Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Pozwolenia na Budowe

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pozwolenia na Budowe

    Dziś ,a w zasadzie nawet wczoraj spotkałem się (chyba z bugiem) pozwoleń na budowę

    Mianowicie
    1) Wybudowałem 2 studnie wcięło mi 2 pozwolenia, zniszczyłem je pozwoleń nie oddało
    2) Kopalnia miedzi wyczerpała złoże to wybudowałem nowa na jej miejscu i kolejne pozwolenie wcięło
    3) Dziś niszczyłem domy ,po czym stawiałem w te miejsce rezydencje i tak każda rezydencja wcinała 1 pozwolenie zaś zniszczone domki nie oddały pozwolenia

    Łącznie miałem 11 wolnych pozwoleń zostało 1 z czego i tak pokazuje ze mogę wybudować pola i studnie (WTF?)

    Czyszczenie catche, czy relogi nie dały rezultatu, mam przejęte 5 sektorów (każdy dawał +10), budynków jest jeśli dobrze liczę mam 101 - wiec brakuje 9 pozwoleń

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Dzisiaj zauważyłem to samo wyeksploatowane kopalnie nie zwracają pozwoleń natomiast postawienie kolejnej zabiera pozwolenie

  3. #3
    Odkrywca Awatar zylaja
    Dołączył
    27.01.2012
    Posty
    667
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co do kopalni to pamietajcie ze pozwolenie wraca automatycznie po wyczerpaniu sie zapasow, a nie po zburzeniu zawalonej kopalni

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez zylaja Zobacz posta
    co do kopalni to pamietajcie ze pozwolenie wraca automatycznie po wyczerpaniu sie zapasow, a nie po zburzeniu zawalonej kopalni
    o tym pamietam ale właśnie tak się nie stało i to mnie niepokoi

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    to i ja od siebie cos dodam bo zaczyna to byc irytujace.. mam nadzieje ze admini cos z tym zrobia..

    to sa dziwne przypadki ktore mi sie trafily:
    kolejka budowania jest pusta: 1 pozwolenie - nie mozna budowac, zburzysz budynek - mozesz 2 wybudowac
    w kolejce jest/sa 1-2 budynki: 2 pozwolenia - mozesz budowac // 1 pozwolenie i zburzysz budynek - mozna budowac dopiero jak w kolejce nic nie bedzie
    kolejka pusta: 1 pozwolenie - mozna budowac, zaczynasz budowe, budynek znika i jest (-1) pozwolen, zburzysz inny budynek - 0 pozwolen, zburzysz kolejny - 1 pozwolenie..

    jedynie dobrze mi dziala jak mam 0 pozwolen i cos zburze.. wtedy 1 moge zbudowac

    kod zrodlowy musi byc niezle schrzaniony :P

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    u mnie również kopalnie wyeksploatowane nie oddają pozwoleń, specjalnie czekałam żeby się upewnić, jak wychodziłam wczoraj z gry miałam 9 pozwoleń, w nocy wyczerpało się 5 kopalń a pozwoleń nie odzyskałam. Jak tu grać jak ciągle same straty w grze?

    a teraz jeszcze 1 budowla zabrała mi 2 pozwolenia :|
    Ostatnio edytowane przez Kawoszka ; 25.03.2012 o 12:00

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    mi przed chwila tez nie oddaly pozwolen kopalnie miedzi..

  8. #8
    Poznańczyk
    Co do błędów z kolejką budowania. U mnie skutkuje opcja : wejdź do znajomego i wróć do siebie. Co drugi raz działa, a jak nie wyloguj, zaloguj i wszystko jest dobrze.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Kolonia
    mam dokładnie to samo co u was. Kopalnie nie oddały mi pozwoleń, a nie wybudowane gospodarstwo (3 w kolejce budowania) zeżarło mi pozwolenie.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    .
    Ostatnio edytowane przez Sotonkaz ; 26.03.2012 o 11:18

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.