficznie i w ogóle z tego typu gier nie
    musi korzystać z klientów tylko wszystko się wczytuje z przeglądarki.
    A już całkowicie zachwyt bo płynnie przecież to chodzi...

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    A ja mam proste pytanie. 29 marca juz nie beta?

  10. #30
    Osadnik Awatar mnlf
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Niektórzy lubią grać w gry z kodami (chetami) inni nie lubią.

    Ja osobiście należę do tych drugich, uważam, że gra gdy jest zbyt łatwa staje się nieciekawa, gra musi stanowić jakieś wyzwanie, jeśli nie trzeba nic pomyśleć ani pokombinować do osiągnięcia celu mimo ograniczonych zasobów to osiągnięcie tego celu nie przyniesie żadnej przyjemności.

    Tu nie chodzi o cenę tylko o psucie zabawy. Twórcy gier online chcą na niej zarobić to zrozumiale, są na to różne sposoby, od wyświetlania reklam na stronie aż po dostęp na abonament.
    Znam wiele gier w których sprzedawane są dodatki nie mające bezpośredniego wpływu na rozgrywkę (typu konto VIP z możliwością wyboru innego koloru tekstu na chacie, czy rangi widocznej na forum), czasem sprzedawane są jakieś gadżety (np koszulki, kubki, długopisy), nie raz już płaciłem za takie rzeczy gdy gra była dobra.

    Całe szczęście, że tutaj każdy może sam zdecydować czy chce grać z kodami czy bez a to, że jedna osoba gra z kodami nie wpływa negatywnie na drugą która gra bez (i oby tak zostało).

    Naprawdę nie ma się o co kłócić, każdy zrobi jak mu pasuje.

    A jak ktoś chce sprawdzić czy gra z kupowaniem kryształów jest ciekawsza proponuję mu 15 tys kryształów za darmo (oraz po 15tys każdego surowca), 10 młyunów wodnych, 10 silosów i 10 centów recyklongowych, oraz 32lvl na start co by nie trzeba za długo czekać (wystarczy iść na stronę http://www.tsotesting.com/en/homepage i tam się zalogować), jak się komuś spodoba może tam grać do woli (piszę to całkiem poważnie, to oficjalny serwer testowy, dzisiaj akurat mają tam przerwę techniczną ale normalnie można mieć nawet równolegle jedną osadę tam a drugą na normalnym serwerze) jednak podejrzewam, że dla większości z was takie granie z kodami wcale nie będzie takie fajne jak samodzielne zbudowanie czegoś od podstaw.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.