Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 38

Wątek: Pkt regulaminu

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Poznańczyk, zgadzam się w pełni z tym, co nie zmienia faktu, że nikt nikogo nie obraża, a tematy są zamykane, chociażby dzisiaj koło godz 15:30, czy 16:00 było w temacie zwrócenie uwagi, na niekompetencję, bez wymieniania nicków czy wskazywania konkretnych osób. Nawet wypowiedział się mod, co prawda dając formułki, ale to nie ważne.
    Moim zdaniem spory błąd został popełniony już przy samym tworzeniu regulaminu, który wygląda jak ściągnięty z pierwszej lepszej strony. (mówię, tu o regulaminach na forum, nie uwzględniając zasad użytkownika Ubisoftu) Regulaminy (3) są napisane ogólnikowo z wrażeniem jakby osoba, która to pisała, robiła to na odchrzań się. Praktycznie nic nie jest dokładnie sprecyzowane, co daje bardzo dużą możliwość interpretacji i tak jak było pisane wyżej, pozwala dopasować paragraf do użytkownika. Gdyby zasady były jasno, precyzyjnie zapisane, nie dochodziłoby do nadużyć, oraz tylu konfliktów.

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    Chaszcz jeśli chcesz porozmawiać z MOD'em który wlepił Ci konkretnego bana to prawda jest taka, że lepszym na to miejscem będzie chat gry a dokładnie możliwość szeptu, nie zaś roztrząsanie sprawy czy to na forum, czy na globalu chata. Jeśli chodzi konkretnie o Ciebie, to dostałeś bany na chatcie od różnych MOD'ów, niemniej powód ciągle ten sam. Osobiście dałam Ci jednego i w komunikacie wyświetlił Ci się powód nałożenia kary. Więc następnym razem proponuje zapamiętać nick MOD'a i zapytać osobiście "dlaczego?", jeśli napisany przez moderatora powód nie jest dla Ciebie jasny i zrozumiały.

    Pozdrawiam MOD_Goya

  3. #23
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proba jakiejkolwiek rozmowy konczy sie notka odsylajaca do supportu i zamknieciem tematu.
    Dla mnie czlowiek odpowiedzialny za wizerunek tego tzw forum dal dupy, rekrutujacy modow tez ja dali.
    Nie twierdze ze dobry wybor ludzi jest latwy skoro takie cos przeprowadza sie via skype i za pomoca jakiejs ankiety zapewne. Ale na cholere trzymac pustakow ktorzy psuja opinie nie tylko samej grze ale i tym moderatorom ktorzy wiedza o co w tym chodzi i z czym to sie je i nie korzystaja jak nienormalni z mozliwosci banowania/kasowania/zamykania.
    Dwie, trzy uzasadnione skargi i wy...autujcie idiote, moze na jego miejsce czeka ktos rozsadny kto nie mdleje na widok np okreslenia "spieprzyles sprawe" lub nie wrzuca na czat, tekstow takich jak np ten:

    @MOD_Novtalath
    Ja podzielam poglad mojego dobrego kumpla na temat kotow. Dla kotow najlepszy jest worek i gleboka rzeka.

    Dlaczego gracze nie moga sie na forum dowiedziec ze moderator o nicku takim i takim ma tak zryty baniak? Wstydzicie sie ze ktos gdzies popelnil blad? Lepiej sie przyznac do bledu i zaczac dostrzegac problem niz zamiatac pod dywan i uciszac sprawy. A co najgorsze trzymac takiego osla w szeregach Obslugi TSO.
    To tylko przyklad. Jeden z wielu. Niestety.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Goya Zobacz posta
    Witam,
    Chaszcz jeśli chcesz porozmawiać z MOD'em który wlepił Ci konkretnego bana to prawda jest taka, że lepszym na to miejscem będzie chat gry a dokładnie możliwość szeptu, nie zaś roztrząsanie sprawy czy to na forum, czy na globalu chata.
    Jak pisałem wyżej ten temat dotyczy tylko pkt. regulaminu. Jeśli już poruszasz kwestie rozmów z modami, to odpowiedź jest zawsze taka sama: Jeśli coś się nie podoba napisz do supportu.
    Jeśli chodzi konkretnie o Ciebie, to dostałeś bany na chatcie od różnych MOD'ów, niemniej powód ciągle ten sam. Osobiście dałam Ci jednego i w komunikacie wyświetlił Ci się powód nałożenia kary. Więc następnym razem proponuje zapamiętać nick MOD'a i zapytać osobiście "dlaczego?", jeśli napisany przez moderatora powód nie jest dla Ciebie jasny i zrozumiały.
    Konkretnie trzy razy od trzech różnych modów. Nie zgodzę się, że za każdym razem z tych samych powodów, natomiast ciężko nie zrozumieć uzasadnienia
    za bunt
    ale jak już pisałem, nie o to chodzi w tym temacie i nie tego dotyczy. Proponuję zapoznać się z całością tematu, gdzie jest jasno i dokładnie wytłumaczone o co w nim chodzi, więc skupmy się na głównej problematyce tego tematu.

