Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Stal i żelazo

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Mmmlk
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Stal i żelazo

    Witam. Obecnie posiadam 23 lvl. Od 25 lvl można zacząć produkować stal. I tu moje pytanie czy na takim poziomie opłaca się ją produkować, a tym samym wytwarzać miecze ze stali czy lepiej pozostać przy mieczach z żelaza.
    I kolejne moje pytanie na 25 lvl produkcją jakich jednostek najbardziej powinienem się zainteresować ?
    Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje

  2. #2
    Osadnik Awatar Gardios
    Dołączył
    08.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowy Świat
    Każdy gra inaczej. Ja produkcję stali zacząłem dopiero na 32 poziomie

  3. #3
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    najlepiej to pozostać przy mieczach z brązu ;] (oczywiście miecznika z żelaza też trzeba mieć ale niech produkuje sobie w swoim tempie a skupiać się trzeba na tych z brązu)

  4. #4
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez spyderek Zobacz posta
    (oczywiście miecznika z żelaza też trzeba mieć ale niech produkuje sobie w swoim tempie a skupiać się trzeba na tych z brązu)
    Nie trzeba miec, ilosc ochotnikow potrzebna do podbicia wyspy i wykonywania przygod mozna uzyskac kupujac miecze (bo potrzeba ich malo), zamiast zajmowac sobie licencje powolnym produkowaniem ich samemu.

    To samo tyczy sie stali - poza zolnierzami potrzebnymi do podbicia ostatniego sektora mozna grac nie tracac zolnierzy w ogole, a 1,5 setki przydatne do przygod zrobic na mieczach z handlu albo z nagrod z przygod.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  5. #5
    Osadnik Awatar Mephistoo
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    58
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie rób mieczy z żelaza jedynie, to co rób to wytapiaj sobie żelazo. Zostaw sobie na miecze ze stali do przerabiania.
    (: Chyba, że na opchnięcie dasz te miecze z żelaza, ale nie wiem jak u Was stoją teraz cenowo, ale wcześniej dało się na tym zarobić nawet [;
    [;

  6. #6
    Odkrywca Awatar spyderek
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    877
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Nie trzeba miec, ilosc ochotnikow potrzebna do podbicia wyspy i wykonywania przygod mozna uzyskac kupujac miecze (bo potrzeba ich malo), zamiast zajmowac sobie licencje powolnym produkowaniem ich samemu.

    To samo tyczy sie stali - poza zolnierzami potrzebnymi do podbicia ostatniego sektora mozna grac nie tracac zolnierzy w ogole, a 1,5 setki przydatne do przygod zrobic na mieczach z handlu albo z nagrod z przygod.
    hmm wiesz czasami nachodziła mnie taka myśl zwłaszcza że ostatnio to tylko sprzedaję te miecze, ale tak se przeglądałem te przygody i tam sporo żołnierzy/ochotników się traci. Co prawda nie robiłem jeszcze samemu symulacji, ale czy w takim razie i tam samymi rekrutami można pocisnąć?
    bo wywalając tych mieczników możnaby ładny łańcuszek brązowy postawić, albo np złoto zacząć wydobywać (choć i tak ciągle na handlu się kokosy zbija)

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W mapach/ tabelkach do praktycznie kazdej przygody masz wariant z ochotnikami/ zolnierzami, tyle ze jasno z tego widac ze oszczedzasz na tym malo ludzi, a dostajesz po tylku jesli chodzi o koszty i szybkosc produkcji broni. Nadal jednak sa warianty ze stratami w samych rekrutach.

    Przygod w ktorych absolutnie koniecznie musisz uzyc i stracic ochotnikow/zolnierzy jest malo, z czego Sawanne i Eksperymenty mozna od razu odpuscic, bo to najwieksze g**** z dostepnych przygod.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik Awatar goTomek
    Dołączył
    25.01.2012
    Posty
    87
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja obu (zelazo i stal) miecznikow postawilem najszybciej jak sie dalo.
    Ale zelaznego szybko wylaczylem, bo faktycznie potrzebna ilosc zelaznych mieczy spokojnie mozna zdobyc z przygod, a zelazny miecznik strasznie zasobozerny jest (zarowno zelazo jak i wegiel).
    Stalowy sobie chodzi nadal w swoim wolnym tempie, a miecze stalowe sa ciagle niezla waluta na handlu.
    I po co czytasz komentarze sfrustrowanych miernot
    Niech się durnie trują jadem, oszczędź sobie złego
    - Coma, Los cebula i krokodyle łzy

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.