Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4
Pokaż wyniki od 31 do 38 z 38

Wątek: Pkt regulaminu

  1. #31
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chaszcz Zobacz posta
    Mamy zamiar tu prowadzić rozmowę na temat pracy modów, jak i ich samych,a nie składać na nich skargi. Chcemy się wymienić naszymi spostrzeżeniami itp. Jednym słowem prowadzić rozmowę, a to nie jest równoznaczne ze składaniem skarg i zażaleń. Myślę, że wystarczająco wyjaśniłem temat.
    Ulomne myslenie nie pozwala odroznic skargi od krytyki. To jest kluczowy problem.
    Jakos jestem pewny na 100% ze z pochwalami nie zamykano by tematow ani nie odsylano do supportu...

    T
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  2. #32
    Poznańczyk
    Bluznierca tylko to co dla jednych jest krytyką, dla innych jest obrazą.
    Ta sprawa z kotami, krytyką były by stwierdzenie, że takie zachowanie jest niestosowne i skoro od graczy się wymaga stosownego zachowania to "ty" jako Mod też powinieneś sobą coś reprezentować - to jest krytyka, delikatnie pisząc.

    Natomiast napisanie, że ktoś ma "zryty baniak" już jest obrazą.

    Poza tym na tym forum, przydał by się ktoś od pilnowania porządku w tematach, bo jak chcę poczytać wypowiedzi graczy odnośnie rozwoju, a co jakiś post widzę "dlaczego dostałem bana ? przecież nic nie zrobiłem" to mnie strzyka. Za takie coś powinno być ostrzeżenie, widoczne przy nicku gracza, 3ostrzeżenia na forum i ban w grze na 2godziny.

    Jestem za tym żeby na forum, był temat o modach, ale pod warunkiem że ktoś zacznie trzymać rękę nad troll'ami i pokrzywdzonymi przez los, bo jest ładna pogoda na dworze a on ma bana w grze i życie sensu nie ma.

    My krytykujmy, ale niech oni ogarną ten burdel.

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Poznańczyk, popieram to,a by był tu trzymany porządek, niestety jak widać średnio to wychodzi. System ostrzeżeń byłby dobrym rozwiązaniem i skończyłyby się trollowania. Niestety, to wymagałoby poświęcenia czasu, który można by wykorzystać inaczej. Już się pojawiły komentarze typu że mod też człowiek i nie ma czasu siedzieć po 3 godz przed kompem, ale niestety to jest jeden z wymogów rekrutacji i osoby decydujące się na to zdają sobie sprawę z tego ile czasu to pochłania. Zdecydowanie prościej jest usunąć temat niż pilnowanie, aby był w nim porządek.

  4. #34
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Bluznierca tylko to co dla jednych jest krytyką, dla innych jest obrazą. (..) Natomiast napisanie, że ktoś ma "zryty baniak" już jest obrazą .My krytykujmy, ale niech oni ogarną ten burdel.
    Masz racje, jest obraza i mialo byc obraza ktora przy odrobinie szczescia zaowocuje zmiana myslenia. Nawet dla teoretycznych praktyk sadystycznych i/lub glupoty nie mam wspolczucia. Jedyne co moge na odleglosc zrobic to tak napisac, gdyby to bylo przy mnie osobiscie dostalby w pysk. Wyrazielem sie jasno. Jesli ktos ma mi za zle ze obrazilem idiote to ma takie prawo. Trafilo na miekki grunt bo akurat tak sie sklada ze kocham koty i taki tekst mnie zniesmacza wyjatkowo.
    Jesli on moze to pisac na ogolnie dostepnym czacie, ja moge mu to wypomniec na forum. To nie jest zwykly gracz lecz osoba ktora reprezentuje Obsluge The Settlers Online. W zalozeniu Super Etyczna Straz strzegaca Etyki i Porzadku tutaj.
    Jak tamten ciec ma jakies obiekcje do mnie to niech mi zalozy sprawe w sadzie z powodztwa cywilnego ze go publicznie obrazilem. Poki co sam milczy jak zaklety i uwaza ze deszcz pada.

    Irytujace jest to ze temat zostal najpierw zamkniety, a teraz juz wyglada na to ze rozplynal sie w powietrzu. Rozplynal. Rozumiesz? Dlaczego nas graczy maja za skonczonych idiotow z Alzheimerem?

    Uznaj ze sie czepiam jesli chcesz. Ale byloby inaczej gdyby ktos tam z gory napisal ze MOD_Novtalath zostal zdegradowany roli Uzytkownika lub ze chociaz dostal nagane za naganne i absolutnie nieetyczne zachowanie.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  5. #35
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Bluźnierca, też lubię koty i sam mam dwa, ale to, że ty będziesz obrażał go na forum, powoduje, że on ma prawo zamknąć temat, gdyż to podlega pod regulamin, po za tym sam zniżasz się do jego poziomu, niestety jedyne co możemy zrobić to screeny i wysłać do supportu. Ze względu na to co się tutaj dzieje, będę przeglądał dokładnie regulamin Ubisoftu pod względem pracowników i moderatorów. Puki co zbierajmy dowody. Na forum naszej gildii(link w pierwszym poście) można śmiało je zamieszczać, a my postaram się robić kolejne poparte dowodami zgłoszenia do supportu, oraz będziemy rozmawiać z ich przedstawicielami. I jeszcze raz proszę, nie zniżajmy się do tego porażającego poziomu.

  6. #36
    Poznańczyk
    Chaszcz to że Mod to też człowiek, to akurat moja wypowiedź odnosiła się ona do tematu, gdzie ktoś marudził że Moda nie ma w danej chwili. Trzy godziny to jest wymóg podczas rekrutacji, uwierz mi wystarczą 3godziny na dzień, nawet mniej, na ogarnięciu burdelu na forum godzinka dziennie by wystarczyła przy obecnej liczbie serwerów. W sumie każdy serwer powinien mieć swojego Moda by to sprawniej przebiegało.

    Bluznieraca wymagając od kogoś kultury, trzeba samemu jej przestrzegać. Cóż hipokryzja

  7. #37
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Co do pracy Modów, powinni oni się podzielić jakoś czasem. Bo są sytuacje, że w jednym momencie na czacie siedzi ich trzech a w drugim momencie nie ma nikogo a trolle wychodzą na żer.
    Ci ludzie powinni wiedzieć z czym wiąże się zgłoszenie na MOD-a. Jeżeli ich to przerasta, niech przyznają się do porażki. Albo przyjmują pomoc innych.
    Zauważyłam dzisiaj dziwną sytuacje, kiedy jeden gracz, trollując prawie godzinę, nie dostał bana, mimo, że przeszkadzał graczom a inny już po jednej wypowiedzi go dostał, mimo, że powiedział coś, za co znajomy MOD-a nie miał nic. I gdzie tu sprawiedliwość.

  8. #38
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bo mody sa swiete i nietykalne, a gracze to grzesznicy bez praw wiec mozna...
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 2 3 4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.