    Bluźnierca masz rację,ale w tym temacie chciałbym uniknąć podawania konkretnych osób oraz atakowania modów, w pierwszym poście podałem link do forum, gdzie bez oporów można rozmawiać o naszych modach do czasu, aż tu nie wypowie się konkretnie osoba z administracji na temat tegoż pkt regulaminu o który nam chodzi. Miło by było, gdyby wypowiedział się Pan o nicku BB_xaar, gdyż to on jak widzę, odpowiada za rekrutację modów, jak i zamieszczenie regulaminów, co sprawia, że wydaje się być osobą decyzyjną w poruszanym przez nas temacie.

    Pozdrawiam Chaszcz
    Ostatnio edytowane przez Chaszcz ; 23.03.2012 o 13:34

  5. #25
    Poznańczyk
    Chaszcz dyskusja zaczyna odbiegać, od zakładanego tematu. Miało być o regulaminie, a już się zaczyna o tym co powiedział Mod na czacie i obrażaniem go. Osoby które chciały się wypowiedzieć, zrobiły to.
    Wiadome było że osoby z drugiej strony kurtyny tematu nie podejmą.

  6. #26
    Osadnik Awatar Bluznierca
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Masz racje. Ale tylko poniekad. Cala sprawa jest nierozerwalnie zwiazana z modami ktorzy regulamin interpretuja tylko i wylacznie na swoja korzysc nie dajac graczom mozliwosci wypowiedzi bo kazda proba reakcji wiaze sie kontreakcja ktora wyglada mniej wiecej tak: odsylam(y) do supportu, temat zamykam(y).
    To jest dosc irytujace.
    Nie swietuje w swieta z tego samego powodu z ktorego nie swietuje w dzien premiery "Gwiezdnych Wojen". Choc w tych drugich jest wiecej prawdy.

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    219
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    Panowie, regulaminu nie ustalali moderatorzy. A co do tematu skarg, no to prawda jest taka, że takowe tylko do supportu i to support a nie osoby zajmujące się forum, mogą MOD'a zwolnić z obowiązków za przekraczanie swoich obowiązków i uprawnień.
    Rozmowa głównie toczy się o to, że chcecie na forum skargi składać, a to nie jest od tego i tyle. Kiedy wysyła się do supportu skargę i ona okazuje się uzasadniona to wyciągane są konsekwencje. Support jest osobnym od moderacji organem i w ten sposób można składać skargi. Napisanie emocjonalnego postu na forum, pomijam fakt czy jest on zasadny, czy nie; nie zmieni sytuacji, bo to z skarg uznanych przez support można wyciągnąć konsekwencje, a nie tych zamieszczonych na forum.

    Pozdrawiam Goya

  8. #28
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Nam chodzi o to, żeby regulamin był przestrzegany a nie nadinterpretowany przed MOD-a jak i graczy. Goya, co do tego, żeby się pytać konkretnego MOD-a za co ban, to nie ma takiej możliwości. Wczoraj byłam świadkiem, kiedy jeden z was zbanował gracza tylko dlatego, że ten chciał się dowiedzieć, za co dostał bana. Nie chce podburzać nikogo i jestem za tym, by ludzie nie zachowujący się należycie dostawali bana, ale jeśli bana dostają osoby chcące się czegoś dowiedzieć podczas gdy "znajomi" MOD-ów mogą więcej. Dlaczego istnieją równi i równiejsi?

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Goya Zobacz posta
    Witam,
    Panowie, regulaminu nie ustalali moderatorzy. A co do tematu skarg, no to prawda jest taka, że takowe tylko do supportu i to support a nie osoby zajmujące się forum, mogą MOD'a zwolnić z obowiązków za przekraczanie swoich obowiązków i uprawnień.
    Zgadzam się z tym w pełni, dlatego poprosiłem we wcześniejszym poście Pana BB_xaar o opinie.

    Cytat Zamieszczone przez MOD_Goya Zobacz posta
    Rozmowa głównie toczy się o to, że chcecie na forum skargi składać, a to nie jest od tego i tyle. Kiedy wysyła się do supportu skargę i ona okazuje się uzasadniona to wyciągane są konsekwencje.
    Również się zgadzam, że skargi piszemy do supportu, ale odnoszę wrażenie, że nie zapoznałeś się dokładnie z przedstawionym tu tematem, albo go nie zrozumiałeś. Jak pisałem wcześniej
    Cytat Zamieszczone przez Chaszcz Zobacz posta
    Skargi i donosy według tego pkt mają być zgłaszane do supportu, ale jak pisałem rozmowa na temat modów, to jest coś innego. Zdania nie muszą być tylko negatywne, mogą być zarówno pozytywne jak i neutralne.
    Mamy zamiar tu prowadzić rozmowę na temat pracy modów, jak i ich samych,a nie składać na nich skargi. Chcemy się wymienić naszymi spostrzeżeniami itp. Jednym słowem prowadzić rozmowę, a to nie jest równoznaczne ze składaniem skarg i zażaleń. Myślę, że wystarczająco wyjaśniłem temat.

    Pozdrawiam Chaszcz

  10. #30
    Nowicjusz
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Mnie nurtuje jeszcze jedna rzecz...dlaczego np są zakładane tematy w sprawie złych graczy a nikt nie może się wypowiedzieć o MOD-ach?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.